Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Piąte urodziny gram.pl

318 postów w tym temacie

Dzisiaj mija dokładnie 5 lat od chwili rozpoczęcia działalności gram.pl. W tym wątku możecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami, ciekawostkami, mile spędzonymi chwilami itd. z gram.pl. No i oczywiście możecie złożyć życzenia ekipie gram.pl (i Moderatorom też :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh :D
Wszystkiego NAJ dla całej załogi Gram.pl :)
Oby kolejne lata były jeszcze bardziej owocne i aby serwis rozwijał się dalej :)
Szczególne życzenia należą się Akne za jej poświecenie i wkład w działanie o obsługę klientów sklepu :)
No i życzenia dla Modów :) Keep up the good work :)

Ogólnie happy birthday gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ło Jezu to już dzisiaj? Fakt dzisiaj jest 6 X 2010 czyli 5 lat, a tak nie dawno były 1 urodziny, potem 1000 dni z gramem :) Fakt nie jestem tu od samego początku, i mimo wszystko przez ostatni rok czy dwa dużo się zmieniło, zwłaszcza po otwarciu poodforum Quizów, ale cóż trzeba iść do przodu, do gram doszły reklamy przez uniezależnienie się od CDP, potem połączenie z Action SA i to chyba już w tym roku, z podstawowej ekipy moderatorskiej została chyba tylko 4 z czego bardzo lubiany i szanowany przez wszystkich forumowiczów zawsze Wojman, do tego Wodzu, Volvox, i Olamagato, reszta jest na 100% świeższa :) Wielu spoczywa już na emeryturze, jedni z przymusu vide Budo, inni sami zrezygnowali, a jeszcze inni dostali ofertę pracy dla CDP. Przez te lata na gramie była masa konkursów i skłamałbym gdybym powiedział że nic nie wygrałem, było to w Efekcie Serii I i kilka gierek się posypało wiec jednak można wygrać :) istnieje też dobry kontakt z konsulem sklepu który potrafi zaklepać gry dla osoby jeszcze przed dostawą :), ale jednak gram peela tworzą użytkownicy i gdyby nie oni to ten serwis nie wyglądałby tak jak wygląda, fakt zawsze mogłoby być lepiej ale gorzej też więc cieszmy się tym co mamy i nie narzekajmy bo mimo iż trochę ludzi odpada a na ich miejsce przychodzą młodzi <15, cóż sam miałem tyle rejestrując się na gramie. Cóż życzę dalszego rozwoju, i istnienia bo jednak społeczność jest super a w poszczególnych tematach tworzą się prawie zamknięte koła dyskusyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego ekipie gram.pl i moderatorom :)
Dzięki za mile spędzone 5 lat, bo jestem z wami od początku. No i oby co najmniej kolejne 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to się czuję stary - szczególnie, że z gramem jestem od początku.
Szkoda, że w kwestii community, jak i samych redaktorów niewiele zostało tutaj z tego pierwszego gramu. Muszę przyznać, że wciąż po cichu liczę na odrodzenie strony i to chyba jedyny powód, dla którego wciąż się z Wami trzymam. Tak po prostu chciałem podzielić się z Wami tą myślą ;-)

Najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 10:46, PanSpam napisał:

Widzę, że życzenia składacie tylko dla ekipy Gram.pl


No wlasnie. A Moderatorom to juz nie skladaja zyczen. ;,-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 10:48, Wojman napisał:

> Widzę, że życzenia składacie tylko dla ekipy Gram.pl

No wlasnie. A Moderatorom to juz nie skladaja zyczen. ;,-(

Myślę, że jeśli piszą "dla ekipy" mają na myśli również moderatorów, ale i tak - Wszystkiego najlepszego dla moderatorów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 09:35, kindziukxxx napisał:

przez ostatni rok czy dwa dużo się zmieniło, zwłaszcza po otwarciu poodforum Quizów,

Naprawdę nie rozumiem do czego tutaj ludzie mają pretensje? Dla mnie to akurat ogromny plus - główne forum nie jest zaśmiecone różnymi pierdołami, a to co się dzieje w podforum, zwyczajnie olewam. Nie wiem, czy chodzi o jakąś zazdrość, że ktoś nabił sobie +1? No proszę Was...

Dnia 06.10.2010 o 09:35, kindziukxxx napisał:

z podstawowej ekipy moderatorskiej została chyba tylko

Wojman jest przynajmniej charakterystyczny. Tak jak Budo i Walgierz, których już niestety nie ma. Reszta modków solidnie wykonuje swoją robotę, ale jest to tylko praca rzemieślnicza. W każdym razie - z tego co mi wiadomo, praca modka na tym forum jest darmowa, więc nie dziwią "zmiany kadrowe".

Dnia 06.10.2010 o 09:35, kindziukxxx napisał:

istnieje też dobry kontakt z konsulem sklepu który potrafi zaklepać gry dla osoby jeszcze przed dostawą :),

Tak, wszyscy kochamy Akne. Szkoda tylko, że jakoś nie widać powrotu Sol. Nieskromnie się pochwalę, że kilka lat temu miałem okazję je spotkać, a Sol zawdzięczam bardzo wiele. Szkoda, że jedyny sposób na wyrażenie mojej (i nie tylko) wdzięczności to proste "dziękuję". Kilka osób zapewne wie o co chodzi.

@ww3pl

Dnia 06.10.2010 o 09:35, kindziukxxx napisał:

Muszę przyznać, że wciąż po cichu liczę na odrodzenie strony

Znam Wiktora z prowadzenia innych portali i wierzę, że w gram również zaszczepi swój luźny tryb życia.


Prawie bym zapomniał:
Wszystkiego najlepszego. Moderatorom też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 10:48, Wojman napisał:

No wlasnie. A Moderatorom to juz nie skladaja zyczen. ;,-(

To ja się poprawie :).
Moderatorom życzę jak najmniej pracy, aby mogli sobie więcej grać :).
A w pracy jak już przyjdzie do moderowania cierpliwości do użytkowników :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 10:59, LESZ3u napisał:

W każdym razie - z tego co mi wiadomo, praca modka na tym forum jest darmowa, więc nie
dziwią "zmiany kadrowe".


To prawda, porzadku na forum i IRCu i gramsajtach wykonujemy spolecznie. Zaden Moderator jednak sie na to skarzy, ot po prostu takie nasze hobby. :) A zmiany kadrowe na przestrzeni lat sa nieuniknione. W piecioletniej historii gram.pl to w sumie tylko 1 Moderatorowi ekipa podziekowala za wspolprace, zas reszta, z tych co odeszli to z wlasnej woli. Czasem, bo nawal obowiazkow spoza forum nie pozwalal poswiecac czasu, innym razem jeszcze jak portal byl wlasnoscia CD Projektu jeden z naszych zostal pracownikiem CDP (i pracuje tam do dzisiaj), a innym po prostu starczylo uzerania sie z trollami. Wszystkich pozdrawiam z okazji urodzin gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 10:52, PanSpam napisał:

Wszystkiego
najlepszego dla moderatorów!


Dziekuje! To ja sie odwzajemnie i powiem cos tylko Tobie, ale w spoilerze, zeby nikt inny sie nie dowiedzial.

Spoiler

Byc moze beda niespodzianki dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 11:40, Wojman napisał:

Dziekuje! To ja sie odwzajemnie i powiem cos tylko Tobie, ale w spoilerze, zeby nikt
inny sie nie dowiedzial.

Spoiler

Byc moze beda niespodzianki dzisiaj :)


To znalazłeś sposób ;p Ale to chyba było wiadome w końcu nawet użytkownicy pewnie samemu coś organizują. Ja na przykład after party 9 paździerza (moje urodziny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 10:59, LESZ3u napisał:

Wszystkiego najlepszego. Moderatorom też ;)

Również dziękuję, by nie było, że żaden Moderator nie podziękował ;)
A tak na poważnie to całej Ekipie Gram.pl, pozostałym Moderatorom jak i samym użytkownikom tego serwisu życzę Wszystkiego Najlepszego, z okazji piątych urodzin Serwisu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować