Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

A tak wyglądałoby Halo: Reach na Kinect

32 postów w tym temacie

Jak oglądam filmiki z rozgrywek na Kinect, muszę zawsze sprawdzić, czy to parodia albo muszę się zbierać z podłogi ze śmiechu. :D Nigdy tego nie kupię, wyglądałbym jak ostatni głupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parodia i na dodatek źle zmontowana. Obraz wklejony w ekran telewizora, rozmyte plany, a doskonale widać źle wyciętego blueboxa kiedy kobitka macha włosami. Poza tym ruchy "aktorów" i postaci na ekranie totalnie się nie pokrywają, nie wspominając o ruchach, które na Kinecta nie mają szansy zostać wyłapane. Fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pamiętajcie jednak, że filmik nie jest oficjalną reklamą Kinecta, a jedynie zabawną ciekawostką przygotowaną przez fanów."
...zresztą, nie wiem jak można było uznać ten film za reklamę :- P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że umiejętność czytania ze zrozumieniem zanika:
"filmik nie jest oficjalną reklamą Kinecta, a jedynie zabawną ciekawostką przygotowaną przez fanów."
Co do głupiego wyglądu przed konsolą, ciekaw jestem czy Ci co wyrażają taką opinię nagrali się kiedyś w trakcie gry tak żeby obejrzeć jak wyglądają zgarbieni z padm albo myszką grając w swoje gry i jakie miny robią, myślę że mogli by się zdziwić, zresztą to samo tyczy się grających na Wii i korzystających z Move''a, nie wszystko wygląda zawsze tak pięknie na reklamach na , których pokazywane są wysportowane modelki i modele poruszający się zgodnie ze scenariuszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 14:50, Szypek napisał:

Widać że umiejętność czytania ze zrozumieniem zanika:
"filmik nie jest oficjalną reklamą Kinecta, a jedynie zabawną ciekawostką przygotowaną
przez fanów."


Już nawet nie chodzi o czytanie a o naukę angielskiego lub umiejętność oglądania ze zrozumieniem - na samym początku jest napis "this is a spoof and should not be taken seriously" i rating ET od ESRB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 14:50, Szypek napisał:

zresztą to samo
tyczy się grających na Wii

Taaak? Najgorzej wyglądają ci, co uważają, że wyglądają głupio więc grają tylko samym nadgarstkiem z miną "przecież tak naprawdę tego nie chcę". A pojedynek na gołe klaty w Sword Play - bezcenne.

Tak, za drugim razem przeczytałem te napisy przed filmem i wszystko stało się jasne. Mimo wszystko - mamy ładną wizję hardcore-rozgrywki na Natalce. Kto jest chętny zapłacić sześć stówek za poczochranie wirtualnego tygryska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że to śmiesznie wygląda przecież nikt nie będzie ci podglądał w swoim domu. Przeczytajcie najpierw temat a potem piszcie komentarze, bo to nie jest filmik od Microsoftu tylko od fanów gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam miejsca w domu na takie zabawy :D a już grupowe to zapomnij .... już widzę reklamacje z powodu rozbitych tv, albo czyjaś mama idzie z obiadem dla synka a tu niechcący dostaje kopa z półobrotu - oj przepraszam mamo nie widzisz że gram ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten film był żałosny, ale parę momentów było dobrych (ekspresja na twarzy kolesia, kręcenie się w kółko jego przyjaciółki). Tylko że tam było pokazane pod koniec jak się gra przy użyciu kinekta w SW:FU II... ciekawe jakby on zabił jakiegoś boss''a XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować