Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2007 o 21:25, Mac Cry napisał:

Prędzej będzie w Kolekcji Klasyki. W końcu tę grę wydaje Cenega (przydało by się).

Hmm, no to dalej zostaje przy tym Tonym Hawku American Wasteland. W MediaM jest promocja na ta grę i jest za 29.90. To akurat żeby wsadzić do eXtra gry za 19.90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądze że CDP zakończył wydawanie XG ,a teraz sie zajmie całkiem czymś innym ,coś na wzór Rewolucji cenowej z cenegi mogły by sie tam ukazać te gry zapowiedziane z Atari itp ale to są tylko moje domysły :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu przypomnę:

Warhammer 40 000: Chaos Gate
data premiery: 10 grudnia 1998
data wydania PL: 15 marca 1999

Warhammer 40 000: Rites of War
data premiery: 28 lipca 1999
data wydania PL: 20 października 1999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:10, citekmaniak napisał:

A nie wiesz czy nie da sie jeszcze Colina 05 kupic w tej extra grze? Chciałem kupic ale już
nigdzie nie widze.


Musisz dokładnie poszukać i popytać w kioskach. Ja dzisiaj zobaczyłem tą grę na jednej wystawie w kiosku, więc przy odrobinie szczęścia może uda ci sie jeszcze go dostać.
____________________________

A co do upadku EXG to nie byłbym tego taki pewny. Po tym, jak zaledwie w kilka dni z kiosków zniknęły wszystkie numery z Heroes IV (ja swój egzemplarz dosłownie cudem zdobyłem, teraz elegancko leży sobie na półeczce i zbiera kurz w oczekiwaniu na więcej wolnego czasu) można by sądzić, że pomysł z EXG nie jest wcale taki chybiony. Grunt to odpowiedni dobór tytułów. Ale poczekamy - zobaczymy.
Moim zdaniem EXG powinna ukazywać sie rzadziej, np raz na 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 20:41, rob006 napisał:

A co do upadku EXG to nie byłbym tego taki pewny.


Heroes IV nawet okładki nie ma (w profilu), wieści - 0, migem zniknął - coś jeszcze? Olewka i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 20:47, Markus89 napisał:

Heroes IV nawet okładki nie ma (w profilu), wieści - 0, migem zniknął - coś jeszcze? Olewka
i tyle...


Dajmy im szanse - zmiany na forum, stroblony, masa konkursów do ocenienia - może po prostu nie wyrabiają. ;)
Ale faktycznie, brak jakichkolwiek informacji o przyszłości eXtra gry jest troche denerwujący. Mogliby konkretnie w jednym zdaniu napisac, czy będą kolejne numery, czy to już koniec. Możliwe, że nie są jeszcze pewni przyszłości EXG i dlatego nie zajeli jeszcze ostatecznego stanowiska w tej sprawie. Ale jesli tak, to koniec EXG nie jest jeszcze wcale przesądzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 21:00, rob006 napisał:

Dajmy im szanse - zmiany na forum, stroblony, masa konkursów do ocenienia - może po prostu
nie wyrabiają. ;)


Ale każdy ma swoje obowiązki i np. migem zajmuje się XG i planem wydawniczym (czy czymś innym), z kolei forum zajmuje się inna osoba (a raczej ich grupa). Nie wierzę, żeby migem nie mógł nawet odwiedzić tematu o XG bo jest tak zarobiony, a w innych tematach się udziela. Więc olewka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 21:03, Markus89 napisał:

Ale każdy ma swoje obowiązki i np. migem zajmuje się XG i planem wydawniczym (czy czymś innym),
z kolei forum zajmuje się inna osoba (a raczej ich grupa). Nie wierzę, żeby migem nie mógł
nawet odwiedzić tematu o XG bo jest tak zarobiony, a w innych tematach się udziela. Więc olewka!!


No tak, ale ciągle pozostaje teoria, że CDP nie jest jeszcze pewien, co do sensu wydawania EXG. Z jednej strony niska sprzedaż niektórych tytułów (np wspomniany już colin jest jeszcze ciągle dostępny) a z drugiej strony bardzo duży sukces Heroes IV. Najprawdopodobniej nie są jeszcze pewni, czy będą kontynuować tą serię. Gdyby teraz od razu powiedzieli, że to koniec, najprawdopodobniej nie byłoby juz odwrotu. A tak potrzymają nas jeszcze w niepewności i za jakiś czas powiedzą "to była trudna decyzja, długo ją podejmowaliśmy ale to koniec" albo "Długo nie było żadnych informacji, przepraszamy, ale na otarcie łez mamy dla was prawdziwego hiciora: Baldur''s Gate II". To chyba i tak lepsze niż od razu ogłoszenie, że to koniec. Jak to mówią: nadzieja matką głupich. ;)
Ale rzeczywiście - fakt, że nie ma żadnych informacji to oznaka, że nas olewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 21:23, rob006 napisał:

No tak, ale ciągle pozostaje teoria, że CDP nie jest jeszcze pewien, co do sensu wydawania
EXG. Z jednej strony niska sprzedaż niektórych tytułów (np wspomniany już colin jest jeszcze
ciągle dostępny) a z drugiej strony bardzo duży sukces Heroes IV. Najprawdopodobniej nie są
jeszcze pewni, czy będą kontynuować tą serię.


Chyba nie bardzo znasz prawa rynku.

Samochodówka sprzedaje się z reguły w o wiele większych nakładach niż pozostałe gatunki. Przyznam to sam migem. Myślisz, że dlaczego w XG pojawiły się 4 części tej gry? Przecież nie dlatego, że nie mieli z nimi co zrobić...
Sukces Heroes IV? No nie wiem... Wcześniej pojawił się w XKN i pewnie wiele osób "rzuciło" się na tamto wydanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 20:50, Doktor14 napisał:

Ja bym chciał albo ENTER THE MATRIX, albo XPAND RALLY XTREME, albo DIABLO
2
. To by mi wystarczyło:):):)



Nie wiem czy wiesz ale Enter the Matrix jest w Extra Klasyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować