Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Piąte urodziny gram.pl

318 postów w tym temacie

Chciałem tylko powiedzieć, ze cokolwiek by o gramie nie mówić to tutejszej atmosfery i relacji redaktorów z użytkownikami ze świecą szukać na innych portalach. Interesujące artykuły czy wynalazki typu Pr0gram jedynie zaciskają te więzy i sprawiają, że już piąty rok wchodząc na gram czuję się jak wśród swoich. W imieniu wszystkich gramowiczów, którzy "czują bluesa (także weteranów, którzy niestety nie wytrzymali nawałnicy trollów) - dziękujemy! Oby tak dalej. Dbajcie o community, bo to jest największa zaleta tego portalu, a w obecnych czasach jest to już rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ileż razy słyszałem - "a walę to, odchodzę z gram.pl!". Pytam "dlaczego" "Ano hołota na forum i nie to samo co kiedyś".
Problem w tym, że w porównaniu do innych for gram.pl jest moim zdaniem "czyste". Naprawdę nie sposób odmówić mu atmosfery, mimo iż znajdą się i tacy którzy chcą uprzykrzyć życie innym forumowiczom. Hołota jest, jak wszędzie, ale nie ukazuje się w sposób rozbuczonego bachora, który popełnia błędy w każdym wyrazie. Tak samo piractwo - nie jest tutaj tolerowane, przez co pogadać można z sensownymi ludźmi, a nie takimi "od ściągnięcia do ściągnięcia". No, może i tacy tu się znajdą ;)
Na gramie jestem już ponad 3 lata. Fakt, miałem półroczną przerwę, lecz nie zmienia to faktu że... jestem od tej strony uzależniony. Nie ważne, że są strony bardziej popularne. Nie ważne że są strony "lepsze", dla mnie najlepszy jest gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu bardzo rzadkim gościem (ostatni wpis to chyba 2007) ale community tworzone przez chłopaków z CDP odwiedzam od czasów błękitno/czarnej strony z 1998 roku. Swoją drogą jednej z najładniejszych tamtych czasów. Zawsze podziwiałem Destro za kunszt designu, co prawda nie tak wysoki jak mój;)

Pozostaje mi życzyć ekipie GRAM.PL sto lat i pasma druzgocących konkurencje sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za CDP było lepiej. ;3

Z drugiej strony nie ma Prince Spamków a i inni nabijacze jakby się uspokoili. A może to dlatego, że mniej tu teraz siedzę i mało widzę. ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum do którego mam sentyment. Siedzę tu grubo ponad 1000 dni i nie mam zamiaru się nigdzie wybierać, ma strona klimat. Do tego kupuję w gramowym sklepie, więc oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 17:27, Revanchist napisał:

A istnieje szansa na powrót Soboty community? Jakby co, to chętnie bym coś pisał, szkoda,
że ostatni projekt szybciutko upadł.


W takiej formie jak była prowadzona przez gram.pl niestety nie, ale jeśli masz ochotę i chęci prowadzić swoją nieoficjalną - czemu nie. Możemy zaprezentować np w formie newsa na gramie najciekawsze wpisy z gramsajtów z całego tygodnia, trochę reklamy dla dobrych autorów nigdy za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 12:06, Laid_back napisał:

> A istnieje szansa na powrót Soboty community? Jakby co, to chętnie bym coś pisał,

Dnia 11.10.2010 o 12:06, Laid_back napisał:

na gramie najciekawsze wpisy z gramsajtów z całego tygodnia, trochę reklamy dla dobrych
autorów nigdy za dużo :)


Ja na współpracę z gram.pl narzekać nie mogę, ale nie tylko pisarze napędzają koła gramu :/

I oczywiście , tradycyjnego, wesołego jajka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do gramsajta trzeba mieć czas, a teraz coraz mniej ludzi go ma. Ja już parę miesięcy nie mam czasu nic napisać, zmienić laya itd.

Niespodzianka jest bardziej czasochłonna niż myślałem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 07:52, donard napisał:

Yup. Ale ja ciebie jakoś nie pamiętam. Jesteś na przelocie po ludziach? Ja ta to powiedz
w którym momencie.


Przepraszam, jakos mi umknal ten post. Jestem w koszulce z logo pewnej partii politycznej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już 5 latek minęło jak
jedna chwila,
gram.pl życie codzienne
nam umila.
Choć brak czasu, czy
przerwa dłuższa,
to pozostała tu na zawsze
moja dusza.
Wiele godzin, nocy zarwanych
za nami.
rozmowy, żarty, dyskusje,
fascynacje grami.
Tutaj były przyjaźnie, nawet
miłości przeżywane,
nikomu uczucie samotności
nie jest tu pisane.

Moja przygoda z gram.pl zaczęła się banalnie , daaaaaaawno od gry. I to jakiej ...Szymek Czarodziej ;P I chociaż bywały dłuższe nieobecności, zawsze wracałam. Wspominam Lożę - tutaj byli świetni ludzie - np. Minimyszka, GeoT, Spider, Vaxinar, Perun, Marcin (Ilsidur) i wielu, wielu innych, Pamiętam nasze "święta" w Loży i przezabawne dyskusje, których nowi wpadający do nas nie mogli pojąć. A zaczynało się zazwyczaj od porannej kawki...Często ci sami ludzie pisali na rymowankach, w konciku poezji i w dyskusji o dziewczynach...ehh, miłe wspomnienia.
W związku z urodzinami (chociaż troszkę się spóźniłam), życzę wszystkim bywalcom, twórcom, pracownikom - połamania paluchów ! Twórcom - gratulacje i dalszych obfitych w pomysły lat !

20101013132449

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za piękny wierszyk i życzenia :)

Informuję również niecierpliwych, że pierwsze promocje sklepowe już wystartowały ;)
http://www.gram.pl/news_8QneHu22_gram_5lat_z_Wami_promocje_urodzinowe_odslona_1_Techland.html
http://www.gram.pl/news_8QneG,u4_gram_5lat_z_Wami_promocje_urodzinowe_odslona_2_Microsoft.html


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 13:25, Nulinka napisał:

Wspominam Lożę - tutaj byli świetni ludzie - np. Minimyszka, GeoT, Spider, Vaxinar, Perun, Marcin (Ilsidur)
i wielu, wielu innych, /.../


Piękny wierszyk ;)
Byli i są Nulinko, może mniej się udzielają, ale są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 13:01, Krzycho napisał:

Za CDP było lepiej. ;3


możesz iść na forum cdp jak Ci tęskno, ja zostaję tutaj ;]

ps wierszokleci się zlatują ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować