Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastuny Final Fantasy Versus XIII i Agito XIII wreszcie w sieci!

8 postów w tym temacie

Final fantasy XIII Versusu wygląda co tu by nie mówic przeciętnie ,a raczej przeciętnie.Wystarczy spjrzeć na te drzewa .Spodziewałem się więcej ,ale cóż chyba się rozczarowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie abym się czepiał... (no dobra, czepiam się), ale te "wreszcie" miało miejsce jakoś w piątek.

Obie gry zapowiadają się ciekawie. Agito przypomina połączenie Crisis Core z klasycznym FF, podczas gdy Versus kojarzy się z Falloutem ;>. Mam nadzieję, że tym razem obędzie się bez idiotycznych bohaterów niczym z FFX, a SE zaoferuje coś nieco bardziej ambitnego zarówno w kwestii gameplay''u, jak i fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie eksklusive na PS3 tylko FF XIII Versus na PS3 a Agito XIII Versus na PSP, Ale zamysł ogólny słuszny, wyłącznie dla Sony. No i niech mi X-boksowcy wybaczą ale FF multiplatformowy to była jakaś pomyłka, opcja na X''a była słaba.. mogli zrobić ją na dwóch bądź nawet trzech płytach by nie musieli taaak okrajać tej gry... Kompresja tekstur to był jak dla mnie gwałt na tej grze... Ale widząc wyniki sprzedaży tej gry na klocka to się troszkę nie dziwie, że nie chciało im się tego dopieścić<Portu na X'a>...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcin, tyle że wersja na Xboxa jest na 3 płytach DVD i nie wygląda źle, jest fantastyczna, wiem co mówię bo ją mam, widziałem też wersję na ps3 i jakiejś kolosalnej różnicy nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować