Zaloguj się, aby obserwować  
Fizyczek

Grafika komputerowa!

463 postów w tym temacie

Hm, hm. Co do rysowania to szczerze polecam CorelDRAW`a, którąkolwiek wersje. Program strasznie drogi, ale jeśli masz pasję oraz umiejętności, pójdzie łatwo ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 08:59, burczynski napisał:

/Ciach/

Sam robiłeś?


Tak, sam.

Dnia 27.05.2008 o 08:59, burczynski napisał:

Jak tak czy to jest trudne? Chcę spróbować sił w tym programie :D


Zrobienie tych dwóch pierwszych animacji było średnio trudne, a zrobienie tej 3 animacji zajęło mi 4 godziny (!!!) i to było bardzo trudne. Jak to ściągnąć: w wyszukiwarce Google wpisujesz: "Pivot download" i wybierasz link z obydwoma tymi słowami. Klikasz na "Download Now!", zaznaczasz "zapisz na dysku", dajesz OK, to się ściąga, po ściągnięciu włączasz WIN RAR z instalatorem tego programu, włączasz instalator i instalujesz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 11:35, stasicho napisał:

Zrobienie tych dwóch pierwszych animacji było średnio trudne, a zrobienie tej 3 animacji
zajęło mi 4 godziny (!!!) i to było bardzo trudne. Jak to ściągnąć: w wyszukiwarce Google
wpisujesz: "Pivot download" i wybierasz link z obydwoma tymi słowami. Klikasz na "Download
Now!", zaznaczasz "zapisz na dysku", dajesz OK, to się ściąga, po ściągnięciu włączasz
WIN RAR z instalatorem tego programu, włączasz instalator i instalujesz :).


Dzięki, ale daruj sobie pouczanie kogoś jak ściągać, używać googli i instalować. Było to trochę żałosne. Ale i tak dzięki za odpowiedź. I sie nie gniewaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 11:39, burczynski napisał:

> Zrobienie tych dwóch pierwszych animacji było średnio trudne, a zrobienie tej 3
animacji
> zajęło mi 4 godziny (!!!) i to było bardzo trudne. Jak to ściągnąć: w wyszukiwarce
Google
> wpisujesz: "Pivot download" i wybierasz link z obydwoma tymi słowami. Klikasz na
"Download
> Now!", zaznaczasz "zapisz na dysku", dajesz OK, to się ściąga, po ściągnięciu włączasz

> WIN RAR z instalatorem tego programu, włączasz instalator i instalujesz :).

Dzięki, ale daruj sobie pouczanie kogoś jak ściągać, używać googli i instalować. Było
to trochę żałosne. Ale i tak dzięki za odpowiedź. I sie nie gniewaj.

Spox, nie ma powodu żeby gniewać się o byle co (w tym przypadku o to "było to trochę żałosne").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 19:52, squeglee napisał:

/.../

wiem, post z przed miesiąca itp...
ale mam pytanie. spodobała mi się Twoja praca. nie będziesz miał nic przeciwko, jeśli ją gdzieś na własny użytek wykorzystam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 20:06, pizmak666 napisał:

> /.../
wiem, post z przed miesiąca itp...
ale mam pytanie. spodobała mi się Twoja praca. nie będziesz miał nic przeciwko, jeśli
ją gdzieś na własny użytek wykorzystam...?

Jasne, nie ma sprawy. Tylko mógłbyś mi choć ogólnikowo powiedzieć do czego? Ciekawi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 21:12, squeglee napisał:

Jasne, nie ma sprawy. Tylko mógłbyś mi choć ogólnikowo powiedzieć do czego? Ciekawi mnie
to.


myślę o sklejeniu z tego layoutu... pod mój aktualny nagłówek na GS''ie pasowało by to chyba lepiej...
generalnie, jak nie na ten, to na inny layout ;]

zapomniałbym... dzięki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 21:31, squeglee napisał:

/.../


nie będzie mi przeszkadzać, bo mam zamiar nieco jeszcze nad tym popracować... nie wrzucę identycznej Twojej wersji gdziekolwiek ; )
jeszcze raz dzięki. EOT bo śmiecimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę. czy mógłby ktoś przekonwertować plik .swf na .gif
byłbym bardzo wdzięczny.
kontakt na GS''ie.
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 22:41, Kolumb22 napisał:

Można by usunąc napis ''mobile''? Byłbym bardzo wdzięczny ;-)
No z góry dzieki, bo nie będę nabijał drugiego posta... ;)

Może być, czy coś zmienić?

20080730224920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 15:34, Modok napisał:

Mam trochę głupie pytanie skąd mogę ściągnąć normalnego Paint ponieważ go skasowałem?

C:\WINDOWS\system32\mspaint.exe
No chyba ze stamtad tez go skasowales o.O
Downloadu MSP nigdy nie widzialem. Ale pogoogluj "MS Paint download" czy cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 15:34, Modok napisał:

Mam trochę głupie pytanie skąd mogę ściągnąć normalnego Paint ponieważ go skasowałem?

Doinstalować z płyty Windowsa.
Wchodzisz w Dodaj lub usuń programy, a później w zakładkę Dodaj / Usuń składniki systemu Windows i tam gdziesz musisz już sobie poszukać Painta - pewnie gdzieś w akcesoriach będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować