Zaloguj się, aby obserwować  
Fizyczek

Grafika komputerowa!

463 postów w tym temacie

Jest może ktoś kto by mi zrobił ładne niebieskie tło? :D
Tzn. głównie mi chodzi o krawędzie, ja nie wiem czy da się to jakoś szybciej zrobić, bo wiadomo, że wypełnienie tła jakimś kolorem nic nie da, chyba trzeba to ręcznie...

20111223150108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka sprawa. Robię forum internetowe. Największym problemem jest dla mnie logo. Nie potrafię zrobić sensownie i esetycznie wyglądającego. Czy miałby może ktoś czas i chęć coś takiego dla mnie wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 15:30, Pietro87 napisał:

Jakiś konkret miał by być w tym logo zawarty ?
Jakiś napis, konkretny styl graficzny etc ?


Tak, napis z nazwą strony w konkretnej czcionce, mam kilka grafik, na których bym chciał, aby logo bazowało.

Jeżeli miałbyś czas, odezwij się :)

gg: 24570151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z obróbką skina do gry.W szkole mieliśmy nieco GIMPa, ale zdecydowanie za mało, przez co trochę kiepsko mi idzie.
Zależy mi na tym, aby znak Afrika Korps umieścić na czołgu tak, aby biała palma ze swastyką (ten symbol) widniała na pancerzu, ale tak, aby jej tło nie było widoczne. Czyli w uproszczeniu - jest logo Afrika Korps. Tło jest niewidoczne, widoczne są tylko białe elementy loga.
Jeśli ktoś zechciałby się podjąć, wtedy wysłałbym logo AK, skin czołgu i skin czołgu z zaznaczonym miejscem na maila.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)!
Poszukuje jakiegoś przystępnego w formie poradnika dla początkującego grafika :). Zaczynam praktycznie od zera ale już jakiś czas zastanawiałem się, czym twórczym mógłbym się zająć ;). Może ktoś zna stronę gdzie jakieś znajdę jakieś porady,instrukcje ,albo najlepiej lekcje :) ? Z góry dziękuje za pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jest tu jakiś "kozak" :D ?
Mam Gif. Postać która wykonuje jakąś tam prostą sekwencję ruchu powtarzaną rzecz jasna. Jednak jest ona na czarnym tle i z deka to szpeci. Idzie to jakoś tak zrobić/przerobić by to było coś ala jak png bez jakiegokolwiek tła.? Sama postać ruszająca się i nic więcej. Żadnego tła w postaci czarnego prostokąta gdzie jak bym chciał ją gdzieś dodać to na innym tle była by tyko ruszająca się postać. Mam nadzieję, że wyraziłem się dosyć jasno i rozumiecie co mam na myśli :)
Jeśli jest to możliwe to dajcie znać

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam konkurs na zrobienie logo dla zespołu. Zespół nazywa się "Outside Space" co oznacza "za kosmosem". Muzyka grana to Hard rock, funk rock i alternatywa. Zespół charakteryzuje duża energia. Oczywiście będzie podane nazwisko twórcy loga. Zainteresowanym z góry dziękuję za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja :D

Jak komuś się nudzi to może coś dla mnie zrobić, będę wdzięczny ^^

A mianowicie chciałbym, aby ktoś wykonał dla mnie czerwone futerko Cookie Monsterowi. Generalnie zrobiłbym to sam, ale niestety za dużo grzebania się z tymi włoskami na jego głowie, a może ktoś umie to zrobić szybko (jakieś cudowne zaznaczenie albo coś w tym rodzaju?) :P

A no i nie mam też nic przeciwko gdyby ktoś pokusiłby się też, aby wyjąć potworka z tego tła i usadowić go na przezroczystej warstwie ;)

20120527192251

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 19:23, Call_me_Kay napisał:

To znowu ja :D

Jak komuś się nudzi to może coś dla mnie zrobić, będę wdzięczny ^^



Może być?

20120602233002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć jak zapisać jakiś obraz w GIMPie w 300 dpi? Wystarczy zwykłe zapisz jako, czy muszę się bawić w jakieś skalowanie obrazu, czy cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2012 o 23:46, Jammin69 napisał:

Czy ktoś może mi powiedzieć jak zapisać jakiś obraz w GIMPie w 300 dpi? Wystarczy zwykłe
zapisz jako, czy muszę się bawić w jakieś skalowanie obrazu, czy cuś?


Zapisz jako> zaawansowane opcje > rozdzielczość X - 300 > rozdzielczość y- 300. Po problemie, wybierasz z listy piksele na cal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować