Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Piąte urodziny gram.pl

318 postów w tym temacie

Gdyby była gdzieś warta uwagi dyskusja, to by ludzie dyskutowali. A wyciąganie n-razy jednej sprawy na wierzch i omawianie na nowo m-rozwiązań to czysty bezsens dla wielu ludzi.

Sukces, nawet ciocia Sol się pojawiła na chwilę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 22:01, Piotrbov napisał:

Nie wiem czemu, ale tych filmików już nie ma... Wtedy to były fajne urodzinki.


Ano, ano. Piękne czasy. Byliśmy młodzi, o coś nam chodziło. Pięć lat, ależ strzeliło. Ech, to se ne vrati ;)

To tak naprawdę święto wszystkich Gramowiczów: tych których byli, są i dopiero będą tutaj zaglądać :)

Zdrówko, panie i panowie (już nie "dziewczęta i chłopcy")!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tu już trochę siedzę, jednak nie jestem wielkim aktywistą. W dniu pisania tej wiadomości gramsajt twierdzi, że bawię tu od 1732 dni, jednak wchodzę rzadziej niż 2 razy dziennie, a postów napisałem jeszcze mniej.

Mimo, że to nie jest wielka część mojego życia, to jednak człowiek się przyzwyczaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge na gram psioczyc, ale jednak to od tego serwisu zaczalem swoja przygode z netem i szybko odnalazlem tutaj ciekawych rozmowcow, mila ekipe i przede wszystkim klimat, ktory sprawil, ze przez ostatnie kilka lat odwiedzilem portal az 11 079 razy. Nie kryje, ze to co dobre na gramie juz dawno minelo, ale z sentymentu nadal odwiedzam moje ulubione topici i dyskutuje ze stara gwardia. I tyle mi w zupelnosci wystarczy.

W ramach ciekawostki moge dodac, ze pierwsze posty dodawalem jeszcze w gimnazjum, a teraz pisze z Warszawy, gdzie wlasnie zaczalem studia. Jak ten czas zapieprza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć z firmą mam już mało co wspólnego i nasze drogi rozeszły się dawno temu wciąż mam do tego miejsca i do tych ludzi niesamowity sentyment. Dlatego też pozdrawiam wszystkich, z którymi miałem styczność, pozdrawiam wszystkich, których okazji poznać już nie miałem i życzę wszystkim zbiorczo dużo szczęścia, zarówno w pracy jak i życiu prywatnym :)

No i co. I kolejnych latek. Bo to miło mimo wszystko patrzeć, gdy coś nie tylko nie ogłasza upadłości a wręcz rośnie. I choć przestało odpowiadać moim gustom, pozostaje mi się jedynie cieszyć, że zaczęło zaspokajać gusta kogoś nowego. Ja już się tutaj swoje wygadałem, na innych pora ;)

Sentymentalnie jakoś mi się zrobiło. Ile czasu, emocji i pomysłów ta strona, ta redakcja i to forum mi zjadło to ja nawet wolę się nie zastanawiać. Liczba moich wejść tutaj (chociaż od jakoś tak dwóch lat wchodzę naprawdę sporadycznie) prawie na pewno przekracza liczbowo dochód jakiegoś małego europejskiego państwa. A ile rozwoju mi to przydało. I ilu rzeczy nauczyło. A dajcie spokój, jedna z moich przygód życia, pobyt tutaj.

Ych. Starczy tego bajania.

Trzymajcie się ciepło! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 22:10, Spayki napisał:

Zdrówko, panie i panowie (już nie "dziewczęta i chłopcy")!


Co fakt to fakt. Ja już studia zacząłem na Politechnice Warszawskiej ;) ( Dokładniej to Makrokierunek: Elektronika, Informatyka, Telekomunikacja (

gothicsheep ----> Moich wejść na gram 10375
Moja ilość dni na gramie 1826
Nom czas zapieprza strasznie szybko. A na czym jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toż to trzeba się wpisać w tym pamiątkowym temacie... Kiedy to minęło te 5 lat Gramu? Pamiętam jeszcze jak w czasopismach z grami były reklamy o tej "stronce" przed oficjalnym startem... Ta wielka nie pewność o co chodzi...

Kiedyś człowiek był piękny i młody, teraz zostało samo "i"... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ten czas szybko leci. Ja na gram.pl jestem ponad 3,5 roku, więc niby długo, a mimo to i tak jestem noobem ^^
Zacząłem tylko bardziej marudzić i skrzeczeć na wszystko - ot starość nie radość. Wszystkiego najlepszego gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 21:45, donard napisał:

Ze zdjęć stasiek średnio zadowolony jest z tego co widzę. Btw. Pamiętasz 2 urodzinki
gramu i tego dziwnego 11 latka co się przyplątał?


Ja pamietam, byl ze swoim tata. Sol prosila mnie bym im tortu nalozyl. :) Coz impreza byla dla wszystkich gramowiczow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 22:56, donard napisał:

Na nowo uploadłem filmiki z 2 urodzin gramu, zapraszam wszystkich do oglądania i wspominania


Jeju, wstyd sie przyznac, ale... tych filmikow wczesniej nie ogladalem. Fajnie jest powspominac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 23:35, Wojman napisał:

Jeju, wstyd sie przyznac, ale... tych filmikow wczesniej nie ogladalem. Fajnie jest powspominac. :)

A poznajesz tam kogoś? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatem wszystkiego najlepszego :)
Ja niestety na 2gich urodzinach nie byłem... tylko telefonicznie życzenia składałem.
Ale czas spędzony w gram.pl bardzo miło wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.
Nie jestem z Wami od początku, ale nawet przez te kilka lat bytności tutaj, wystarczyło bym zawsze myślał miło o portalu. Choć czasami przeszkadza "sztywność" zasad panujących tutaj, to jednak daje to tez trochę smaczku w porównaniu do sodomy i gomory na większości podobnych portali.
Choć ograniczyłem nieco ilość osobiście produkowanego spamu na forume, to jednak cały czas odwiedzam, coś tam skrobię na swoim opiniotwórczym :D blogasku i mam zamiar robić to nadal. :)

Powodzenia w prowadzeniu portalu i oby tylko częściej zadziwiano użytkowników jakimiś ekskluziwami, speszjalami czy innymi promocjami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 23:32, Wojman napisał:

> Ze zdjęć stasiek średnio zadowolony jest z tego co widzę. Btw. Pamiętasz 2 urodzinki

> gramu i tego dziwnego 11 latka co się przyplątał?

Ja pamietam, byl ze swoim tata. Sol prosila mnie bym im tortu nalozyl. :) Coz impreza
byla dla wszystkich gramowiczow.

Yup. Ale ja ciebie jakoś nie pamiętam. Jesteś na przelocie po ludziach? Ja ta to powiedz w którym momencie. Edit:
@RobeN Pamiętam jak wszyscy krzyczeli jak były pozdrowienia.
@Szarlej, ja też jestem jakieś 3,5 roku ;) aa zarejestrowany trochę dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra drugi dzień, a o konkursach dalej nic nie słyszałem. Nawet jeśli nie skończyliście prac/nie chce wam się itd. to podajcie chociaż przybliżony termin, proszę was bardzo kochani Konsule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już pisałem, urodziny będą obchodzone ze względu na promocje sklepowe, artykuły itd do listopada - konkursy oczywiście też Was nie ominą, myślę ze obiecany konkurs na tła pod forum będziemy mogli ruszyć w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować