Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Piąte urodziny gram.pl

318 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2010 o 15:39, Kraju napisał:

Ahh pamiętam te czasy gdy w czasopismach o grach pojawiały się reklamy gram.pl (jeszcze
nikt nie wiedział że powstaje serwis o grach).


duzo reklam gram.pl jest w psx extreme i neoplus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 lat. 5 lat minęło od dnia, od momentu, w którym z wypiekami na twarzy siedziałem przed monitorem i odliczałem ostatnie sekundy do oficjalnego uruchomienia strony. 5 długich i niezwykle przyjemnych lat. Działo się przez ten czas dużo. Było bardziej lub mniej przyjemnie, ale nie można powiedzieć, że było nudno. Co tu dużo pisać. Wszystkiego Najlepszego! Mam nadzieję, że wszyscy dotrwały przynajmniej do pełnoletności. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie niepokoi to to że wprowadzone zostały konkursy SMS, i te reklamy sklepu w większości newsów, ale po za tym jest naprawdę dobrze. Życzę ekipie gram.pl żeby było jeszcze lepiej, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękować do ja za przeproszeniem nie będę. Fajne forum, ale poza tym nie ma czym się szczycić; konkurencja jest znacznie lepiej poinformowana, dalej, zniknęła wplnomiania...hmm, jak dalej tak pójdzie, może to być wasze ostatnie 5 lat ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje spostrzeżenia? Hm ... trzyma mnie tu właściwie tylko forum, kiedyś był jeszcze irc ale tam już się w zasadzie nic nie dzieje. Sajty to tylko dodatek, newsy nieszczególnie mnie interesują - najgorsze dla mnie w tym wszystkim jest to że od gramu odchodzą osoby które po pierwsze były świetnymi dyskutantami, były charakterystyczne i nawet rozmowa o przysłowiowej rzyci Maryni była ciekawa i pasjonująca, po drugie takie z którymi można było porozmawiać na tematy wszelakie od kwestii politycznych, religijnych, muzyce, filmie aż na grach kończąc a po trzecie takie które przedstawiały swoimi argumentami jakiś poziom tak dyskusji jak i kultury osobistej. Zarejestrowałem się tu cztery lata temu ale takie poważniejsze "forumowanie" zacząłem jakieś 2 ... w sumie prawie 3 lata temu. Ogólne gram wspominam neutralnie bo mimo wszystko sporo było zgrzytów ale dał mi on też okazję do poznania co najmniej kilku ciekawych osób. Co będzie dalej? to pokaże przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodziło mi o reklamy w Clicku! czy CD-Action sprzed pięciu lat, gdy reklama przedstawiała alkohol, papierosy, jakiś obskurny pokój i masa gier. Wtedy była naprawdę dobra kampania reklamowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę kolejnych udanych lat, ale fakt faktem, że na forum dzieje się ostatnio coraz mniej. Jest strasznie nudno, nie ma ani gdzie pospamować, ani uczestniczyć w ciekawej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... nie jestem z gram.pl 5 lat, ale krócej :) W sklepie na razie się rozkręcam, a przykrych przygód na razie nie miałem (te dwa zamówienia, gdzie kurier zjawia się akurat wtedy gdy go nie chcę to nic).
A więc składam Wam wszystkim serdeczny życzenia i min. jeszcze 5 lat działalności ;p

Żeby nie było: Wszystkiego NAJ dla modków ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię ten serwis, życzę mu wszystkiego najlepszego, ale jeżeli ma być dalej w takiej formie jak teraz to... no dobra, nie odejdę, za dużo fajnych ludzi, ale jest naprawdę źle. Liczne problemy techniczne, często gram muli tak że się nie da przeglądać; reklamy na każdym kroku, nawet w środku newsa co jest IDIOTYZMEM, a same newsy często już są głupie i wymyślane na siłę; brak wam też czegoś szczególnego na tle konkurencji (oczywiście prócz nas, społeczności :P), co przyciągało by do tego serwisu nowych... Jeszcze trochę tego jest, ale to są te podstawowe bolączki. Mam nadzieje że choć w części w niedalekim czasie się jakoś zrehabilitujecie.
Moderatorom również składam życzenia, a co mi tam, nawet Wojmanowi, w końcu mamy święto! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No hej i pozdrawiam.
Popieram Tyler_D''a(?), kiedyś to spamowanie na jakiś głupich topicach wyglądało lepiej. Ludzi ubywa, zamiast ich przybywać z czasem, tematy dyskusji(jak ich długość) skracają się. Pozostawali tylko niedobitkowie i ludzie, którzy dobijają posty do WT''a(pozwoliłem sobie uogólnić).
Tak czy inaczej - najlepszego.

Ps. Zapomniałem wspomnieć o naszych kochanych trollach, które od czasu do czasu wbijają do nas watahą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 16:19, Danio237 napisał:

reklamy na każdym kroku, nawet w środku newsa co jest IDIOTYZMEM, a same newsy często już są głupie i wymyślane na siłę;

Jeżeli używasz firefoxa to proponuję zainstalować wpierw to: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/1865/ ,a potem to: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/4364/
Po instalacji klikasz PPM na ikonie Adblock, potem na "Wybierz elementy do zablokowania", na stronie wybierasz co ma być zablokowane. Nie martwisz się reklamami w środku newsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować