Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F1 2010 - recenzja

17 postów w tym temacie

Niczym bolid Renault? No cóż, po ostatnim występie Kubicy to raczej nie jest za dobra puenta.

Miła recka, choć przyznam, że jak na razie to F1 włączyłem tylko 2 razy, oczywiście nie mówię tego ze względu na to, że gra jest słaba, wręcz przeciwnie, jest świetna tylko po prostu nie mam za bardzo czasu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A niby jaki mielibyśmy mieć cel w psuciu sobie kontaktów z zespołem?"

A niby taki żeby przejść do innego zespołu. Negatywne dla naszego zespołu odpowiedzi są pozytywnymi dla konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem maniakiem F1,wiec moja ocena nie jest pewnie zbyt obiektywna. Gre polecam, choc poza wymienionymi w tekscie ma rowniez i inne wady - nie wiedziec czemu, zawsze gdy dojdzie do kraksy to my jestesmy karani, nawet jesli nie jest to nasza wina. Błędy pit stopu - przetrzymywanie nas w nich zbyt długo - łatwo obejść, po prostu nie należy zjeżdzać do niego wtedy kiedy nam każą, lepiej poczekac jeszcze dwa-trzy okrążenia, wtedy to zwykle tylko my do niego zjeżdżamy i trwa on zdecydowanie krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MisioKGB - No faktycznie po niedzielnym wyścigu porównanie do Renault niezbyt udane ;)

DuduTutu - Właśnie sam nie wiem. Chyba bolid Toro Rosoo zbyt wolny, by rywalizować na równym poziomie z przeciwnikami.A co do pisowni nazwiska Vitalija - miałem z tym problem, ale tak jak zauważyłeś koniec końców zdecydowałem się na formę spolszczoną.

PierrePierre - Wiedziałem że o czymś zapomniałem... Owo karanie nawet jak w nas ktoś wjedzie, to bodaj druga najbardziej denerwująca mnie usterka w grze. Oby naprawili to patchem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra super, ale serce mi pęka jak niedorobiona jest wersja pc. Nie działa dx11, znaczy sie działa, ale po edycji pilku konfiguracyjnego. Wszystkie efekty jak ambient occlusion, tesselacja i postprocesiing dx11 są domyślnie wyłączone.w trybie dx9 gra ładuje się jak unreal na moim pierwszym 166 mhz mmx.Szukajcie pomocy wpisując Unofficial "Howto" enable DX11 in F1 2010 [WorkAround] Bolid na ustawieniach HIGH niestety w wersji pc nie błyszczy. Deszcz też średnio. Znowu pokrzywdzili ludzi z pctami. Czekam na patcha. Po co mi karta z dx11 jak tak nas olali. Na szczeście już robią tego patcha, bo to jest porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam grę na PS3 i mnie tak nie urzekła. Sesja kwalifikacyjna, jest porażką gdyż inne bolidy powinny nas przepuszczać jak robimy okrążenie pomiarowe tym czasem one normalnie się z nami ścigają. Ja swoją recenzje napisałem i postawiłem 3/5. Jak dla mnie za dużo mały błędów które psują całość, i gra przestaje być symulatorem. Grafika robi wrażenie, oraz polskie tłumaczenie. Grę polecam wszystkim fanom wyścigów ale nie tym którzy liczyli na rzeczywisty symulator F1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować