Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Vanquish - prezentacja rodzajów broni

7 postów w tym temacie

Harpen Także jestem fanem Gears of War - moja ulubiona seria obecnej generacji! ;] ; co do Vanquish to mam zupełne odmienne zdanie... grałem w demko i gierka wydaje mi się strasznie nudna, chaotyczna i kiczowata ... coś ostatnio mam uraz do japońskich produkcji (same kiszki w moich odczuciach wypuszczają) xD
Podsumowując - na bank tej gry nie kupię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam się z maXan. Vanquish ma mnóstwo "efektów" i niby się dużo dzieje, poza tym w sumie niczym nowym nie jest, za to nudnym i wydaje się klonem Armored Core 4, tylko że zamiast mechem łazimy jakimś odzianym w blachy pajacem, z dokładnie takimi samymi ruchami i działaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była Sobota, jak zwykle ustawiłem w kolejkę 5-6 wersji demo do ściagnięcia. Następnie każdą z nich odpaliłem i... tylko Vanquish zrobił na mnie naprawdę pozytywne wrażenie. Możecie mówić, że jest kiczem przeładowanym efektami specjalnymi itd. ale mi osobiście właśnie to się najbardziej podobało - całkowita rozwałka w efektowny sposób na telewizorze full HD, to właśnie powód, dla którego kupiłem Xboxa :)

P.S. Inną sprawą jest to że do kupna konsoli 2 lata temu przekonała mnie Kopia GoWa2 w zestawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie Vanquish zaskoczył bardzo pozytywnie, gdyby nie informacja o Prince of Persia Trilogy kupiłbym w tym roku. A tak to może sobie sprawię na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować