Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Piąte urodziny gram.pl

318 postów w tym temacie

''Na gram.pl jestem już: 1621 dni'' no i IMO kiedyś było fajnie, lecz z czasem zaczęło się dziać coraz gorzej, więc teraz to tylko raz na jakiś czas zajrzę, albo jak się bardzooo nudzę. ;) Na szczęście modkowie są milusi, no to jeszcze to jakoś podnosi poziom szerokiego grona użytkowników. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całej ekipie gram.pl życzę wielu sukcesów. Gram.pl to nie tylko forum. To także blogi, wypowiedzi, sklep itd. I zarówno pracownikom jak i użytkownikom strony życzę aby współpraca pomiędzy ludźmi układała się jak najlepiej. Żeby mniej dzieci spamowały, żeby mniej fanbojów było i żeby jeszcze niższe ceny w sklepie były. Jestem z wami od ponad roku i to jest jeden z lepszych serwisów na którym mi dane jest się wypowiadać. 100 lat gram.pl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 15:16, PanSpam napisał:

Ogłosiliście konkursy i co? Słuch po nich zaginął.


Trochę cierpliwości, Laid Back napisał, że gram.pl na jednym dniu nie zakończy świętowania, więc poczekajcie a na 100% coś się wydarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja też złożę życzenia.

Całej ekipie gram.pl (z Anią Stanulewicz i Laid_backiem na czele), życzę jak najlepszej pracy i żeby nasz serwis rozwijał się jak najlepiej, no i żebyście wreszcie kupili sobie te mercedesy :D.
A moderatorom (a co! :P) życzę jak najmniejszej ilości trolli i spamerów i żebyście byli czasami dla nas (grzecznych użytkowników :) ) bardziej wyrozumiali ;).
A wszystkim użytkownikom życzę jak najprzyjemniejszego kontaktu z gram.pl i chociaż przyzwoitego poziomu dyskusji (chociaż ostatnimi czasy coraz większy z tym problem).
Wszystkiego najlepszego gram.pl !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez te 5 lat mocno się zmieniliście. Niestety nie na lepsze...

Stara atmosfera zniknęła 3-4 lata temu, a wszystko zostało dobite wraz z tą całą szopką o przestaniu bycia częścią CDP i staniu się niezależnym, do czego doszło dopiero kilkanaście miesięcy po samej transakcji. Zresztą, co tu gadać.

Z moderatorów praktycznie nikt się nie ostał, to samo z użytkownikami. Przykro mi to mówić, ale wchodzę tu tylko dla Kwasów i aby czasem skomentować jakiś news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 15:23, Wojman napisał:

A dostalismy prezenty, a? Nie. No wlasnie... :)

A zgłosiliście potrzebę otrzymania prezentów? Nie. Ale coś się znajdzie. Jak tylko będą konkursy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 15:28, PanSpam napisał:

A zgłosiliście potrzebę otrzymania prezentów? Nie. Ale coś się znajdzie. Jak tylko będą
konkursy ;p


Ja myślałem, że jak są urodziny to solenizant otrzymuje prezenty a nie odwrotnie, nie wiedziałem, że trzeba było zgłaszać taką potrzebę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzyć, zażyczę dalszej i wspanialszej przyszłości dla gram''u. :)

Właśnie uświadomiłem sobie, ile to ja życia tutaj straciłem udzielając się tutaj. Czas minął jak z bicza strzelił Niedługo też stuknie piąty rok, a jak zobaczę swoje pierwsze posty, to aż mam ochotę się zastrzelić. Można by tak powspominać swoje początki, w moim przypadku solidniejsze obcowanie z internetem zacząłem właśnie od gram.pl. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 15:31, Isildur napisał:

Ja myślałem, że jak są urodziny to solenizant otrzymuje prezenty a nie odwrotnie, nie
wiedziałem, że trzeba było zgłaszać taką potrzebę :)

No w sumie, ale to gram.pl jest solenizantem ;p

Macie: (na spółę, żeby wam głupio nie było)

20101006153346

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sto lat dla gram.pl!

Ahh pamiętam te czasy gdy w czasopismach o grach pojawiały się reklamy gram.pl (jeszcze nikt nie wiedział że powstaje serwis o grach). Aż nie do pomyślenia że ten czas tak szybko leci, przecież nie dawno gram.pl obchodził swój roczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego załodze i moderatorom.

Mniej niejednoznacznych artykułów podpadających pod reklamy, mniej "Faktu", pośpiechu i literówek, więcej rzetelności, oryginalności i własnej twórczości. Życzę rozwoju oraz wielu lat we wspólnym szczęściu i zdrowiu.

Nie jestem tutaj tak długo jak inni, ale istotnie forum jest dość dobre, dużo lepsze niż np. forum GOL-a, które dobrze podsumowuje słowo "szambo". Byłoby miło, gdybyście odrestaurowali wątek, gdzie można by dyskutować o jakości zmian i twórczości redakcyjnej.

Poprawiony obrazek w załączniku.

20101006153840

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować