Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Alienware - Alienware M17x, notebook dla najbardziej wymagających

16 postów w tym temacie

gram.pl

Czas na prezentację pierwszego z komputerów dla graczy Alienware, które trafiły właśnie do oficjalnej sprzedaży w naszym kraju. Przez Wami jeden z najbardziej wydajnych notebooków na świecie, Alienware M17x.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Alienware - Alienware M17x, notebook dla najbardziej wymagających" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale pod slowo ''prezentacje'' moglbym spokojnie podstawic slowo ''REKLAMA'', a wiele bym sie pewnie nie pomylil. Zadnych danych dot. wydajnosci, jasnosci matrycy, dlugosci dzialania na baterii, halasu czy temperatur.

Jest lepszy niz inne! ... o ja cie, ale fajnie -_-'' ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 21:07, Piotrek_K napisał:

Sorry, ale pod slowo ''prezentacje'' moglbym spokojnie podstawic slowo ''REKLAMA'',
Jest lepszy niz inne! ... o ja cie, ale fajnie -_-'' ...


Bo ten cykl, jest zamówiony i opłacony przez Alienware - szkoda tylko, że nie ma żadnej informacji (w nagłówku) na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 20:58, necron1501 napisał:

A ile to cudo kosztuje?


sprawdź w sklepie della, tam są produkty alienware. cena zależy od specyfikacji jaką sobie ustawisz. z core i7 jakieś 8 tys. złotych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jakis ponury zart. i do tego ta glupia reklama, cyferki dla mnie sie licza a nie jakies ultra hiper zachwalanie cudownych grafik etc. to samo ekran.. kolega wspomnial o matrycy.. no i najwazniejsze, i jednoczesnie najciekawsze - bateria. niemozliwoscia jest aby grac na czyms takim bedac mobilnym. to typ tzw stacjonarnego laptopa. a cena skutecznie odstrasza. + niepotrzebne bajery objete nazwa ''alien''
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od momentu kiedy go zakupiłem coś się dzieje i doprowadza mnie do czeskiej pasji. A miałem XPS M1730 i musiało mnie podkusić na zmianę. Szwagier który go odkupił teraz się śmieje......
Na początku padła grafika - wymienili. Ale zapomnieli kiedy zgłaszałem że coś mi piszczy w środku (potwierdził technik który wymieniał grafikę). Wymienili płytę główną, procesor (i co śmiesznego wysłali procesor nie zgodny z tym jaki miałem zamontowany - słabszy), potem drugi - gdyż piszczenie nie ustało. Po tym powiedzieli że nie wiedzą co jest przyczyną i abym sam na to wpadł to mi wymienią każdą inną część - śmiech. To za co Ci technicy biorą kasę??????????? I to pewnie nie małą!!!!!!!!!!!!!! Z wymianą też problem!!!!!!!! Przed samym oddaniem do sklepu z prośbą aby coś z tym zrobili, znowu coś się spieprzyło, jakiś koncentrator wyświetlacza. Porażka!!!!!!!!!!!!!!! A tu PCLab tak zachwala.... To może niech wnikliwiej przetestuje po dłuższym użytkowaniu. Aczkolwiek mój świruje od nowości, No trochę stał na wystawie sklepowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować