Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

12 milionów subskrybentów World of Warcraft

54 postów w tym temacie

No ja muszę przyznać, że mnie WoW wciągnął na bite 2 miesiące,problem zaczął się gdy dobiłem do 80 lvl bo ani dalej grać mi się nie chciało ani nową postacią jakoś zacząć nie potrafiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW UMIERA! WOW UMIERA!!! ZALEDWIE 12 MILIONÓW, GW2 I SW TOR ZJEDZĄ TEN CRAP!!!!!1 ŻAŁOSNA GRA MOUNTY ZA 50 EURO, NIE GRAJCIE W TO!!!11

Aż mi żyłka pękła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie chodzi tu tyle o samą gre, ale o ludzi, których się w niej spotyka. Aż chce się przychodzić i chce się grać. Jest to masówka i ludzi jest oczywiście masa. A nazywanie kogoś debilami, bo lubią w coś grać czy robić coś zamiast czegoś nie świadczy zbytnio o inteligencji wypowiadającego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh wracam do WoW-a przy okazji nowego contentu. Choć ostatnio jest to utrudione bo Blizz stracił chyba zdolność do pisania kodu pod Mac OS X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilość nie znaczy jakość. WoW jest najpopularniejszą ale z pewnością nie najciekawszą sieciówką. A widzę że liczba subskrypcji jest bardzo często używana jako główny argument w dyskusji o jakość jaką WoW prezentuje. Na tej zasadzie to najlepszym winem jest komandos bo go pije najwięcej ludzi ? a czemu ? bo tani a nie że jest lepszy niż wina z górnej półki.

Cukierkowość wowa jakoś mi nie przypadłą do gustu, nie to że ma być ciemni i brzydko, np Fable 2 też jest cukierkowy i mi się podoba. WoW ma dla mnie coś co mnie odrzuca. No i do tego niekończący się grinding + prawdopodobnie jedna z największych społeczności trolli i nerdów... to nie koniecznie miejsce w którym chce spędzać setki godzin..

Dziękuje. Blizzardowi gratuluje marketingowego sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do towarzyszy których gra znudziła po paru godzinach. Oczywiście że was znudziła bo wy tak na dobrą sprawę poza tutortial nie wyszliście, gra na serio zaczyna się dopiero gdzieś w okolicach 15-20 levela gdy można już robić Instancje, battlegroundy etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TobiAlex, vegost ma racje, gra nudna do bólu, od pewnego momentu praktycznie non-stop robisz to samo.
I też w takim razie co Ty uznajesz za osiągnięcia??? Bo dla mnie coś osiągnąć w MMO to zapisać się pomiędzy tymi 12 milionami graczy jako ktoś znany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 18:11, cHICEK napisał:

Ilość nie znaczy jakość. WoW jest najpopularniejszą ale z pewnością nie najciekawszą
sieciówką. A widzę że liczba subskrypcji jest bardzo często używana jako główny argument
w dyskusji o jakość jaką WoW prezentuje. Na tej zasadzie to najlepszym winem jest komandos
bo go pije najwięcej ludzi ? a czemu ? bo tani a nie że jest lepszy niż wina z górnej
półki.

No tylko widzisz WoWa to praktycznie najdroższe MMO, a ma więcej graczy niż te darmowe (pomijając śmieszne gry przeglądarkowe jeśli uznajemy je za MMO). Za każdy kolejny dodatek płaci się jak za nową grę i jeszcze miesięczny abonament, a miliony ludzi nadal to kupują. Ja sam grywałem w WoWa i gra jest fenomenalna, świetny i wielki świat, doskonały klimat i niestety sporo dzieciarni (choć domyślam się, że i tak mniej niż na tych darmowych MMO).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 18:11, cHICEK napisał:

Ilość nie znaczy jakość. WoW jest najpopularniejszą ale z pewnością nie najciekawszą
sieciówką.


A jaka wg ciebie jest ciekawsza? Nie zrozum mnie źle, absolutnie nie kwestionuję i nie wszczynam wojny tylko po prostu jestem ciekaw, co miałeś na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instancje polegają na wybiciu potworów ( co trwa około półtorej godzinki) potem boss, który nie jest trudny (przynajmniej na poziomach 20-30, kiedy grałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy gra w co chce, sam grałem prawie 3 lata, aczkolwiek najpierw, bo nic innego nie było, poza tym mocno na siłę. Teraz na szczęście jest mnóstwo innych dużo lepszych mmo, bo jakość gry nie liczy się jakby to w marketingu chcieli , ilością abonentów (w przypadku blizza naciąganą). Są także mmo, które mogą pochwalić się większymi cyframi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 20:02, calwert napisał:

A ile w tych 12 milionach jest martwych dusz?Tym to się pewnie nigdy nie pochwalą.Jedna
jest na pewno,moja.


Nastepny, ktory nie rozumie slowa "subskrypcja". Oznacza ono oplacanie uslugi. Co miesiac, wiec o jakich martwych duszach prawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 19:31, Kezuj12345 napisał:

12 milionów zarejstrowanych kont a ja się pytam ile z tych 12 milionów jest aktywnych


Blizzard nigdy nie podaje liczby zarejestrowanych kont. Mają co do tego ścisłe wytyczne.
Jeśli mówią o 12 milionach subskrybentów oznacza to konta które:
- mają opłaconą subskrypcję (za pomocą karty kredytowej)
- aktywną kartę prepaid (pozwalającą na granie przez 60 dni)
- osoby które upiły grę i są w trakcie 30 dniowego okresu darmowego
- gracze Internet Game Room, którzy korzystali z konta w ciągu ostatnich 30 dni
Do subskrybentów NIE zaliczają się:
- darmowa promocyjna subskrypcja
- subskrypcje wygasłe (zakończony okres opłacony, wygasła karta prepaid)
- konta anulowane

tak więc te 12 milionów to 12 milionów graczy AKTYWNYCH
Jak nie wierzysz to w notce prasowej Blizzarda jest definicja subskrypcji: http://eu.blizzard.com/en-gb/company/press/pressreleases.html?101007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Subskrybent -> konto choć raz opłacone, przynajmniej tak mi się wydaje. Co do jakości graczy, wszędzie można trafić na idiotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 17:00, alexds napisał:

No cóż, 12 milionów imbecyli na 7 miliardów ludzi to jeszcze tak źle z naszą ludzką rasą
nie jest. Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepiej zarabia się na ..... przykład "król dopalaczy"
nazywa ich debilami, a oni gotowi są go bronić na noże, tak samo jest z WoW i jego fanatykami.

A czym się różni granie w WoWa od grania w inne gry? Można grać w WoWa godzinę w tygodniu, a można i w CoDa grać 20h na dobę 7 dni w tygodniu...

Jeżeli natomiast uważasz granie za debilizm, to co robisz na FORUM o GRACH?

Pytanie jest skąd się właśnie wziął taki (tu cytacik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować