Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil_i_Maciek

Nowa eXtra gra - Jakie byście chcieli mieć gry w przyszłych miesiącach? - Temat Ogólny :)

4215 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2006 o 20:40, Pawłek napisał:

LOL!!! Połowa tych życzeń nie jest do zrealizowania!!...



Dlaczego nie ? Przecież np taka Świątynia Pierwotnego Zła nie podbiła świata. Długo nie utrzymała swojej początkowej ceny, z dnia na dzien jej cena malała. Gry które nie robią furory - ich sprzedarz jest nie wielka, bądz już dawno spadła - trafiają do gazet ;) ( przynajmniej tak brzmi moje zdanie ) Myślisz, że np taki SpellForce - Gbyby wszyscy wiedzieli jaki sukces odniesię ta gra w Polsce to wątpie czy trafiłaby do eXtra gry za 20 zł ( zresztą widać już, że druga część SF będzie kosztowała 99.99zł ) Dlatego sądze, że ŚpZ którą teraz można już kupić za 29 zł w sklepach internetowych mogłaby trafić do eXtra gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 21:08, Seqiu napisał:

> LOL!!! Połowa tych życzeń nie jest do zrealizowania!!...


Dlaczego nie ? Przecież np taka Świątynia Pierwotnego Zła nie podbiła świata. Długo nie utrzymała
swojej początkowej ceny, z dnia na dzien jej cena malała. Gry które nie robią furory - ich
sprzedarz jest nie wielka, bądz już dawno spadła - trafiają do gazet ;) ( przynajmniej tak
brzmi moje zdanie ) Myślisz, że np taki SpellForce - Gbyby wszyscy wiedzieli jaki sukces odniesię
ta gra w Polsce to wątpie czy trafiłaby do eXtra gry za 20 zł ( zresztą widać już, że druga
część SF będzie kosztowała 99.99zł ) Dlatego sądze, że ŚpZ którą teraz można już kupić za 29
zł w sklepach internetowych mogłaby trafić do eXtra gry



Chodzi mi o cene wystrawioną przez CD Projekt, a nie promocje sklepów interentowych. ŚPZ, jest według mnie bardzo prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pawełek --------------->


ŚpZ jest już od 29.99 w sklepie internetowym i to nie z promocji, na gram.pl jest od 20 zł ale po promocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 20:54, Tepest napisał:


CDP mógłby wydać serię Silent Hil, gierki były super.


Juz jest o tym mowa w osobnym watku. Choc swoja droga skoro CDP nie wznawia wydania gry tak cenionej i lubianej to i watpie by gra znalazla sie w edycji po 20 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warcrafta III bez dodatków mogą dać przecież to już staroć. Swoją drogą to i tak nie kupię. Jakby dali pierwsze Diablo to pewnie nikt by tego nie kupił. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 08:40, Misiek690 napisał:

Warcrafta III bez dodatków mogą dać przecież to już staroć. Swoją drogą to i tak nie kupię.
Jakby dali pierwsze Diablo to pewnie nikt by tego nie kupił. :D

Jeżeli masz racje to ja jestem wyjątkiem, bo bym kupił, może nie tyle co dla singla, ale multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 08:40, Misiek690 napisał:

Jakby dali pierwsze Diablo to pewnie nikt by tego nie kupił. :D

W zaprzyjaźnionym sklepie komputerowym w moim mieście, facet mówił mi, że Platynowa Kolekcja z Diablo, Starcraftem + BW i Warcraftem 2 schodzi właśnie dzięki Diablo. Nawet w Suwałkach (zapupie)! Myslę, że ludzie by się prześcigali w kupowaniu tej gry.

A Świątynia Pierwotnego Zła najprawdopodobniej będzie w NXK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To poukładajmy. Na razie żeby przetrwać szkołę jakąś długą gierę (Świątynia Pierwotnego Zła) później na prawie koniec Diablo I, w wakacje nikt nie gra to coś głupiego a na rozpoczęcie szkoły kompletny zaskok (Warhammer z dod) żeby przeżyć, a później się wymyśli :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 13:45, ciaputek napisał:

A czy colina 4 który będzie w pierwszym numerze tego roku eXtra gry będzie można zarejestrować
elektronicznie????

Myślę, że tak jeżeli jest to gra wydawana przez cdprojekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 13:06, Tomislav napisał:

Wiem, mogli by dać BGII z dodatkiem. Podobno najlepszy RPG, a ja w niego nie grałem :(...

Ja sobie ostatnio kupiłem Baldur''s Gate II w NXK i mogę powiedzieć że jest całkiem dobry.
Wracając do Diablo to grałem w dwójkę a dopiero później w jedynkę i może to przez to czuję niechęć do pierwszej części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować