Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powraca temat II wojny światowej w Assassin`s Creed III

43 postów w tym temacie

Jak druga wojna światowa to Francja... A dlaczego nie Polska? Przecież w Polsce było najbardziej rozwinięte podziemie ze wszystkich państw pod okupacją niemiecką. W samej Warszawie było więcej agentów AK niż wszystkich spiskowców w calutkiej Francji. Właśnie dlatego akcja ACIII mogłaby dziać się w Polsce. W ACII włoski akcent był komiczny, wyobraźcie sobie polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jakby to jakoś na prawdę dobrze zrobili to może być z tego dobra gra, chociaż może bardziej umiejscowić to w jakimś futurystycznym mieście. Ale niech kombinują, niech mnie zaskoczą... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gdyby ktoś chciał pograć w Assassin''s Creed w realiach II wojny światowej to niech kupi Saboteur :)"

Albo Velvet Assassin, który tak czy inaczej ssie, co ciekawe jest w realiach II wojny światowej i głowną bohaterką jest kobieta. Hmmm... Przepis na gniot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pistolety maszynowe, granaty etc - to wszystko by zniszczyło klimat moim zdaniem. No, ale przynajmniej nie byłoby już tak, że bohater radzi sobie z 20 strażnikami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie takie coś nie kręci wole inne klimaty niż futurystyczne miasto a gdyby zrobili AC3 w polsce to pewnie dostalibyśmy pełne spolszczenie... Francja jest bardziej prawdopodobna ze względów historycznych, aczkolwiek ostatnio ubierając moją białą bluze z polaru pomyślałem sobie że fajnie byłoby gdyby nowy AC był w jakiej bardziej "lodowej" krainie i nie w II WŚ, a okres średniowiecza/starożytności bo tak jak mówił Zdenio te wszystkie pistolety itp popsułyby klimat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech zrobią AC3 w okresie bitwy pod Grunwaldem ;p Zakon jako Templariusze, Jagiełło i reszta jako Asasyni, a bitwa była o to jabłko czy co oni tam sobie wymyślą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No akurat był to tylko przykład... Dużo pomysłów jest... może Japonia w czasach cesarskich, Chiny... Zawsze to trochę inny biegun. A lodowa kraina... Może Rosja, ale akurat ona by tutaj mało pasowała... Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować