Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Z przecieków na dzień dzisiejszy mogę zdradzić, że do końca roku bedzie jeszcze siedem wydań Extra Gry (oczywiście jak pozowli na to twarda niewidzialna ręka rynku). A z gier jakie planujemy to zapowiadają się
jeszcze dwie super ścigałki, jeden kultowy crpg(to juz nie dlugo) i ... koniec przecieku:) kolejne plany będą
weryfikowały wyniki pierwszych wydań Xg, ale na pewno szykujemy sam towar pierwszej jakości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2006 o 12:52, migem napisał:

jeszcze dwie super ścigałki, jeden kultowy crpg(to juz nie dlugo) i ... koniec przecieku:)



Czyżby Gothic 2 Noc Kruka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl - nie będą sprzedawać dodatku bez podstawki. A podstawka jest w nowej serii.

Dnia 13.04.2006 o 13:09, Lamb3rt napisał:

Coś czuję Toca 2 ;)


A Indycar czy coś takiego? Było chyba w Fajnej Cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 13:14, Arclight napisał:

Pomyśl - nie będą sprzedawać dodatku bez podstawki. A podstawka jest w nowej serii.


To może Gods Kraina nieskończoności, albo ... TWO WORLDS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2006 o 12:52, migem napisał:

jeszcze dwie super ścigałki, jeden kultowy crpg(to juz nie dlugo) i ... koniec przecieku:)


Wyścigi:
DRIV3R lub ToCA Race Driver 2(PC
Juiced: Szybcy i Gniewni

Crpg:
Świątynia Pierwotnego Zła na 100000000000000000%

Co wygrałem za odgadnięcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 13:21, Evil Khan napisał:

Wyścigi:
DRIV3R lub ToCA Race Driver 2(PC
Juiced: Szybcy i Gniewni

Crpg:
Świątynia Pierwotnego Zła na 100000000000000000%

Co wygrałem za odgadnięcie ?



Jakie wygrałeś?? Przepisałeś moje propozycje z posta wyżej i szpanujesz, jak nie umiesz sam nic wymyślić to chociaż nie zabieraj pomysłów innym!!

Takich ludzi to tylko wieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 14:06, Pawłek napisał:

Jakie wygrałeś?? Przepisałeś moje propozycje z posta wyżej i szpanujesz, jak nie umiesz sam
nic wymyślić to chociaż nie zabieraj pomysłów innym!!

Takich ludzi to tylko wieszać.


Przepraszm czy ty jesteś zdrowy na umyśle ? Co się tak rzucasz ? Stało się coś ? Nie ? TO CO MNIE OBRAŻASZ !?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kazdej kolejej grze w Xg bedziemy oczywiscie informowac w poprzedzajacym wydaniu gazetki, która jak mam nadzieję też wkrótce zwiększy objetość. Racja co do Slodier: Ludzi Honoru to jak wiecei już w maju, a w czerwcu
cos dla fanów rpgów - bo pojawiło się sporo postów że ta grupa czuje sie zaniedbana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedziemy tez akatualizowac z wyprzedzeniem strone www.extragra.pl wiec juz tak od polowy maja znajdziecie tam info o kolejnej grze w XG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o crpg to myślę, że będzie to ŚpZ lub Beyond Divinity, a jeżeli chodzi o samochodówki to myślę ( chcialbym ) Undrgrounda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Undergrounda wydaje EA, więc zapomnij. Chyba, że masz wolne 44.90 zł, Underground 2 kosztuje tyle w MediaMarkt. Rok temu kupiłem za tyle pierwszą część, ale ostatnio byłem i już jej nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie G2 bo by się słabo sprzedał. Wiekszosc juz kupilo swoj egzemplarz, szczegolnie ze bylo juz pare promocji, a teraz jeszcze XKX. Mam nadzieje, że to nie bedzie ŚPZ bo gra jest słaba. Moze złota edycja Morrowinda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować