• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Quchy

Assassin's Creed - Problem z oknem Windows [Rozwiązany]

Pytanie

Witam !

Mam Windows 7 (64 bit) i mam następujący problem. Otóż jak gram w AC to podczas grania cały czas okno jest pomniejszone (jestem w grze ale widzę pasek narzędzi Windows i pulpit), w tym problem że nie mogę zmaksymalizować programu na pełny ekran. Wiecie może o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 06.10.2010 o 16:41, Wolf800 napisał:

Witam !

Mam Windows 7 (64 bit) i mam następujący problem. Otóż jak gram w AC to podczas grania
cały czas okno jest pomniejszone (jestem w grze ale widzę pasek narzędzi Windows i pulpit),
w tym problem że nie mogę zmaksymalizować programu na pełny ekran. Wiecie może o co chodzi
?


Prawym myszy na skrócie na pulpicie do gry. Zakładka "Skrót", uruchom ustaw na "Zmaksymalizowane". Nie daję 100% gwarancji, ale może to pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2010 o 20:29, Wolf800 napisał:

Kakarotto - aż takim idiotą nie jestem :p Próbowałem tego, i nic :( , Harrolfo - Niet
:(

A nie "Alt+Tabujesz" gry? Pamiętam, że jak raz użyłem kombinacji "alt+tab" to po powrocie do gry ona była właśnie w "oknie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
Ten problem u mnie występuje w Win7, a także w Viście 32bit, żadna klawiszologia i edycja linku nie pomaga. W takim ustawieniu gry nie daje się grać, coraz kursor wyskakuje i albo minimalizuje grę albo przesuwa okno. Szczególnie jest to uciążliwe w walce. Przeszedłem "drogę przez mękę" do finałowej walki. Tu się poddałem. Czy podobny problem występuje w 2 ? Jeśli tak to ją sobie odpuszczę :(
Wrócę do TDU, robić serial. Zajrzyjcie na mój gramsajt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Też miałem dawniej podobny problem. Niestety żaden z powyższych pomysłów nie pomagał, niestety musiałem grać na zmaksymalizowanym przez samego siebie chociaż momentami to wkurzało, bo pojechałem za wysoko myszką i oknem gry poruszałem.:/ Oczywiście tylko na Win7 tak miałem, na viście lub xp było wszystko w należytym porządku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie mam pojęcia, co u Was jest nie tak. To raczej nie jest wina gry, czy systemu samego w sobie. Coś macie pochrzanione, bo u mnie też Assassin''s Creed na Windows 7 x64 otwiera się w oknie, ale zwykłe Alt + Enter maksymalizuje bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.10.2010 o 23:27, Siriondel napisał:

Nie mam pojęcia, co u Was jest nie tak. To raczej nie jest wina gry, czy systemu samego
w sobie. Coś macie pochrzanione, bo u mnie też Assassin''s Creed na Windows 7 x64 otwiera
się w oknie, ale zwykłe Alt + Enter maksymalizuje bez problemu.



Ty !! Zadziałało :p dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować