Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Piąte urodziny gram.pl

318 postów w tym temacie

Zawsze tu byłem z przerwami, niektórzy moderatorzy wkurzają, znaczy wkurzali, bo teraz nawet nie wiem kto tu jest moderatorem, z tych starych widziałem Wojmana jedynie. Zawsze dobrze tą stronę wspominam ze względu na różne rzeczy, Kocyka Elmo na przykład. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć ... Robaczki! Albo raczej już Wyrośnięte Robale :)

Akne dała mi znać, że chłopaki jednak płaczą ...Oto jestem i służę wirtualnym rękawem do zasmarkania.
O rany, wspomnienia wróciły... Kto projektował to forum?! Toż to porażka jakaś! :D
I te reklamy...! Schodzicie na psy! :D

5 latek minęło, nawet nie wiem kiedy. Z niektórymi z Was do dzisiaj mam kontakt i trudno mi uwierzyć, że ten Kazik co to na tym skuterku to teraz już Kazimierz!

Po dzieciaczkach widać jak ten czas leci... No właśnie, Robaczki ... pewnie wiecie, że z ciotki Sol przepokraczyłam się w mamę Tyśkę i ostro pracuję nad mega trudnym i wymagającym projektem o kryptonimie "Stanisław-podejrzany-o-ADHD" (zastanawiamy się skąd u Niego ta przypadłość).

Oto i słodka przyczyna mojej nieobecności. Spójrzcie głęboko w te oczęta i wybaczcie nam wszystko:

http://www.justasmile.pl/2010/10/stanisawie-pozwol-pod-sciane.html

A potem zastanówcie się, czy bylibyście zdolni gniewać się na Stasia za cokolwiek (np. za takie czerwone kółeczko na iksie i koniec kariery gejmerki :D)

Wracając do tematu - gdzieś w tym wątku przeczytałam, że ktoś coś komuś zawdzięcza. Nom. Zgadzam się! To ja Wam dużo zawdzięczam! Dzięki Wam jestem mamą przygotowaną dosłownie na wszystko :D

A na poważnie - wzruszyłam się, gdy Ania podesłała mi linka. Bardzo, bardzo Wam dziękuję za miłe słowa i przede wszystkim za to, że wciąż jesteście, pamiętacie i za to jakwiele się od Was nauczyłam.

Ja to z resztą zawsze powtarzałam, że siłą gramu są jego Użytkownicy. Kropka. Idę smarkać.

Justa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu wbiłem po raz pierwszy w ok. połowy lutego 2009. Ileż tu się rzeczy ciekawych wydarzyło :P Mnie też głównie trzyma tu forum, na sajty rzadko wchodzę, a szczególnego na swojego ;] Najlepszego i oby lepiej, a nie gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to najlepszego. Ja tu jestem od 2 lat ponad i na prawdę fajnie jest na gramie, no bo gdyby tu fajnie nie było to bym sobie poszedł przecie. Powodzenia! Życzę następnej piątki! ;)

PS Tylko dlaczego wasz telewizyjny odpowiednik - gram.tv nie przetrwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh u mnie pisze ze siedze tu około 2,5 roku, ale wczesniej wchodzilem zeby tylko newsy poczytac ;) i to tak z 4 lata juz trwa wchodze raz na jakis czas na forum zerkam na newsy i przy okazji wszystkiego najlepszego i oby tak dalej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to świętujemy razem: ja imieniny, wy pięć latek :)

Życzę Wam wszystkiego najlepszego, zdrowia, wysypu jak najlepszych gier, mądrych postów i pięciopiętrowego tortu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 18:22, Ash napisał:

5 lat... jeszcze 3 lata temu to był taki klimatyczny portal. Dziś wchodzę tylko dla dwóch tematów na forum.

Każdy stary pryk tak ma. :)
Najpierw spamuje się po wszystkim jak leci, potem głównie wybrane tematy, a na koniec ogląda się już tylko te ulubione i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 20:24, Soleila napisał:

Cześć ... Robaczki! Albo raczej już Wyrośnięte Robale :)


Heja!

Dnia 06.10.2010 o 20:24, Soleila napisał:

O rany, wspomnienia wróciły... Kto projektował to forum?! Toż to porażka jakaś! :D
I te reklamy...! Schodzicie na psy! :D


Właśnie piszemy, że kiedyś było tutaj lepiej, pod twoimi "rządami"

Dnia 06.10.2010 o 20:24, Soleila napisał:


Czemu nigdzie tej strony nie podałaś?

Dnia 06.10.2010 o 20:24, Soleila napisał:

Ciach


Ogólnie to fajnie, że cokolwiek napisałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ten czas leci, pięć lat minęło dość szybko...
Sam z ciekawość zajrzałem w licznik i ~4,5 roku już tu jestem, chociaż ludzi znam raczej mały procent.:(
Cóż, najlepszego warto życzyć na dalszą drogę, a i zapamiętać poniższą sentencję każdemu polecam:

"Our greatest glory is not in never failing but in rising up every time we fail."

Sprawdza się niemal w każdej dziedzinie.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano trza przyznać. Jak i jesienne dni tak coraz bardziej melancholijne, tak i rocznica jakaś taka niemrawa, smutna... kryzysowa? (choć ten to ponoć dwa lata temu był; no, przynajmniej w bankowości)

Ale gdy człek popatrzy w te oczy niewiele tylko mniejsze od tych mangowych, hojnie wrzucanych przez wszystkich japofilów, od razu na duszy mu cieplej (może to również wpływ czapki) i okazja staje się weselsza.

Jakoś się w nastrój wpisało.

Ergo, wsio naj dla ekipy wciąż działającej i ekipy działającej już trochę rzadziej. Nawet najnaj.

P.S. Dla mordek, które najwyraźniej ostro niedopieszczone są i nieśmiało się o buziaki dopominają, życzenia również obowiązujące.

P.P.S. A tak na marginesie... pięć lat mija, niemal równocześnie na forum pojawił się setny WuTek... magiczna liczba niniejszym pękła. Może jakiś nowy resecik z tej okazji? ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego ekipie gram.pl !

Nie udzielam się już od dobrych dwóch lat, ale lubię czasem wpaść i poczytać ulubione wątki. :)
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować