Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2006 o 13:54, Lailonn napisał:

W sklepie gram tez nie ma a szkoda.

HIV + dodatki na dvd czy jak?


Gra już jest. Sprawdźcie sobie na stronie www.kolporter.pl (dział "dziś w dostawie"). Kupiłem, wydane na 2 CD. Niestety nie wiadomo co będzie za miesiąc. Ja przynajmniej takiej informacji nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 14:07, djsound napisał:

> W sklepie gram tez nie ma a szkoda.
>
> HIV + dodatki na dvd czy jak?

Gra już jest. Sprawdźcie sobie na stronie www.kolporter.pl (dział "dziś w dostawie"). Kupiłem,
wydane na 2 CD. Niestety nie wiadomo co będzie za miesiąc. Ja przynajmniej takiej informacji
nie znalazłem.


I kolejny dowód na to, że XG idzie w odstawkę. Na początku wydawania CDP z dumą zapowiadał, że gry będą TYLKO na DVD i co, dostaliśmy 2CD. Coś mi się wydaje, że następnego numeru już nie będzie. Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP totalnie olał sprawe z EG. Żadnych newsów co do EG. Nawet CDP nie raczy zajrzeć do tego tematu i napisać dlaczego tak jest. Dopiero po dwóch tygodniach dostajemy numer, który powinnien pojawić sie już dawno. Wszystkie gry miały być na DVD a tu co. Oj jestem niezadowolny z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 18:02, Arclight napisał:

A we "wstępniaku" nic nie napisali? Ja już swój numer mam, ale otworzę później.


Jak już otworzysz to napisz czy coś wspominają o kolejnym numerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic. Ani we "wstępniaku" ani na końcu. Albo szykują niespodziankę (choć by o tym napisali) albo wraz z Heroes IV kończą wydawać Extra Grę... Raczej to drugie, ponieważ po zarejestrowaniu gry nie ma nawet obrazka... Wcześniej chociaż obrazki i link był, a teraz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 19:56, Arclight napisał:

Nic. Ani we "wstępniaku" ani na końcu. Albo szykują niespodziankę (choć by o tym napisali)
albo wraz z Heroes IV kończą wydawać Extra Grę... Raczej to drugie, ponieważ po zarejestrowaniu
gry nie ma nawet obrazka... Wcześniej chociaż obrazki i link był, a teraz nic.



Może im się nie sprzadaje, tak jak oczekiwali i dlatego. Nie wiem ale dziwne troche to jest zero informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 20:51, mike91 napisał:

Troche szkoda EG bo to jest/była bardzo dobra seria wydań (oprócz koncówki roku).
ale jestem ciekaw w czym cd-p wya Fahrenheita , Dragonsharda i NY City tycoona ?


Być może w Fajnej Cenie (o ile się jeszcze ukazuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 16:44, Carl92 napisał:

CDP totalnie olał sprawe z EG. Żadnych newsów co do EG. Nawet CDP nie raczy zajrzeć do tego
tematu i napisać dlaczego tak jest. Dopiero po dwóch tygodniach dostajemy numer, który powinnien
pojawić sie już dawno. Wszystkie gry miały być na DVD a tu co. Oj jestem niezadowolny z CDP.

Pamiętasz sprawę jak Cenega zchrzaniła "Might and Magic" wydając na DVD a przez to nie było muzy bo ta oryginalnie była w formacie AudioCD?

Czuję, że EG R.I.P. (spoczywa od następnego miesiąca w pokoju wiecznym), totalny olew ze strony CDP nawet nie ogłoszą oficjalnie, może byłoby to przyznanie się do porażki, a CDP wytrwale głosi propagandę sukcesu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 21:19, dudi1212 napisał:

W sumie CDP mógłby dać WH40k: DoW. Więcej ludzi przez neta by grało :)


Przecież już od dawna jest :? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować