Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Konkurs graficzny na tło pod forum

322 postów w tym temacie

Nie wiem może jeszcze coś wysupłam miałem fajny pomysł ale cięzko wykonać dużo pracy pozatym nagrody takie drobne pewnie chodzi wam o gry z ekstraklasyki bo takich jak Medal of Honor to tylko pomażyć:D
No cóż lepszy rydz niz nic a słuchawki to pewnie jakieś uzywane nieznanej fiormy bo przecież logitecha nikt ci nie da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 12:53, Laid_back napisał:

Jak tam kreacjoniści? Pomysłów zabrakło, czy wszyscy czekają do ostatniej chwili z pokazaniem
prac, aby olśnić publiczność ? :D


Ja czekam na chwilę wolnego czasu ;P
Na pewno coś od siebie dorzucę do konkursu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 12:53, Laid_back napisał:

Jak tam kreacjoniści? Pomysłów zabrakło, czy wszyscy czekają do ostatniej chwili z pokazaniem
prac, aby olśnić publiczność ? :D


Ja tam niby jakiś koncepcik mam, ale jak z czasem to się zobaczy : P. Może zdradziłbyś coś więcej nt. tych nagród, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię, zapomnijcie o tamtym graficznym potworku. Nie była to praca konkursowa, tylko wizja jak według mnie powinno takowe tło wyglądać(swoją drogą powinniśta dorwać tych chłopaków co robili te reklamy żeby zrobili wam parę teł, ha!). Tym razem przedstawiam wam moją prawdziwą pracę konkursową: Czerwony Październik. Czerwony bo czerwony, a październik... no bo mamy październik. No i oczywiście zupełnie z moją wcześniejszą wizją nie mającą nic wspólnego, ha!

20101023201853

20101023201904

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 20:26, luzac napisał:

Od razu mówię, zapomnijcie o tamtym graficznym potworku. Nie była to praca konkursowa,
tylko wizja jak według mnie powinno takowe tło wyglądać(swoją drogą powinniśta dorwać
tych chłopaków co robili te reklamy żeby zrobili wam parę teł, ha!). Tym razem przedstawiam
wam moją prawdziwą pracę konkursową: Czerwony Październik. Czerwony bo czerwony,
a październik... no bo mamy październik. No i oczywiście zupełnie z moją wcześniejszą
wizją nie mającą nic wspólnego, ha!

Tamto było duża lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 21:50, Dared00 napisał:

Tamto było duża lepsze.


Tamto to był lekko przerobiony skan z reklamy, więc na pewno było lepsze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 22:50, luzac napisał:

> Tamto było duża lepsze.

Tamto to był lekko przerobiony skan z reklamy, więc na pewno było lepsze. :P

Chodzi mi o to, że w tym twoim Red Oktobrze wygląda to tak, jakbyś na siłę przepuszczał to przez kolejne filtry w PS-ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że korzystanie z darmowych stocków/brushy, na których dowolne użycie pozwalają autorzy nie będzie problemu? Rysownik ze mnie żaden, ale już z jakiś sklejek coś mogę zrobić. W sumie już zrobiłem, ale ciii - muszę jeszcze wszystko dopracować.

Szkoda tylko, że póki co zgłosiło się tak mało osób. Może podobnie jak ja czekają na ostatnią chwilę? Przyznawać mi się tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby co jezeli pijesz do mnie z tymi brushami darmowymi to nie nie urzyłem niczyjich co prawda są podobne tutoriale na necie ale ja sam troche pomodyfikowałem i umieściłem napisy które też sam modyfikowałem także nie znajdziesz ani kopi napisów ani kopi tła identycznej tylko podobne ale to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to chciałbym tylko pokazać, że nad czymś pracowałem, ale jednak już teraz wiem, że tego nie skończę :P. No i w dodatku nie jest to chyba zgodne z regulaminem, ciekawy byłem jak mi to wyjdzie :-). Co sądzicie?

20101025224149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeej, dodaj jeszcze PCta, jakieś ładne kolorki i będzie naprawdę fajnie. Szkoda, żeby tak dobra praca nie została ukończona. A im więcej uczestników tym lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować