Zaloguj się, aby obserwować  
Fizyczek

Grafika komputerowa!

463 postów w tym temacie

ooo dzieki wielkie. wlasnie o to mi chodzilo. cos mi po glowie chodzilo, ze juz widzialem gdzies duze logo gram.pl ale nie moglem sobie przypomniec gdzie. jeszcze raz wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja trail Paint Shop Pro X PL
będzie działać na windowsie 98SE

nie powinna działać, ale może wersja trial jako promocyjna działa też na Win''ie 98SE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na zdjeciu w konkursie wakacyjnym powinien znalezc sie gramowy element, np. logo. to male po wydrukowaniu bylo za male a po powiekszeniu wygladalo "nieladnie", dlatego potrzebowalem duze. oczywiscie nie chce go wyciac i umiesic gdzies na zdjeciu, ale je "zrobic" a zeby dobrze je odwzorowac porzebowalem troche wiekszego napisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, mam fajny pomysl na zdjecie i chce wykorzystac logo. dziekuje bardzo, jezeli tez bierzesz udzial w konkursie to rowniez zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz. Chcemy z kumplami zrobić krótki filmik z użyciem saberów (nawalanka). Choreografia w toku. Pytanie jak najszybciej zrobić sabery do tego? Znam gościa który robił to klatka po klatce. :/ Na pewno jest szyszy sposób. Ma ktoś pomysł jaki? Programy: 3dsm i vegas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 13:29, Fizyczek napisał:

Witam!
Mam pytanie czy nie zna ktoś jakiś programów (darmowych najlepiej) do tworzenia grafiki
komputerowej?? Tak bardzej to do tworzenia postacie do gier lub różnych innych rzeczy z tym
związanych!
Pytam sie, ponieważ chcę coś innego robić na kompie poza graniem.

Jaci polecam Painta. Ma wiele funkcji.
A tak na serio to poczekaj na vistę. Będzie tam napewno nowy Paint z wieloma funkcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 26.07.2006 o 14:21, speedraid napisał:

A tak na serio to poczekaj na vistę. Będzie tam napewno nowy Paint z wieloma funkcjami.

W win vista pain nie wiele sie zmienił. Przynajmiej w tej ostatniej becie co testowałem. Jeśli chcesz poważnie robić coś inne niż granie musisz mieć coś lepszego niż paint. Dużo lepszego. Bo na paincie, nie da sie prawie nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 14:38, Marcinos07 napisał:

Wpisz w Google np. programy graficzne i może wyskoczy ci coś ciekawego. (choć wątpie)

Ja? Ludzie. Konkurs. Największy darmowy konkurent photoshopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może byśmy sobie zrobili pojedynek gafików ... co o tym sądzicie? bo ja mogę zrobić na forum temat z naszym konkursikiem. Ale najpierw wypowiedzcie się na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm poszukuje turoriali do corel draw 9 a dokładniej chodzi mi o corel photo paint 9 chce nauczyć się robienia fajnych efektów itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 11:27, Marros napisał:

> Bo na paincie, nie da sie prawie nic zrobić.

Trochę czasu minęło, od Twojego posta, ale i tak napiszę ;)
Popatrz na to: http://www.youtube.com/watch?v=sXmys3wSugU

Hyh, gość jest świetny. Ale wątpię ażeby robił to za pomocą myszki. :P Tablet na 100%.
Pojedynek.... zależy jaka grafika (2D, 3D), jaki tamat pracy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sprawdzić ile maoja karta graficzna ma mb ???????? Bo klikam na moj komputer prawym przyciskiem właściwości menadzer urządzeń i karta graczna ale tam nie ma podane ile mb tylko jakie takie coś :
NVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP8X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam małą sprawę, a chodzi o to czy zna ktoś jakiś programik albo zmiane kodu w grze aby zmienił się kontrast i jasność (chodzi o LFS) bo w grze nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 19:53, shorty91 napisał:

mam małą sprawę, a chodzi o to czy zna ktoś jakiś programik albo zmiane kodu w grze aby zmienił
się kontrast i jasność (chodzi o LFS) bo w grze nie ma takiej opcji.

jezeli nie masz takiej opcji w grze to odradzalbym pisania gry na nowo :) najlepiej sprobuj w ustawieniach monitora - niektore modele maja po prostu menu do ktorego wchodzisz i mozesz ustawic paraetry takie jak kontrast i jasnosc.A jak nie mozesz w monitorze to masz napewno taki programik do niego ktory to ustawia ewentualnie w ustawieniach obrazu karty graficznej.
ps. w sumie post ten nijak ma sie do tego watku ale odpowiadam zamiast przekierowywac, mam nadzieje ze pomoglem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej graficy - czy uzywajac Paint Shop Pro 9 mozna stworzyc jakies sensowne grafiki czy bez Adobe Photoshopa ani rusz ??? jestem zielony w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować