Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Konkurs graficzny na tło pod forum

322 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2010 o 13:46, Isildur napisał:

> gdzie się wrzuca prace?

Proszę przeczytać pierwszy post o ten: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62257&pid=1
znajdziesz tutaj odpowiedź na zadane pytanie.


xD
Ślepy chyba jestem bo nigdzie w pierwszym poście odpowiedzi, gdzie się prace wrzuca prace, nie widzę.
Z tego postu można jedynie się dowiedzieć że zwycięzca zostanie poproszony o plik źródłowy ale gdzie dać podglądowego JPEGa?
można tylko zgadywać że w tym temacie tak jak ktoś już to zrobił

- tak tylko się czepiam bo niema nawet najprostszego regulaminu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prace powinny być przygotowane w uniwersalnym PSD, ale do konkursu zamieszczajcie w postach w postaci jpg czy png.

Słowem - wrzucasz je do tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 21:18, S1G napisał:

> A czy może byc plik xcf? Plik xcf jest w gimpie i jest to odpowiednik formatu psd.
Program
> gimp odczytuje format psd, więc może i photoshop odczyta xcf''a z gimpa.
plik/zapisz jako i tam rozszerzenie na bsd zmień (ew wybierz ręcznie z stosownej listy).
Jakby to trzeba było w photoshopie zapisać to by gram niezłą wtopę zaliczył ;) Tani to
on nie jest, a piractwa się tu nie lubi.

Zawsze mogę się pomęczyć i do takiej firmy pójść. Tam bym otworzył mój plik xcf w Photoshopie i zapisał go w PSD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 21:18, S1G napisał:

Tani to on nie jest, a piractwa się tu nie lubi.


Noo, a ciekawe skad tak wielu (czesto nieletnich i niepracujacych) gramowiczow ma na niego kase... :P

P.S. Wiadomo kto bedzie wybieral prace? Bedzie wewnetrzne glosowanie Konsuli czy moze takze gramowiczow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 17:18, xD_ominik napisał:

Zawsze mogę się pomęczyć i do takiej firmy pójść. Tam bym otworzył mój plik xcf w Photoshopie
i zapisał go w PSD.

Hmm czyżby wersja Windowsowa GIMPa była okrojona? bo mi pod Linuksem bez problemu do PSD zapisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to i moje prace, które zajęły mi trochę czasu, wiem że nie wygram, ale zrobiłem, bo nie mogę uruchomić żadnej gry, bo nie mam karty dźwiękowej.
Podsyłam 2 obrazy, w tym 1 to oryginał, oba są mojego autorstwa.

20101010211821

20101010212305

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 21:24, Slaverox napisał:

O to i moje prace, które zajęły mi trochę czasu, wiem że nie wygram, ale zrobiłem, bo
nie mogę uruchomić żadnej gry, bo nie mam karty dźwiękowej.
Podsyłam 2 obrazy, w tym 1 to oryginał, oba są mojego autorstwa.

O Boże... mamy zwycięzcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 22:42, Gumisiek2 napisał:

Jeżeli kolejne prace będą reprezentowały podobny poziom do powyższych, to apeluję o możliwość
pozostawienia obecnego tła.

Czekam na to co przygotuje SSJ2 bo może być dobre :) Jak na razie 1 praca to jakaś kpina oO , 2 praca Matteosa daje rade a 3 w ogóle mi nie podchodzi , można dostać oczopląsu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 22:42, Gumisiek2 napisał:

Jeżeli kolejne prace będą reprezentowały podobny poziom do powyższych, to apeluję o możliwość
pozostawienia obecnego tła.

Skoro sie nie podoba to sam coś wstaw albo będziesz musiał oglądać te badziewie bo konkursu wycofać się nie da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz od tamtych prac... one są, ekhm, unikalne. Liczą się chęci.

I dwa pytania mam:
1. Jak nie będzie żadnej pracy, która nadawałaby się na tło to co wtedy?
2. Po co w ogóle to zmieniać? Ta szarość jest taka idealna, taka neutralna.

Ja bym mógł coś wrzucić, ale nie mam pomysłu co zrobić. Nie mam pojęcia w ogóle co tu miałoby sie znaleźć, forum głównie o grach...nieee mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 23:01, Phelela napisał:

> Jeżeli kolejne prace będą reprezentowały podobny poziom do powyższych, to apeluję
o możliwość
> pozostawienia obecnego tła.
Czekam na to co przygotuje SSJ2 bo może być dobre :) Jak na razie 1 praca to jakaś kpina
oO , 2 praca Matteosa daje rade a 3 w ogóle mi nie podchodzi , można dostać oczopląsu
.

SSj2 przygotuje coś, jeśli znajdzie czas : P. Swoją drogą, woleli by rysunek (ekhem, ekhem, postaram się jakby co :P), czy jakąś abstrache?

Pytanie do Laida jeszcze (swoją drogą aż się dziwię, że nie zadane): Kto staje się właścicielem tapety/obrazu/czy jak to tam nazwiecie w momencie przesłania na konkurs? Czy twórca może ją sprzedawać/pokazywać/itp. poza gramem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vojtas--> jest to bardzo delikatna sprawa, z rożnych źródeł można korzystać - ale proszę o niekorzystanie z prac dostępnych w sieci co do których nie ma wątpliwości, że podlegają prawom autorskim

Markush--> jak nie będzie żądnej, to... nic się nie stanie- świat się nie zawali ;) a jeśli ktoś lubi szarość, to będzie ją miał dalej

Matteos--> coś podejrzanie ta reklama IE wygląda... :P

SSj2--> biorąc udział w konkursie przekazujesz nam prawa do jej wykorzystywania na forum, ale w dalszym ciągu pozostajesz autorem tapety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może przypniemy dwa Twoje pierwsze posty, bo niektóre osoby, się dopytują gdzie zamieszczać prace a kierować je do pierwszego posta to bałagan się robi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować