Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy PSP2 dostaniemy na święta 2011?

21 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2010 o 12:28, Kettger napisał:

Więc czy aż tak potężna? Najlepsze modele telefonów mają już grafikę niewiele gorszą
od pierwszego Xboxa. ;]

Na Wave mam kilka gier w HD, więc to żadna rewelacja z tym XBOXem.

A odnośnie samego PSP2, to przecież oczywiste jest, że Sony musi wypuścić nową wersję. Nintendo wypuszcza 3DS, a Sony miałoby zostać daaaaaleko w tyle? Bez żartów. Najważniejsze pytanie nie brzmi czy i kiedy będzie nowa konsola od Sony. Ważniejsze od tego jest co będzie miał system. Jeśli będzie miał all-in-one (nawet z opcją SIM) to wciągam od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko plotki, wiemy tyle ze 3Ds miażdzy sony aż miło. Wątpie żeby nie odpowiedzieli ogniem lecz napewno zostaną wtyle. Nowa konsolka od nintendo będzie pierwsza i napewno wole ją od Sony :) same odgrzane kotleciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vegost, świetnie to ująłeś, Nintendo w tej chwili jeśli chodzi o rynek handheldów robi z SONY co chce... jak tak dalej pójdzie, tj. SONY nie pokaże nic do premiery 3DS''a to raczej kupię konsolę od Nintendo...


...A potem na 99.9999% będę tego żałował oglądając E3 xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że moje przewidywania się sprawdzą. Zakładałem już od dłuższego czasu, że wraz z premierą PSP2, dostaniemy na PSN możliwość ściągania gier z PS2 zarówno na PS3 jak i na PSP2. A same gry będą wyglądać jak te z PS3 - w mniejszej rozdzielczości rzecz jasna. Inaczej Sony nie ma szans na pokonanie Nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 13:08, vegost napisał:

To tylko plotki, wiemy tyle ze 3Ds miażdzy sony aż miło. Wątpie żeby nie odpowiedzieli
ogniem lecz napewno zostaną wtyle. Nowa konsolka od nintendo będzie pierwsza i napewno
wole ją od Sony :) same odgrzane kotleciki.


Konsola choćby nie wiem, jakie bajery miała, jest niczym bez dobrych gier.
Mam zarówno PSP i DSa, ale zdecydowanie częściej gram na tej pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 15:30, Argael napisał:

Konsola choćby nie wiem, jakie bajery miała, jest niczym bez dobrych gier.
Mam zarówno PSP i DSa, ale zdecydowanie częściej gram na tej pierwszej.


Dokładnie a dobre gry ma zdecydowanie DS niż PSP. Bo w sumie co możesz pograć na konsolce która jest uboga we wszystko co świat mógł wtedy ogarnąć ? Grafa - 2/10 , system audio 2/10 , wyświetlacz 2/10. Tylko rpg, platformówki chodzą i nadają się na przenośne konsolki. Dlatego w tym sporze jak najbardziej Nintendo ciśnie. Moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że chodzi o święta Wielkanocne ^^

A tak serio. Fajnie byłoby zobaczyć PsP2 jako smartphone + konsola, choć boję sie zobaczyć ile takie coś będzie kosztować. No i z drugiej strony jako telefon mogłoby być za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszą się postarać aby zyskac klientów bo teraz już telefony komórkowe oferują możliwości takie a nawet lepsze co PSP (muzyka, gry, zdjęcia, dobre aparaty cyfrowe, przeglądarki, wifi, wyraźne ekrany) więc ciekawe czym pochwali się Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 18:53, Woo-Cash napisał:

Grałem dziś na psp w autobusie, wrażenia raczej średnie. Co wy w tym widzicie??


Trza se było kupić zaraz po premierze. Wtedy robiła duże wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2010 o 18:56, KannX napisał:

Trza se było kupić zaraz po premierze. Wtedy robiła duże wrażenie.


Ale teraz nie robi żadnego. WooCash apeluje: kupcie sobie konsole HD, i cieszczie się, zamiast wydawać ciezko zarobione pieniadze rodziców( bo od nich przecież bierzecie kasę, nie prawdasz ?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc Sony ma bardzo ciężki orzech do zgryzienia. Pierwsze PSP wychodząc na rynek w 2004 roku było sprzętem wyjątkowym - duży, czytelny, kolorowy ekran, możliwość oglądania zdjęć, słuchania muzyki, oglądania filmów, internet i jeszcze gry - to było coś i Sony nie miało zbytniej konkurencji w tamtym czasie. Jednak teraz wiele się zmieniło. PSP 2 wychodząc na rynek będzie kosztować napewno nie mniej jak 1000zł a za tę cenę można mieć już naprawdę porządny telefon komórkowy z mnóstwem funkcji. I tu się pojawia pytanie - jak Sony skłoni potencjalnego odbiorcę do kupna PSP2 a nie dajmy na to iPhona? Warto zauważyć, że konsola ta będzie ogólnie rzecz biorąc gorsza od telefonów komórkowych - ogólnie będzie centrum multimedialnym (a to nie jestem niczym nowym, bo wszystkie komórki są nimi) ale nie będzie posiadała możliwości dzwonienia, wysyłania SMSów i innych cech z komórek. Można powiedzieć, że Sony zawalczy exclusivami - jakąś jedyną wersją Gran Turismo na PSP2, Uncharted, GTA może po raz kolejny... Ale czy to wystarczy? Sytuacja jest aktualnie ciężka dla Sony. Cięzko im było osiagnąć sukces kiedy wybiali się spośród ogółu to ciekawe jak chcą sbie poradzić kiedy konkurencja i technologia wokół znacznie wzrosła w sile.
Poza tym pozostaje osobna kwestia nie tylko walki z konkurencją ale i walki z samym sobą. Ja osobiście preferuję grę na dużym 24 calowym monitorze (lub 40 calowym TV) niż na ekranie małej konsoli. I z tym jest też pytanie - jak przekonają klientów do kupna PSP2 zamiast PS3? Exclusivy to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować