Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2006 o 13:51, Adamzzz napisał:

Ja bym chciał NWN w jakiejś tam edycji z dodatkami...

Może będzie za rok...


Już jest a właściwie będzie lada chwila. W Platynowej Edycji wkrótce ukaże się Diamentowa Edycja NWN a więc podstawka + dwa oficjalne dodatki + oficjalne mody. Wszystko w polskiej wersji językowej. Gra miała ukazać sie już wczoraj wraz z innymi nowymi w Platynir tytułami, ale wg wyjaśnień szefostwa przeciągnęły się nieco prace polonizacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie niedługo wychoidz w Platynowej Kolekcji za 59,99 i w skład zestawu będzie wchodzić podstawka oraz obydwa dodatki a także jakiś mod po polsku ( chyba kingsmaker czy jakoś tak )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych, ktorzy kupili Extra Gre. Jaka gra widnieje w zapowiedzi jako nastepny numer? Mowia ze to Saga Baldura, ale musze sie upewnic od kogos kto przeczytal to na wlasne oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 14:06, kowboj3 napisał:

Mam pytanie do tych, ktorzy kupili Extra Gre. Jaka gra widnieje w zapowiedzi jako nastepny
numer? Mowia ze to Saga Baldura, ale musze sie upewnic od kogos kto przeczytal to na wlasne
oczy ;)


Ponoć Delta Force Xtreme ale nie wiem dokładnie bo nie mam nowego numeru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 14:06, kowboj3 napisał:

Mam pytanie do tych, ktorzy kupili Extra Gre. Jaka gra widnieje w zapowiedzi jako nastepny
numer? Mowia ze to Saga Baldura, ale musze sie upewnic od kogos kto przeczytal to na wlasne
oczy ;)

Delta Force Extreme. Raczej nie kupię, wolałbym sage Baldura ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możę w eXtra grze można by było dać total overdose lub juced: szybcy i gniewni. w ostateczności Diablo 2 i dodatek Lord of Destruction, ale chyba sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 13:51, Adamzzz napisał:

Ja bym chciał NWN w jakiejś tam edycji z dodatkami...

Może będzie za rok...


Przecieżwyjdzie w diamentowej edycji z wszystkimi dodatkami.
I tak się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 14:31, cybekziom napisał:

Ja z eXtra klasyki mam tylko Tactical Ops:Wojna z Terrorem


Ja posiadam: The Elder Scrols 3: morrowind, Fallouta 2 i Tactics, Baldurs Gate 2 i Silent storma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 14:10, Markus89 napisał:

> Mam pytanie do tych, ktorzy kupili Extra Gre. Jaka gra widnieje w zapowiedzi jako nastepny

> numer? Mowia ze to Saga Baldura, ale musze sie upewnic od kogos kto przeczytal to na wlasne

> oczy ;)

Ponoć Delta Force Xtreme ale nie wiem dokładnie bo nie mam nowego numeru


Qrcze a tak liczylem na Sage Baldura ;) Ale trudno i tak CDP nas rozpieszcza z tymi grami i cenami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mimo, ze miałem juz Colin''a 2005 na CD kupiłem na DVD, bo ładniej wyglada i w ogóle lepsze :P
Co do listopadowej ExtraGr''y ''''na szczęście'''' nie bedę musiał wydawać pieniędzy, bo nie interesuje mnie Delta Force Extreme. Czyli pieniążki wystarczą na Need for Speed Carbon i moze na Test Drive Unlimited :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

le nie dzial mi colin za stara karta graf
ale co tam Geforce 3 mozna kupic za 5 dyszek uzywana w b. dobrym stanie :)

trzeba tylko namowic tate :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoro Morrowind w Złotej Edycji wyjdzie, i to w XKN, to jak tylko się pojawi to kupuję :). Szykują się dłuuuuugie godziny grania na przerwę świąteczną i ferie, bo w roku szkolnym za tak poważną grę, jak Morrowind lepiej się nie brać. Ja teraz zacząłem od nowa Most Wanted, jestem już na 9 typie, ale martwi mnie to, że przez MW się nie uczę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 10:27, migem napisał:

> Mam pytanie do kogoś z CDP: możecie mi powiedzieć, czy Złota Edycja Morrowinda wyjdzie?

Dnia 04.10.2006 o 10:27, migem napisał:

Wyjdzie w serii XKN w cenie 19,99 zł na pewno jeszcze w tym roku będzie, miał się pojawić ten
tytuł we wrzesniu,
ale z powodów licencyjnych musielismy premiere przełożyc na trochę poźniej.


To może juz zróbcie Sagę i dołużcie poprzednie części... Koniecznie z DOSówkami (jak chcecie dorzućcie emulator DOSBOX co zalecają też na oficjalnej stronie serii ( http://www.elderscrolls.com/downloads/downloads_games.htm), przy udostępnionej za free jednej z poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 19:12, KOWAL0 napisał:

ja chce rzeby w ekstraklasyce wyszed fear ale to chyba nie możliwe


W sumie za jakies pol roku to bedzie jak najbardziej mozliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować