Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta-testy Assassin`s Creed: Brotherhood na PlayStation 3 rozpoczęte

20 postów w tym temacie

Adam Berlik

Od dzisiaj wszyscy gracze, którzy zamówili grę Assassin’s Creed: Brotherhood w przedsprzedaży (np. w sklepie gram.pl) na PlayStation 3 mogą zapoznać się z wersją beta trybu mutliplayer tej produkcji.

Przeczytaj cały tekst "Beta-testy Assassin's Creed: Brotherhood na PlayStation 3 rozpoczęte" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek z preorderowców dostał do tej pory autentyczny dostęp do bety (nie kod do aktywacji na assassinscreed.com/vipbeta, tylko faktyczny token do wpisania w Playstation Network, do ściągania clienta)? Do mnie nadal nie został wysłany klucz do wpisania PS3 z ubi.com i nie wiem co się dzieje za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod mam już od godziny, ale dopiero teraz przypomniałem sobie na jakiego maila się rejestrowałem :D Mam nadzieję, że do wieczora się ściągnie. Opiszę swoje wrażenia później w temacie ogólnym o AS: Brotherhood, chociaż nie jestem zbyt pozytywnie do tej gry nastawiony. ZAWSZE witam oryginalne tryby multiplayer w grach z radością, ale tym razem styl rozgrywki jakoś do mnie nie przemawia (przynajmniej oglądając gameplaye).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 16:57, ProNorbi napisał:

3 godziny i nadal nie mam kodu


Pewnie dlatego, że rejestrowałeś się dopiero dzisiaj. Też dziś rejestrowałem swój drugi kod (wygrany w konkursie na jednym portalu) i jeszcze nie dostałem maila od Ubi Softu.

Swoją drogą - jak dostanę drugi kod to wrzucę go do tematu AS:B, może się komuś przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swój kod od Ubi dostałem ok godziny 15. :))) Idę zasysać betę .

PS. Czytając kilka komentarzy , widzę ze macie z kodami problemy . Jeśli robiliście pre-ordery to najpierw od sklepu w którym zamawialiście powinniście dostać kod do wpisania na ubi.com , a po tym powinniście czekać na e-mail od Ubi z właściwym kodem do bety . To tyle w tej sprawie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi tryb czyli przymierze odblokuje się gdy dojdzie do 10 milionów zabójstw a na razie jest 6 a tak ogólnie moim zdaniem multi jest wywalisty gram od dwóch dni i mam na razie 13 poziom. Szkoda że w becie można wbić tylko do 20 poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować