Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony walczy z piratami

38 postów w tym temacie

Za posiadanie golda też dostaje wcześniejszy dostęp do dem itp. Co tydzień jest nowa promocja na jakieś dlc, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd mówiąc, że gold to tylko granie w multi...

Dnia 05.10.2010 o 21:35, The_Nemezis napisał:

Za posiadanie golda też dostaje wcześniejszy dostęp do dem itp. Co tydzień jest nowa
promocja na jakieś dlc, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd mówiąc, że gold to tylko granie
w multi...

Kilka dobrych gier pokroju Flow pewnie też dostajesz? spróbuj demo ściągnąć nie płacąc za neta w x360.Polecam spróbować jak już opatentujesz sposób to mi powiedz wypróbuje go na swoim X.

Dnia 05.10.2010 o 22:12, zglina napisał:

...i bardzo dobrze? Gdybym sam był konsolowcem, to osobiście wspierałbym takowe strony.
Przecież gry na PS3 są po prostu ZA DROGIE.

Za drogie? Ostatni kupiłem 2 gry za 150zł
Uncharted okolo 70zł dwójka za około stówe. Jak ktoś szuka promocji to znajdzie.

Mi bardziej chodziło o samo porównanie co daje gold i ps plus
I to jak M$ robi w konia ludzi...pograj bez golda w necie :) Bo mi sie to jeszcze nie udało.

Hmm mi też ale 120-150zł za rok to nie jest dużo, więc nie wiem w czym problem. PS Plus kosztuje więcej niż gold ale patrząc na to co daje wydaje się opłacalny. Osobiście nie widzę powodów do linczowania M$ na każdym kroku za golda. Ale co zrobić "Haters gonna hate"

Kto kupuje konsole z pelna swiadomoscia- tego stac. Zreszta takie stwierdzenia nie maja sensu bo tanich gier na konsole jest cala masa, drogie sa tylko nowki. A jak sie upre na nowke to wyrzygam te dwie stowki, bo wkoncu tyram i mi sie nalezy ;p Poza tym obejdzie sie bez 5 gierek tygodniowo (jak to zwykle bywa u zapalonych amatorow torrentow). Tak wiec bez pitolenia prosze ;pp

Dnia 05.10.2010 o 20:02, L33T napisał:

Mam pytanie do posiadaczy ps3 idzie teraz podpiąć własny head set pod konsolę ? Czy jest
on traktowany jako urządzenie zewnętrzne na usb przez co nie można tego zrobić ?

Dlaczego na usb, jak można na Bluetooth? Kupujesz najtańszy od Nokii i działa:) Zresztą na forach jest pełno modeli o których użytkownicy piszą, że śmigają jak trzeba :)

Pozdrawiam.

Dnia 05.10.2010 o 22:22, L33T napisał:

Hmm mi też ale 120-150zł za rok to nie jest dużo, więc nie wiem w czym problem. PS Plus
kosztuje więcej niż gold ale patrząc na to co daje wydaje się opłacalny. Osobiście nie
widzę powodów do linczowania M$ na każdym kroku za golda. Ale co zrobić "Haters gonna
hate"

Haters gonna hate? Synku ja posiadam i pc i ps3 i również x360. Ale z tych dwóch x używam tylko do grania w fable2,gears i halo reach. Po prostu nie lubie polityki M$ a nie samego xboxa jak można zauwazyć.
Polityka M$ pokazuje sie w sprawie z Alan Wake,ściaganiu bezsensownych opłat za używanie neta gdzie nigdzie tego niema itp itd. Przykładów super postaw M$ jest pełno.

A ja będe linczował i mam zamiar to robić.Nie będe chował urazy do M$ za ich polityke tylko dlatego że wiekszość niepełnoletnich gówniarzy posiada x-a w domku na którego to systematycznie ściągają gry.Tak samo jestem nastawiony do Activision.Ale też tak samo byłem nastawiony dopre kilka lat temu na EA. Ale ich polityka sie zmieniła widać ze chlopaki teraz sie starają,chcą zedrzeć tą naklejkę szmatowego wydawcy jaką wiele graczy sprzed laty im postawiło. Widać chcą stare serie przywrócić do świetności,pełno też samych nowych serii nawet takich których sukces naprawde był wielkim znakiem zapytania "brutal legend" lub taki shank który chwilowo kompletnie jest oderwany z typowego kanonu gier chwilowo wychodzących gdzie nawet przygodówki point & click są robione w 3D(łezka sie kręci na czasy pierwszego larrego).
Polecam nie kierować sie tokiem myślenia że jak ktoś myśli źle o jakiejś firmie to znacza że jest z konkurencji.
Taki tok myślenia pokazuje tylko jak bardzo jeszcze dziecinny jesteś.Są również inne powody m.in takie jakie wymieniłem i tymi właśnie ja sie kieruje.

@kodi24 to nie oznacza że jak kogoś stać można go robić w banbuko. I swoją drogą duża ilość osób na takiego x-a nie stać tak naprawde.W tym że oni ściągają wiec wychodzi im ostateczny rachunek na zysk.

Synku ? Ciekawe ciekawe no cóż możesz być ode mnie starszy w końcu jestem raptem z rocznika 86 oh well widać trzeba sobie też powiększyć na wstępie cojones przez pokazanie "a ja mam...." co zrobić, życie.
A ja na przykład linczuje Sony za wywalenie kompatybilności wstecznej i zdzieranie kasy z graczy i wymuszanie kupna tej samej gry po raz drugi jeśli chcemy w nią pograć. Za wywalenie możliwości instalacji linuxa, była taka możliwość sony ją wywaliło. Teraz problem z urządzeniami na USB.
A o co chodzi z Alanem ? Grałem bardzo fajna gra, jeśli chodzi ci o dlc to nie jest ono niezbędne do życia.
Bezsensowne opłaty ze neta? Coś się tak ich uczepił ?

Hmm, zglina nie napisał dosłownie ile ma lat, więc jeśli z was dwóch podało wiek, żeby "powiększyć cojones", to tylko ty.

A, i czy czasem zmuszanie do kupna tej samej gry po raz drugi nie jest także z zakładce "Xbox Originals"?
Resztę punktów nie będę usprawiedliwiał, Sony tak jak i M$ mają swoje wady.

Z Alanem już wcześniej zglina tłumaczył o co chodzi.

P.S.: Free Kevin! :D

M$ przesadza z Goldem, a Sony zamiast iść do przodu idzie do tyłu. Mam PS3, ale osobiście wolałbym(na dzień dzisiejszy) X360, z uwagi na... piraty. Tak, oczywiście zaraz jestem ten najgorszy etc. ale ja nie mogę sobie pozwolić na kupno każdego nowego tytułu jaki mi się spodoba, tylko co najwyżej grę na 3 miesiące. Z piraceniem PS3 nadal są problemy(przez nowy FW który wymusza aktualzację) a gry ważą tak dużo, że potrzeba dysku/pendrive''a 32GB aby je przenieść. Do tego to co już było wspomniane, tj. wywalenie Other OS, kompatybilności wstecznej, teraz dodano Plus, który dla mnie jest nieco uproszczonym odpowiednikiem Golda. Przestaje mi się podobać Sony, M$ powoli zaczyna się rehabilitować.

Pomyślmy ile osób miało pierwszego xboxa a ile ps2 ? Moja biblioteka gier na ps 2 to 21 gier, rozumiem że mam je jeszcze raz kupić bo Sony tak chce ?

Dnia 06.10.2010 o 09:34, Cygi napisał:

A, i czy czasem zmuszanie do kupna tej samej gry po raz drugi nie jest także z zakładce
"Xbox Originals"?

Xbox 360 posiada kompatybilność wsteczną... Nie do wszystkich gier, bo jest to emulacja software i nie wszystkie działają, ale Xbox Originals jest stworzone dla tych co nie mięli Xboxa, a chcieliby pograć czasami w coś starszego.

@zglina

Ile razy już grałem na multi bez golda ;). Wystarczy mieć zdrapki 48h.

No i dobrze... Trzeba coś z tym robić ^^ Akurat ja tam nie narzekam na to że gry na konsole są drogie tylko dlatego że gram w większości na kompie, konsole dotykam w sumie kiedy chcę sobie zagrać w jakieś starsze tytuły na PSX.

Dnia 06.10.2010 o 17:37, L33T napisał:

Pomyślmy ile osób miało pierwszego xboxa a ile ps2 ? Moja biblioteka gier na ps 2 to
21 gier, rozumiem że mam je jeszcze raz kupić bo Sony tak chce ?

Zdziwisz sie ale ja też posiadałem troche gier na ps2 a mimo to nie zagrąłem w pierwsze części ratcheta w sly-a wcale a i god of war 2 przemkneło mi sprzed nosa.To jest bardziej po to by zachęcic graczy którzy w tytuły nie grali.
A do kupna ma ich zachecic lepsza grafika i jakieś smaczki dodane w odświeżonej wersji gry.

No i to sony raczej nie robi tylko bo jak wiadomo na ps3 wychodzi cała Trylogia Prince of Persia z wszystkimi możliwymi wodotryskami jakie sie tam da wsadzić itp itd. Po prostu twórcy chcą zachęcic ludzi do starszych gier no i oczywiście też troche zarobić.Do kupowania gry którą ktoś przeszedł dawno temu nikt nie zmusza.

Zaloguj się, aby obserwować