Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #185: Które elementy na gram.pl powinniśmy zmienić?

35 postów w tym temacie

O. Widzę, że póki co tylko ja glosowałem. W każdym razie na pierwszym miejscu zmieniłbym gramowy odtwarzacz wideo, bo jest cholernie wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 10:44, Berkel napisał:

O. Widzę, że póki co tylko ja glosowałem. W każdym razie na pierwszym miejscu zmieniłbym
gramowy odtwarzacz wideo, bo jest cholernie wolny

Przecież gramowy odtwarzacz wideo dawno poprawili. No przynajmniej u mnie szybko się ładują filmiki. Chyba to powinni wypromować bo ludzie raczej korzystają z YT. Ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię, wywalcie te wszystkie reklamy w cholerę, bo w oczy walą niemiłosiernie. Tęsknię za gramem sprzed kilku lat, gdzie strona główna była prosta i estetyczna. Teraz to jest jeden wielki bajzel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim gramsajty, ale i forum, bo "end-game" tutaj nie powala :P.

Jeśli o gramsajty chodzi, to przydałoby się sporo nowych bajerów (można by też pokusić się kiedyś o całkowite ich przebudowanie, chociaż rozumiem, jakby nikomu się nie chciało - to kupa pracy) i poprawienie błędów, bo nowy edytor wpisów nie działa jeszcze jak należy.

A forum? W sumie nie wiem, co można zrobić... Poza poprawieniem błędu, który powoduje, że na wolnych łączach użytkownik jest wylogowywany chciałbym zobaczyć jakieś nowe skiny, można by poprawić statystyki, które wolno działają...

No i na zakończenie - przywróćcie Sobota community. Chętnie bym coś nowego napisał, ale ostatni projekt bardzo szybko upadł ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Strona główna - za dużo napisów jak dla mnie, za mało obrazków, powinny być wyświetlane podobie jak w newsroomie obrazek przed każdym newsem.
2. Wideo, wideo i jeszcze raz wideo, po 1 nowy odtwarzacz, po 2 brakuje tu wideorecenzji i innych podsumowań, zapowiedzi itp wideo. Kiedyś była taka wideorecenzja która po przeczytanym tekscie ukazywała "na żywym przykładzie" o czym jest mowa. Albo Hyboria TV (o ile nazwy nie pomyliłem), też świetny pomysł. Zapowiedzi "co w tym tygodniu" też były wg mnie bardzo dobre. Po prostu za mało autorskich wideo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramsajtom strasznie przydały by się poprawki. Nie nowości, a poprawki. Dodawanie wpisów czasem się sypie, nie wspominając o obrazkach których umieszczanie jest po prostu katorgą. Również konwersja PNG szwankuje ostro. Nie wspominając o tym, że nowy edytor nie posiada funkcji pozwalającej na zmianę rozmiaru obrazków, którą posiadał stary... i wiele innych, mniej lub bardziej rażących problemów, które przydałoby się poprawić. No i usuwanie obrazków które są zbędne z konta byłoby miłym dodatkiem.

Forum... będą nowe tła, a co ze skinami? Bo po pięciu latach czarny i biały zrobiły się nudne...

No i tak na doczepkę kolektyw, niby jest, a z drugiej strony już dawno nie zwracałem uwagi na jego istnienie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie przywróćcie stare ocenianie newsów, gdyż obecne jest niejasne. Mam wrażenie, że ludzie dają "nie podoba mi się" do świetnego newsa, bo traktuje on o smutnych wydarzeniach, tak więc oceniają nastrój wiadomości, a nie jej poprawność czy tam oryginalność.
Co do GS-ów, dodajcie pełną funkcjonalność nowemu edytorowi - korzystam cały czas ze starego, bo w nowym nie da się ustawić rozmiaru obrazka. Może też dodać powiadomienia mailowe o nowych wpisach u znajomych, albo o tym, że odpowiedzieli na nasz komentarz.
W sumie zapomniałem dodać prośbę i zaznaczyć w ankiecie - konkursy mogą być płatne smsem, ale proszę - skończcie z tymi ''kto pierwszy, ten lepszy'', bo tu pewnie trochę zależy od rodzaju telefonu i zawalenia sieci, a nie całkowicie od wiedzy konkursowicza. Jak dacie losowanie to chętnie wezmę udział. Wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie strone główną żeby bylo mniej reklam bo teraz to naprawdę denerwuję. Nom i lepiej wyłączyć to powiadomienie o ważnych newsach które wychodzi z dołu ekranu. Wkurzające to jest >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem z duzym naciskiem na Strone Główna, nie że jest zła czy cos, ale może jakis nowy fajny wyglad by sie nadal :D wkoncu to juz 5 lat!! Dajcie cos nowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie irytuje jedynie to wylogowywanie. Może to i wina łącza, bo przecież 1mb to może nie jakaś porywająca prędkość, ale to nie jest VOD, żeby było potrzeba parę mega do komfortowego korzystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 22:43, MetaL2 napisał:

Mnie irytuje jedynie to wylogowywanie. Może to i wina łącza, bo przecież 1mb to może
nie jakaś porywająca prędkość, ale to nie jest VOD, żeby było potrzeba parę mega do komfortowego
korzystania.


Dziwne ja mam łącze 1MB i mnie nie wylogowuje, przynajmniej już z jakieś dwa lata mnie nie wylogowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

inne:
1) ''pr0gram'' na powrót nazwał ''gramowym podcastem''
2) dodał osobne kanały RSS do cykli publikacji: retrogram, gramowy podcast, tl;dr i co tam jeszcze jest cykliczne
3) możliwość ściągania gramowych podcastów bezpośredni na komórkę (domyślna przeglądarka w N95 8GB nie ogarnia :/ ), aby móc słuchać podcastów niezależnie od miejsca pobytu (nie to żebym łączył się przez GPRSa, ale to że wszędzie gdzie dłużej przebywam jest wi-fi, a nie zawsze mam komputer przy sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować