Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Badania i ciekawostki dotyczące 3D

27 postów w tym temacie

Przecież żeby cieszyć się grami w 3D wystarczy ściągnąć nowe oprogramowanie na PS3 jeśli mówimy o PS3. Telewizor i okulary nie wchodzą w skład zestawu, i w żaden sposób nie mają wpływu na to czy konsola może wyświetlić obraz 3D czy nie. Telewizor i okulary swoją drogą, ale to od oprogramowania zależy, czy konsola obsługuje 3D czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy dobrze o tym wie, że w Ameryce oni zbyt bardzo inteligencją nie śmigają ;d więc jak dla mnie te badania są błędne. Spytajcie ich gdzie leży Antarktyda to wam powiedzą że tam gdzie afryka ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do rocky88:
Widzisz błąd tam gdzie go nie ma. Wiesz choć trochę o badaniach statystycznych(w statystyce kiedy wychodzisz ze swoim psem na spacer obaj macie po 3 nogi)? Jeśli nie przeczytaj co to próba i dopiero się wypowiedz(baz urazy). Po drugie to nie redakcja gram.pl przeprowadzała to badanie.

A w temacie:

Ja należę do osób które mówią nie tej technologii, opartej o okularki.
Tak jak zapewne większość z was po i w trakcie używania tych okularków bolą oczy i głowa. A to nie sprawia że czuję się komfortowo.
Z drugiej strony oferowane efekty to żadne 3D tylko chwyt marketingowy(moja subiektywna opinia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 11:09, pieniacz19 napisał:

Do rocky88:
Widzisz błąd tam gdzie go nie ma. Wiesz choć trochę o badaniach statystycznych(w statystyce
kiedy wychodzisz ze swoim psem na spacer obaj macie po 3 nogi)? Jeśli nie przeczytaj
co to próba i dopiero się wypowiedz(baz urazy). Po drugie to nie redakcja gram.pl przeprowadzała
to badanie.

A w temacie:

Ja należę do osób które mówią nie tej technologii, opartej o okularki.
Tak jak zapewne większość z was po i w trakcie używania tych okularków bolą oczy i głowa.
A to nie sprawia że czuję się komfortowo.
Z drugiej strony oferowane efekty to żadne 3D tylko chwyt marketingowy(moja subiektywna
opinia)


Widzę błąd tam gdzie jest. I nie trzeba być tu profesorem (choć statystykę na studiach miałem), żeby go zauważyć. Nie jest to błąd w badaniu, ale raczej wynikający z niechlujności redakcji. W odnośniku jest informacja o 63% posiadaczy PS3, a w treści newsa o 63% wszystkich grających na konsolach (Xbox, Wii, PSP, DS). I tutaj nie statystyka, ale logika się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ble ble, statystyki. Wg statystyk, jak facet wychodzi z psem na spacer, to każdy z nich ma po 3 nogi. A co do 3D, to aż mi się nie chce wierzyć, że jacyś poważni ludzie jeszcze nad tym pracują. Koncepcja 3D, taka, jaką znamy dzisiaj, już sama w sobie jest pełna absurdów i sprzeczności. Ktoś wpadł na pomysł głupi już u podstaw, a nagle wielu rzuciło się z zapałem do rozwijania tego pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mowilem, ze powoli, stopniowo ludzie zaczna sie nad tym zastanawiac, chocby dla szpanu i braku wiedzy co zrobic z nadmiarem gotowki ;] A co do tych 63%- no coz, albo sa malo obeznani z tematem, albo blednie zinterpretowali pytanie- nowy firmware faktycznie sprawia, ze konsola pozwala na odbior 3D. Tylko potrzebne sa 3D TV i okulary, ale jesli pytanie brzmialo -wnioskujac z odpowiedzi- "Czy nowy firmware pozwala Tobie juz teraz cieszyc sie technologia 3D?" to byloby to zbyt podchwytliwe dla przecietnego burgersa pytanie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA za to z całą pewnością nie kupie nic z tych rzeczy!
Obraz 3d wygląda fajnie i ciekawe są efekty ale niestety osoby które mają wadę wzroku (w tym i ja) odczuwają duży dyskomfort podczas seansów w kinach na filmach 3D, np Ja nie wytrzymuje pełnych 2 godzin patrząc na obraz tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować