Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2006 o 13:45, ko?nik napisał:

dzięki :) a kupię ją na pewno. lubię Coliny!!!

Ja też ;) W sumie nareszcie wersja 2005 za dwie dyszki. Na to czekałem. Ciekawe, kiedy TOCA 3 się pojawi w niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 13:50, lurynowicz napisał:

> dzięki :) a kupię ją na pewno. lubię Coliny!!!
Ja też ;) W sumie nareszcie wersja 2005 za dwie dyszki. Na to czekałem. Ciekawe, kiedy TOCA
3 się pojawi w niższej cenie.


ja też jestem fanem ścigałek i to jest dla mnie wielka okazja, patrze Colin5 za 20zł !!!myślę że nie możliwe. ale nie sądzę żeby ToCA3 w najbliższym czasie była tak tania. niestety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 14:03, ko?nik napisał:

niestety :D

Poczekamy ;)

BTW Na Colina 2004 też musieliśmy trochę poczekać, a porównując to C2005 wyszedł szybciej w serii za dwie dyszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>C2005 wyszedł szybciej w serii za dwie dyszki.

to znaczy nie jest to seria ale tylko pojedyńcze wydanie gazety. ale bardzo ciekawie by to było gdyby można było kupić w extra klasyce next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 14:10, ko?nik napisał:

ale bardzo ciekawie by to
było gdyby można było kupić w extra klasyce next

Ja generalnie preferuję XG ze względu na cieńsze pudełka (powoli brakuje miejsca na półce;)), więc fajnie że wychodzi razem z pismem. Prędzej czy później pewnie też trafi do XKX, tak samo jak C04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a powiec mi proszę co jest w tym piśmie? jeszcze nie miałem okazji go kupić, a nie wiem czy są jakieś recenzje czy ciekawe działy. z góry dzięki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różne tekściki o grach - zapowiedzi, małe recki... Może w tym numerze będzie plakacik z CMR2005. W sumie fajnie by było powiesić se na ścianie Forda Focusa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Colin wychodzi za 2 dni, w środe.
Dla mnie to fantastyczna wiadomośc, wreszcie będę miał całą serie Colinów (oprócz jedynki), i to tak tanio.

Mnie też bardziej podobaja sie cinkie pudełka z Extra gry niz te z Klasyki. Poza tym wygląd bardzziej przypomina wydanie premierowe, nie jak w XKN.

W gazetce dołączonej do Extra Gry zawsze znajdziemy opisy nowych gier wydawanych przez CD-Projekt, opis gry z danego numeru, felieton i informację, co w następnym numerze.
Tego wszystkiego raptem 8 stron z okładkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 15:14, ser pleśniowy napisał:

No co się dzieje, za 2 dni wychodzi październikowy numer XG, a na stronie ciągle opis lipcowego.
To znaczy że opisu sagi Fallout juz tam wogole nie będzie?


Pewnie nie. Bo jeżeli już mają zamiar to zaktualizować to pewnie będzie tam najnowszy numer... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech CDP powie jakąś zapowiedź na temat Colina 05 lub z aktualizują strone XG.
Niech CDP się odezwie. CDP zapomniał, ze mają wydać teraz Colina 05 w XG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym wiedzieć, czy Złota Edycja Morrowinda w eXtra Klasyce wyjdzie, a jak tak, to kiedy, bo czekam na nią już całkiem długo, a gra jest warta zachodu. Kupiłbym, gdyby wyszło, bo na broszurce w innych grach z eXtra Klasyki ten tytuł widnieje, natomiast w EMPiKu powiedzieli mi, że gra wyjdzie, z tym, że podstawka oddzielnie, a dodatki oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 17:38, Zauri napisał:

zdecydowanie morka z dodatkami zdecydowanie


Ja kupilem ponad rok temu Morka + dodatki + mapa + duza instrukcja za 29.99 zł. Wiem ze to byla okazja bo po moim zakupie pisało, że brak towaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 17:42, kowboj3 napisał:

> zdecydowanie morka z dodatkami zdecydowanie

Ja kupilem ponad rok temu Morka + dodatki + mapa + duza instrukcja za 29.99 zł. Wiem ze to
byla okazja bo po moim zakupie pisało, że brak towaru :)



w jakiej edycji kupies go wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 17:46, Zauri napisał:

> > zdecydowanie morka z dodatkami zdecydowanie
>
> Ja kupilem ponad rok temu Morka + dodatki + mapa + duza instrukcja za 29.99 zł. Wiem ze
to
> byla okazja bo po moim zakupie pisało, że brak towaru :)


w jakiej edycji kupies go wtedy??


W Edycji Kolekcjonerskiej. Kiedys wystawilem go na uzywkach, ale znowu zachcialo mi sie grac i nie sprzedałem. Tylko klucz rejestracji mi sie zgubil:( Na szczescie po zarejestrowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2006 o 17:51, kowboj3 napisał:

>
>
> w jakiej edycji kupies go wtedy??

W Edycji Kolekcjonerskiej. Kiedys wystawilem go na uzywkach, ale znowu zachcialo mi sie grac
i nie sprzedałem. Tylko klucz rejestracji mi sie zgubil:( Na szczescie po zarejestrowaniu ;)


w kolekcjonerskiej za 3 dysszki?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 17:53, Zauri napisał:


> >
> >
> > w jakiej edycji kupies go wtedy??
>
> W Edycji Kolekcjonerskiej. Kiedys wystawilem go na uzywkach, ale znowu zachcialo mi sie
grac
> i nie sprzedałem. Tylko klucz rejestracji mi sie zgubil:( Na szczescie po zarejestrowaniu
;)

w kolekcjonerskiej za 3 dysszki?!!


No tak, ale mowie ze to okazja byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować