Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warcraft IV w drodze?!

82 postów w tym temacie

Mimo tego że jestem wielkim fanem Warcrafta3 do dziś pogrywam w DOTE, ale mam złą wiadomość dla tych co myślą że W4 się ukaże. Ponieważ Warcraft z czego co wiem to Dark Fantasy które według książek kończy się na zniszczeniu świata, i jak widać po nowym dodatku cataclysm Blizzard do tego dąży. Robiąc WoW-a momentalnie został uśmiercony Warcraft. Dlatego nie liczę na nową część, ale na coś świeżego i również dobrego jak Warcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli to prawda to poczekamy z 4-5lat ;P. A do tego czasu dużo się może zmienić. Tak czy siak, jeżeli to prawda to genialna wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG! Zakładasz, że w Cata Blizz zamierza dojść do całkowitego zniszczenia Azeroth? No to interesujący punkt widzenia...

OFC W4 powstaje, nie ma co do tego wątpliwości, tak jak do tego, że minie dużo czasu zanim go ujrzymy. Chociaż...

Wiedząc, że szefem ActiBlizz jest Bobbokutikuks, można dojść do wniosku, ze:
-Cutscenki z W4 zostaną sprzedane w formie filmu,
-Za granie po sieci trzeba będzie płacić miesięczny abonament,
-Będzie w grze dostępny sklep w którym m. in. kupimy sobie minipety, które towarzyszyćbędąnaszym czempionom podczas potyczek,
-Gra powstanie w 2012, bo wiemy jak łasy na kasę jest Chef Cottikus...

Tyle w temacie z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 18:30, Luigius napisał:

OMG! Zakładasz, że w Cata Blizz zamierza dojść do całkowitego zniszczenia Azeroth? No
to interesujący punkt widzenia...

OFC W4 powstaje, nie ma co do tego wątpliwości, tak jak do tego, że minie dużo czasu
zanim go ujrzymy. Chociaż...

Wiedząc, że szefem ActiBlizz jest Bobbokutikuks, można dojść do wniosku, ze:
-Cutscenki z W4 zostaną sprzedane w formie filmu,
-Za granie po sieci trzeba będzie płacić miesięczny abonament,
-Będzie w grze dostępny sklep w którym m. in. kupimy sobie minipety, które towarzyszyćbędąnaszym
czempionom podczas potyczek,
-Gra powstanie w 2012, bo wiemy jak łasy na kasę jest Chef Cottikus...

Tyle w temacie z mojej strony.

W 100% nie trafione z tym Kiticusiem :D On ma całe

Spoiler

gówno

do gadania w sprawie polityki Blizzard''u. Powiem więcej, Blizzard jest nadal w pełni samodzielną firmą, i obowiązuje ich tylko umowa o dystrybucje<z tego co pamiętam>. Prezesunio Activision może sobie tylko pogadać ale realnego wpływu na to jak Blizz robi swoje gry niema... Zresztą, nie raz ani nie dwa o tym wspominał, może nie tak dosadnie jak przedstawiam to ja bo to by było do niego nie podobne<zawsze próbuje pokazać jaki to on prezes wszechmocny> ale nadal o tym wspomina.. A W4 jak najbardziej możliwy, gdyż uśmiercenie kury znoszącej złote jaja<WoW> było by baaardzo głupim posunięciem a W4 po prostu dało by możliwość kontynuowania historii, fabuły<lore> przedstawionej przez panów z zamieci. Tak jak to miało miejsce po trójce i jej dodatkowi...
PS. Ja chcę StarCraft Ghost... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 19:34, marcin-malysza napisał:

/.../


TBH, to z samodzielnością Blizza i jego gier to pic na wodę, bo tak na prawdę Cezar Kotick ma dużo więcej do powiedzenia. Spójrz chociażby na SC2 -> Niby kozacko i w ogóle, a jednak wydany zostanie w trzech częściach, najprawdopodobniej po 180 zł każda(!!), co daje łącznie 540 zł (!!!). Niby można powiedzieć, że to dlatego, że jest za rozbudowana itepe., ale wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na prezesa Acti.

Ja sam zakładam, ze gdyby to od Blizza zależało to by tak swoich klientów w balona nie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, jezeli bohaterowie beda alive i my ich pokonamy lub z nimi bedizemy grac a nie pozabijani przez graczy z wowa (plus npc typu tirion)

Chce W IV w ktorym bedzie Arthas The Lich King


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 20:20, Luigius napisał:

> /.../

Pozwól że się wtrącę.

Dnia 11.10.2010 o 20:20, Luigius napisał:

TBH, to z samodzielnością Blizza i jego gier to pic na wodę, bo tak na prawdę Cezar Kotick
ma dużo więcej do powiedzenia. Spójrz chociażby na SC2 -> Niby kozacko i w ogóle,

Tak jakby żadna gra nie miała dwóch dodatków. Nie wiem na jakiej podstawie mówi się że gra została podzielona. Tym bardziej że podstawka zebrała świetne noty, jest w pełni grywalnym i kompletnym produktem. Ja nie mam żadnych pretensji. To że w SC1 było tak a nie inaczej nie znaczy że sequel ma taki być.

Dnia 11.10.2010 o 20:20, Luigius napisał:

a jednak wydany zostanie w trzech częściach, najprawdopodobniej po 180 zł każda(!!),

Znasz jakiś dodatek który był droższy od podstawki? Bo ja nie mogę sobie przypomnieć. Na jakiej podstawie przepowiadasz taką cenę?

Dnia 11.10.2010 o 20:20, Luigius napisał:

co daje łącznie 540 zł (!!!). Niby można powiedzieć, że to dlatego, że jest za rozbudowana
itepe., ale wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na prezesa Acti.

Heh, gry Blizza są dla mnie warte nawet więcej, obecną cenę to wykładam bez szemrania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 18:30, Luigius napisał:

OMG! Zakładasz, że w Cata Blizz zamierza dojść do całkowitego zniszczenia Azeroth? No
to interesujący punkt widzenia...

OFC W4 powstaje, nie ma co do tego wątpliwości, tak jak do tego, że minie dużo czasu
zanim go ujrzymy. Chociaż...


Mówię tylko że uniwersum Warcrafta w książkach kończy się na zagładzie świata. I jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś zauważył że napisałem że cataclysm to dopiero początek końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, gdy by chcieli to walnąć w jednej części to jeszcze długo byśmy sobie w starcrafta nie pograli... A tak mamy trzy indywidualnie dopracowane<dopieszczone> kampanie, co na przykład mi się podoba... A doniesienia o podzieleniu SC 2 dochodziły jeszcze sporo przed ogłoszeniem partnerstwa z Acti... Takie rozwiązanie daje o wiele więcej pola do popisu developer''owi.. I nadal podtrzymuje, Koticek<tak bardziej po czesku> nie ma nic do powiedzenia na temat tworzonych gier Blizzarda, nawet choćby bardzo tego chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powstawać to może i W4 powstaje, czemu nie. Ale tyle. Wszelkie informacje z tego przecieku można traktować jako bujdy. Zaczynając od platform (przypomnę, że kiedyś ktoś z Blizza powiedział, że jedyna ich marka, jaka mogłaby się przyjąć na konsolach do Diablo), kończąc na dacie premiery. Zresztą Blizzard lata trzymał w tajemnicy zarówno Sc 2 jak i D3, więc nie wierzę, że mogłoby teraz coś wycieknąć. Niedługo Blizzcon, zobaczymy co na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze coś co Blizz szykuję na konsole i z tego co mówią tylko na konsole.... StarCraft Ghost... Według ludzi z bilizzard''a<powołuje się na pewnien wywiad z jednym z główno dowodzących> takowy powstaje i ma się dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 15:13, marcin-malysza napisał:

A ja myślę, że jest bardzo prawdopodobnym fakt powstania W4... Panom od WoW''a powoli kończy się "Lore"<Historia>.. Zabili już większość złoczyńców z Azeroth, pozostał im jeszcze Kil''Jaden<którego tylko wypędzono z Azeroth, inaczej uniknięto jego pełnego przywołania>, Deathwing no i jeszcze to co się teraz dzieje w "Emerald Dream"...


Sargeras i jego burning legion (który od początku był "głównym złym" tak naprawdę), starzy bogowie, tytani.. jest jeszcze togo sporo..
Pomijam już, że kwintesencją świata warcrafta zawsze była wojna między przymierzem i hordą.

Co do ubijania złych/dobrych bohaterów. Warcraft 3 zabił niemal wszystkich bohaterów z W2 i starszych części wprowadzając nowych.. WoW robi to samo z W3, nic wielkiego.


>WoW2?? :D no nie :D to jak dla mnie brzmi niedorzecznie, nie sądze by Blizz robił kolejną część WoW''a. No chyba, że to by oznaczało fakt iż od tamtrej chwili WoW <pierwszy> będzie darmowy a w tomi graj...

WoW2? W chwili obecnej mamy już (prawie) WoW 4.0. Zmiany, zwłaszcza te, które przynosi Cataclysm, pod wzgęldem gameplayu zwłaszcza zdecydowanie wykraczają poza zwykłe rozszerzenie do gry.
Całkiem nowe MMO w tym świecie nie powstanie jeszcze dłuugoo, naprawdę bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na WarCraft IV przyjdzie nam - graczom jeszcze poczekac. I to bardzo dlugo. W koncu maja byc jeszcze dwa dodatki do StarCraft II, a po za tym prawdopodobnie w przyszlym roku wyjdzie Diablo III. Trzeba tez pamietac o tym, ze Blizzard pracuje tez nad nie zapowiedziana jeszcze gra MMoRPG. Jednakze chetnie bym zagral w WarCraft IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki WoW ma się dobrze i powstają coraz to nowe pomysły/dodatki, nie widzę szans na wydanie warcrafta IV. No chyba że będzie to odgrzewany fabularnie kotlet, w co wątpię. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 03:16, DemoBytom napisał:

Sargeras i jego burning legion (który od początku był "głównym złym" tak naprawdę), starzy
bogowie, tytani.. jest jeszcze togo sporo..
Pomijam już, że kwintesencją świata warcrafta zawsze była wojna między przymierzem i
hordą.


Sargeras Jest teraz tylko skrawkiem swej duszy uwięzionym w Twisting Nether, może go jakoś odgrzebią. Nadal mamy jego prawą rękę Kil''Jaden''a. On by mógł go jakoś sprowadzić... Tytani, myślę, że to nie będzie opcja na dodatek a raczej na większą łatkę...

Dnia 12.10.2010 o 03:16, DemoBytom napisał:

WoW2? W chwili obecnej mamy już (prawie) WoW 4.0. Zmiany, zwłaszcza te, które przynosi
Cataclysm, pod wzgęldem gameplayu zwłaszcza zdecydowanie wykraczają poza zwykłe rozszerzenie
do gry.
Całkiem nowe MMO w tym świecie nie powstanie jeszcze dłuugoo, naprawdę bardzo długo.

Nie chodzi mi tu o wersje łatki tylko pełnoprawny sequel, a taki jak dokończyłeś szybko nie powstanie.. Jeżeli wogóle powstanie. Bardziej prawdopodobne jest MMoRPG w uniwersum Diablo... Tak samo jak w Warcraft mamy masę klas bohaterów którym można nadać bardziej MMo format.... MMO w świecie Starcrafta moim zdaniem nie prawdopodobne...

No i po raz kolejny, Ja czekam na info o

Spoiler

SC: Ghost :D

oby na Blizzcon coś o tym wspomnieli... a w między czasie, konsolowcy zapodawać demo SW:TFU2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te informacje wyglądają mi na grubymi nićmi szyte. Mimo to ja nadal czekam na W IV i jestem niemal pewien, że w końcu się ukaże, ale nie tak prędko, jak podano w newsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować