Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Gry wycofane ze sprzedaży , była by okazja na uzupełnienie kolekcji naprawdę dobrymi grami :) . Czemu nie wormsy world party , lub armageddon - jak ktoś już wspomniał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2006 o 17:07, olcia13 napisał:

3. Prince of Persja Piaski czasu
4. FraCry
5. NFS Undergrund



Przeciez to nie ten wydawaca , takie pisanie to chyba sztuka dla sztuki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle ze na poczatku e EG wydawano gry premierowo , teraz CDP chce sprzedac to samo po raz N''ty , to ja dziekuje , zaopatrze sie na rynku wtornym , bede mial pudelka to i dom sobie z nich postawie kiedys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 17:08, libero85 napisał:


> 3. Prince of Persja Piaski czasu
> 4. FraCry
> 5. NFS Undergrund


Przeciez to nie ten wydawaca , takie pisanie to chyba sztuka dla sztuki :/

A ja nie mówie, że to będzie, ten temat dotyczy tego jakie CHCIAŁBYŚ żeby były gry, a nie takie które będą!! :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chcij :D moze sie doczekasz :D choc to watpliwe. jak ja mialem 14 lat zdawalem sobie sprawe ze mimo chcenia pewne rzeczy sa nie mozliwe i nie ma co sie nad nimi rozwodzic specjalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał jakomś fajną gre akcji. Żeby była w maire nowa, no i wysokie oceny, żeby miała. Dobra grafa, muza, i żeby miała fajne multi... Takie rzeczy to tylko w eXtra grze!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 16:10, Kamil.i.Maciek napisał:

E tam pomażyć zawsz można :P dałem gry przykładowe których cena nie przekracza 59 PLN :}
Ale gothica 2 napewno bym kupił ale jeżeli uważasz to nie do spełnienia no trudno to może Gothick1
? :) Jakoś go ominołem i nigdy nie grałem albo stare dobre Wormsy jak kolega wyżej pisał czemu
nie :]

Gothica już dawno dali w Extra grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym aby dali BladeRunnera(wersjię pl bo nigdzie jej dorwać nie mogę) oraz Hopkins FBI(też pl) i SYStem Shocka 2(ale wesjię pl wiem że kiedyś była ale oczywiście nikt jej nie ma a jak ktoś ma to nie chce dać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 18:24, Kermit 13 napisał:

Full Spectrum Warrior''a :]

Jes Jes Jes! - jak to powiedział pewien premier pewnego kraju. Mam nadzieję że prędzej czy później ta gra będzie, bo jest naprawdę znakomita! Miałem ją, pograłem, sprzedałem i żałuję trochę. ;) Jakby była w NXK bym brał od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować