Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2006 o 15:18, dagon napisał:

A ja mam jedne pytanie do was CD-Projekt czy w Nowej Extra Grze będą się pojawiać równeż tytuły
premierowe?


Takie tez mamy plany wydawac, chociaż wiekszość to zapewne będą tytuły dostępne wcześniej w droższych seriach wydawniczych. Wiele zależy jak już pisałem od wyników XG jesli gazeta będzie się dobrze sprzedawała
to będą i środki na premiery:) - przepraszam za okrutne kapitalistyczne podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że odkryłem pewną zależność. Czy zauważyliście, że tytuły w juz wydanego numeru i nadchodzacego wcześniej pochodziły z Fajnej Ceny? A więc przypuszczam, że w NXG będą tytuły z Fajnej Ceny poza tymi, co będą w eXtra Klasyce neXt (np. "Delta Force: Helikopter w Ogniu"), powątpiewam w "Beyond Divinity", bo niedawno była w Playu (wiem, bo mam ten numer). Sądzę, że (całekiem możliwe) znajdą się tam:
a)"Świątynia Pierwotnego Zła" - jako fanatyk "Dungeons & Dragons v.3.5" i świata "Greyhawk" pragnę tej gry z całego serca :-P;
b)"Tribes: Zemsta";
c)"Worms - Forts: Oblężenie";
d)"Galactic Civilisations" (fajnie by tak było z jakimś addonem ;-) );
e)wszystkie pozostałe (z racji tego, że nie pamiętam pozostałych tytułów :-P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 16:10, Azuredragon napisał:

a)"Świątynia Pierwotnego Zła" - jako fanatyk "Dungeons & Dragons v.3.5" i świata "Greyhawk"
pragnę tej gry z całego serca :-P;

na 95% będzie

Dnia 13.04.2006 o 16:10, Azuredragon napisał:

b)"Tribes: Zemsta";

musi być!

Dnia 13.04.2006 o 16:10, Azuredragon napisał:

d)"Galactic Civilisations" (fajnie by tak było z jakimś addonem ;-) );

Jedyny addon jaki znam to Altatrian Prophecy, ale niedawno przecież była wersja z wydawnictwa PLAY. ;)

Dnia 13.04.2006 o 16:10, Azuredragon napisał:

e)wszystkie pozostałe (z racji tego, że nie pamiętam pozostałych tytułów :-P ).

np. Constantine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2006 o 15:32, migem napisał:

to będą i środki na premiery:) - przepraszam za okrutne kapitalistyczne podejscie.

Spoko rozumiemy - LIFE ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zminiając trochę główny temat wątku, jak podoba się wam sama gazetka? Powiedzie co byście chcieli, żeby się w środku znalzło? Każda uwaga jest cenna...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co będzie w drugim numerze zamiast ankiety na końcu? Ja bym proponował może rozwinięcie opisu gry, która będzie w następnym miesiącu. Parę screenów, recenzje użytkowników itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczył bym w niej Plan Wydawniczy.
"Zdjęcie" - reklame, następnego wydania tak jak to było w "starej" Extra Grze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 10:12, migem napisał:

A zminiając trochę główny temat wątku, jak podoba się wam sama gazetka? Powiedzie co byście
chcieli, żeby się w środku znalzło? Każda uwaga jest cenna...:)

Troszeczkę więcej stron . Wiem że cena ma być jak najniższa ale do poczytania coś by się przydało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok ale opis chcecie zeby byl recenzja, czy solucja ? Co do reklamy nasteonego wydania to w kazdym numerze zest zapowiedz kolejnej gry ? Co do pokazania okładek kolejnego numeru to bedzie ceizko cykl wydawniczy jest miesieczny i tak jak rozmawiamy w tej chwili mamy juz skonczona majowa extra gre, a wiec ciezko byloby mi pokazac w niej czerwcowa okladke..nie mniej zapowiedz czerwcowej gry oczywiscie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 10:23, spider88 napisał:

> A zminiając trochę główny temat wątku, jak podoba się wam sama gazetka? Powiedzie co byście

> chcieli, żeby się w środku znalzło? Każda uwaga jest cenna...:)
Troszeczkę więcej stron . Wiem że cena ma być jak najniższa ale do poczytania coś by się przydało
.


Na 80%-90% od czerwca bedzie 12 stron, a wiec +4 strony w porownaniu do stanu obecnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 10:28, spider88 napisał:

> Na 80%-90% od czerwca bedzie 12 stron, a wiec +4 strony w porownaniu do stanu obecnego

Na przekór powiem że pewnie reklamy dojdą ;D


Nie bedzie tak zle reklam w wydaniu zawsze bedzie 2 strony ( II i III okładka) na więcej nie pozwala nam ustawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzję. Może dałoby radę dodać jakieś komentarze ze sklep.gram.pl? Okładki nie musicie pokazywać, ważne, żebyście podali tytuł gry jaka będzie + recenzja + parę screenów na zachętę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 10:33, migem napisał:

Nie bedzie tak zle reklam w wydaniu zawsze bedzie 2 strony ( II i III okładka) na więcej nie
pozwala nam ustawa:)

To był żart ;D , choć niektóre magazyny tak właśnie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 10:39, Arclight napisał:

Tej, która będzie w następnym numerze czy tej z obecnego wydania? Np. w numerze z grą Soliders
będzie plakat z Soliders czy z następnej gry?


W maju to juz raczej nie zadaze, ale koncepcja by byla taka ze jest plakat z gry, ktora jest dodawan do wydania.
Czyli w czerwcu jest gra X, a w gazetce plakat z gry X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować