Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Konkurs graficzny na tło pod forum

322 postów w tym temacie

Dobra, a ja zrobiłem małe podsumowanie głosów, ostrzegam, że nie jest ono oficjalne bo mogłem gdzieś się pomylić, tam gdzie były w jednym poście głosy na trzy te same osoby zaliczałem jako jeden głos, tam gdzie były głosy na jedną osobą i w dodatku na jedną pracę również zaliczałem jako jeden głos na daną osobę ;)

Więc głosy prezentują się tak:

1. Luzac - 35
2. LESZ3u - 30
3. SSj2 - 25
4. Vojtas - 22
5. kumalg - 9
6. MisticGohan_MODED - 7
7. Damianuss1 - 4
8. xD_ominik - 4

Informuję, że nie jest to oficjalne i może zawierać błędy, to tylko służy informacji ile głosów zebrały prace konkretnych osób.

Wybierać, byście później nie płakali, że dane tło wam się nie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie przypiąć tego posta, bo zaginął w szeregu głosów i ktoś kto chce zagłosować musi go szukać ;)

Mam nadzieję, że nie jesteś zły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda już Human Ghost pisał o tym że głosowanie publiczne na forum jest pomysłem co najmniej nietrafionym [ nie mogłaby być normalna sonda z wynikami ujawnionymi po zakończeniu konkursu a nie po oddaniu głosu? Hm? ] ale i ja to potwierdzę. Co do moich typowań ...

- LESZ3u [ praca nr 2 ]

- MisticGohan_MODED

- Vojtas

Kolejność całkowicie losowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty niesłyszałeś geniuszu że jest Listopad a pod koniec roku mnóstwo premieri pracy tyle że nie nadążają ?
Może jakbys nie czytał między wierszami tylko całość to byś nie zadawał głupich pytan"geniuszu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 17:03, benq20 napisał:

A ty niesłyszałeś geniuszu że jest Listopad a pod koniec roku mnóstwo premieri pracy
tyle że nie nadążają ?
Może jakbys nie czytał między wierszami tylko całość to byś nie zadawał głupich pytan"geniuszu"

Heh, z tego co widzę, to tylko ty tutaj wyszedłeś na "geniusza", bo gadasz od rzeczy i zupełnie nie na temat ;)

A tak na temat: jest jakaś data zakończenia głosowania? Czy po prostu w pewnym momencie powiecie "stop"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, starczy tego głosowania - temat za długo wisi :P
Dziękujemy za udział, zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Nie mogę obiecać, że pracę zostaną szybko wdrożone - ale postaram się, by nie przepadły w mrokach jak konkursowe skórki ;)

1. Luzac
2. LESZ3u
3. Vojtas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No i fajnie, na dwóch z tych trzech głosowałem... szkoda, że SSj2 nie wygrał, bo jego tapeta mi wyjątkowo do gustu przypadła :/
Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa należą się ludziom którzy robili reklamy na samusienkim początku gramu. Bo to nic innego jak skan reklamy sprzed lat(co zaznaczyłem, ze dwa, trzy razy). Swoją drogą jestem zaskoczony, że nie oberwało się mi za to po pysku od obrońców praw autorskich którzy do niedawana szaleli w tym temacie, innych kandydatów z którymi się starłem, jak i samego Laida. I z tym jest mi niezwykle głupio, bo reszta chłopaków(w większości) się porządnie namęczyła. D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 13:42, luzac napisał:

Brawa należą się ludziom którzy robili reklamy na samusienkim początku gramu. Bo to nic
innego jak skan reklamy sprzed lat(co zaznaczyłem, ze dwa, trzy razy). Swoją drogą jestem
zaskoczony, że nie oberwało się mi za to po pysku od obrońców praw autorskich którzy
do niedawana szaleli w tym temacie, innych kandydatów z którymi się starłem, jak i samego
Laida. I z tym jest mi niezwykle głupio, bo reszta chłopaków(w większości) się porządnie
namęczyła. D:

LOL no to będziesz miał wyrzuty jak dostaniesz tą nagrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować