Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Jeszcze EG nie zginęła :) .. to że nie ma zapowiedzi nowego numeru jeszcze o niczym nie świadczy, może jeszcze nie było planów co do następnego numeru wrzucić .. Przekonamy sie za miesiąc albo jak ktoś kompetentny się oficjalnie wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja maze zeby dali cała serie KKn''D i w raz z duza liczbom ludzi zamieszkujaca ta planete czekamy na powrot KKND 3 :))

Krash kill N'' Destroy + Xtrem
Krash kill N'' Destroy 2 Krossfire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Nie ma oficjalnej reakcji CDP na domniemanie o "śmierci" - "Nowej eXtra gry".

2.Nie róbicie mi tego drodzy Państwo z CD Projektu:)

Miałem nadzieję, że zobaczę w "Nowej eXtra grze" Sagę "Icewind Dale" - na DVD!!!:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 16:04, strajker napisał:

1.Nie ma oficjalnej reakcji CDP na domniemanie o "śmierci" - "Nowej eXtra gry".

2.Nie róbicie mi tego drodzy Państwo z CD Projektu:)

Miałem nadzieję, że zobaczę w "Nowej eXtra grze" Sagę "Icewind Dale" - na DVD!!!:(((

Najwyżej dadzą w XKN, nic wielkiego się nie stanie, ale faktem jest, że należałoby swojego klienta poinformować, jeżeli się go szanuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 19:59, szakionil napisał:

moze ktos wie jaki jest kod instalacyjny do Tony Hawkspro skater 4

kod jest na pudełku/opakowaniu z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze...... do --------- (cenzura) dlaczego nie ma zapowiedzi nowej extra gry na styczeń? nie ma być tak, iż extra gry już nie będzie. Ten ostatni numer z herosami IV był do bani, przygotowany w pośpiechu. I jescze do tego żadnej zapowiedzi na styczniową extra grę. A na dodatek do tego tematu nie zaglądają i nie wypowiadają się pracownicy cdp....... Nie dość że jak grę zarejestrowałem to pokazało się, że pudełku w przygotowaniu, żadnego linka do grudniowej extra gry na stronce gram.pl z grą heroes IV i kropla w morzu goryczy strona extragra.com nie widziała kolesia z cdp od lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo Starcrafta, CD-Projekt kiedyś już go wypuścił razem z Brood War, w serii "BestSellerSeries" tylko, że mi się płytka porysowała -.- A to już było kilka lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 14:37, kris2005a napisał:

kurcze...... do --------- (cenzura) dlaczego nie ma zapowiedzi nowej extra gry na styczeń?


Bardzo na czasie jesteś... ;]

Chyba 2 ostatnie strony tego tematu to posty na temat końca XG (niestety). Mail do migema został wysłany, ja dorwałem go w innym temacie i zadałem pytanie, teraz trzeba czekać - może łaskawie się odezwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym żeby był warcraft III złota edycja,tony hawk american wastenland,bitwa o śródziemie I,juiced szybcy i gniewni,worms 4 totalna rozwałka. Chciałby warcrafta bo to jest świetna gierka, bardfzo fajnie jest sobie robić rase w tej grze. tony hawk american wastenland to świetna zręcznośówka.Nie dość że jeździsz na desce ile chcesz to możesz też bmx zaiw*****. Juiced szybcy i gniewni świetna samochodówka która przykówa do ekranu. Wormsy ostatnia ja myśle odsłona robaczków ,świetna grafika fajnie i długo se grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:31, rysiu320 napisał:

Ja chciałbym Baldur''s Gate II, Worms 4 i Bitwe o śródziemie... Ale BG 2 raczej nie będzie...
chlip...


Wydawcą Bitwy o śródziemie jest EA wiec raczej nie znajdzie sie w EKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 11:26, bagon napisał:

Ja chciałbym żeby był warcraft III złota edycja, bitwa o śródziemie I/.../


Popatrz na to racjonalnie. Warcraft 3 Złota edycja kosztuje ciągle ok 60 zł, a EG wydawane jest w cenie 20 zł, więc to raczej mało prawdopodobne, że wciąż tak popularna gra nagle tak stanieje.
A Bitwa o śródziemie to gra EA, wiec nie liczyłbym na to. ;)
Poza tym, jak kolega wyżej zauważył, przez ostatnie 2 strony tego tematu toczyła się dyskusja na temat ewentualnego końca Extra Gry, więc kolejny numer stoi pod duzym znakiem zapytania.

Ale Warcraftem 3 bym nie pogardził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować