Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

Piąte urodziny gram.pl

318 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2010 o 20:24, Soleila napisał:

Cześć ... Robaczki! Albo raczej już Wyrośnięte Robale :)

Ooo, odezwała się Córka Marnotrawna ;)

Gdzie się podziewałaś, nasza Justynko? Smutno tu bez Ciebie i jakoś tak w ogóle nie rodzinnie...

To forum sprzed 3 - 3,5 roku to było coś... Jakaś taka melancholia na te urodziny mnie dopadła.

P.S. A pamiętasz tajne forum Wiedźmińskie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę się przyznać, że wróciły mi wspomnienia jak zaczynałem, przygodę z forum, jak sobie człowiek przypomni co wypisywał to szok, poza tym jeszcze się uczyłem, to były czasy, jakby nie było jestem już tutaj ponad cztery lata, w styczniu będzie pięć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Solcia :D Masz szczęście, że masz wytłumaczenie dlaczego cię nie było ;) Mamy nadzieję, że skoro już wróciłaś to zasiądziesz i zostaniesz tu z nami chociaż na chwilkę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 21:33, dreamer94 napisał:

Nie ma nawet jednego nt. urodzin. Coś dzisiaj jeszcze będzie ?


Cierpliwości, ja wiem, że Wy byście już chcieli ale poczekajcie a na pewno będzie to wynagrodzone :P
Oczywiście, ja nie mam pojęcia czy akurat dzisiaj coś będzie,ale nic was nie ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 21:34, Isildur napisał:

Cierpliwości, ja wiem, że Wy byście już chcieli ale poczekajcie a na pewno będzie to
wynagrodzone :P
Oczywiście, ja nie mam pojęcia czy akurat dzisiaj coś będzie,ale nic was nie ominie.


Pewnie będzie czkanie do samej północy z tym...

PS: zaczynam wierzyć w informację, że masz podpiętego neta do rdzenia kręgowego xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 09:23, Wojman napisał:

Dzisiaj mija dokładnie 5 lat od chwili rozpoczęcia działalności gram.pl. W tym wątku
możecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami, ciekawostkami, mile spędzonymi chwilami
itd. z gram.pl. No i oczywiście możecie złożyć życzenia ekipie gram.pl (i Moderatorom
też :))

No to ja chciałbym życzyć gram.pl wszystkiego najlepszego oraz jego ekipie (Moderatorom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 20:24, Soleila napisał:

ciah

Ze zdjęć stasiek średnio zadowolony jest z tego co widzę. Btw. Pamiętasz 2 urodzinki gramu i tego dziwnego 11 latka co się przyplątał?
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=274339&n=185
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=274339&n=187

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako żem i ja od początku na forum to najlepsiejszego;*

Co do wspomnień .
Hmm poznałem tu masę fajnych ludzi i miło spędzałem czas.... przez te 5 lat z gimnazjalisty stałem się studentem .
Dobra :) Hurraaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 21:45, donard napisał:

Ze zdjęć stasiek średnio zadowolony jest z tego co widzę. Btw. Pamiętasz 2 urodzinki
gramu i tego dziwnego 11 latka co się przyplątał?


Eeee... Ja tego nie pamiętam ( tak wiem, że to nie do mnie ) o co w tym chodziło.

Dnia 06.10.2010 o 21:45, donard napisał:


Nie wiem czemu, ale tych filmików już nie ma... Wtedy to były fajne urodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ... tak patrzę na komentarze do tego tematu i ... widzę sporo twarzy których już w normalnych dyskusjach na forum nie widziałem. Czyli ... albo tak zwana "stara gwardia" czyta sobie forum odpuszczając sobie aktywne pisanie albo wszyscy dostali newsa o tym temacie pocztą pantoflową czy czymś w tym stylu. ;-P W każdym razie miło widzieć [ przynajmniej co poniektórych ] znowu tych czy owych nawet jeżeli to tylko chwilowa wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować