Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft: Cataclysm z dodatkowymi materiałami wideo

12 postów w tym temacie

Adam Berlik

Cataclysm, nadchodzące rozszerzenie do masówki Blizzarda zatytułowanej World of Warcraft, będzie zawierało nie tylko samą grę, ale także bonusowe materiały wideo. I bynajmniej nie mowa tu o krótkich filmikach.

Przeczytaj cały tekst "World of Warcraft: Cataclysm z dodatkowymi materiałami wideo " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie oznaczają animacji w 100% ale znając życie to jest jej co najmniej połowa z tych 90 minut... Ja już się nie mogę doczekać Intra gdyż Blizzard jest jak dla mnie mistrzem w robieniu filmików. Co ja bym dał by w tej technologii w jakiej one powstają zrobiono pełnometrażowy Film...

PS. Ja chcieć info o SC: Ghost :|<powtarzam się jak zdarta płyta ale cóż>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 10:37, Kadaj napisał:

A może to po prostu reżyserowane filmiki robione na silniku, jak nowe wprowadzenia do
każdej rasy czy coś w stylu Wrathgate?


To na pewno łączna długość filmików robionych na silniku gry. Kilkuminutowy cinematic kosztuje pare ładnych groszy. Jeżeli mieliby zrobić 90minut animacji to by musieli wypuścić to do kin i na dvd/blue-ray żeby się zwróciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cztery miliony? No to ja nie będę jednym z nich,denerwuje mnie polityka Blizzarda,mam zapłacić 130 złotych za grę i potem jeszcze kolejne 75 za prepaid żeby zagrać, nie dziękuję bye bye WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 11:53, tomek36 napisał:

Cztery miliony? No to ja nie będę jednym z nich,denerwuje mnie polityka Blizzarda,mam
zapłacić 130 złotych za grę i potem jeszcze kolejne 75 za prepaid żeby zagrać, nie dziękuję
bye bye WoW.

Te 130 zł to nie tylko cena dodatku, ale i kolejnych 3-4 content patchy rozszerzających zabawę. Poza tym bez dodatku można też grać, a odświeżenie starego świata przyniesie pewnie sporo zabawy osobom, które nie zdecydują się na zakup. Ale w końcu - ileż można robić to samo. Prędzej czy później większość osób chcących nadal przeżywać swoją przygodę w świecie Warcrafta dodatek kupi.


Ja sam Cataclysm pewnie nabędę, aczkolwiek jeśli instancje w dodatku będą naprawdę mniej przystępne niż WotLK, to pewnie dam sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In Before :"Jestem fajny bo nie kupie dodatku do WoWa!".
Ups, spóźniłem się.

Dość sceptycznie podchodzę do tych filmików. 90 minut? Intro kilka, pewnie scenka przy ubiciu jakiegoś bossa - a Deathwinga pewnie nie będzie w grze przez najbliższy rok - coś ala Wrathgate. Zapewne liczą własnie pierdółki w stylu wprowadzeń do każdej rasy (a to już 12 sztuk, więc troche tego jest). Można też zahaczyć "scenki", które dzieją się normalnie w grze, ale są w pełni udźwiękowione.

Ale może się myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem fajny i kupię dodatek do WOW, i zasilę prepaida :D. I będzie jeszcze fajniej ^^.

Deathwing na pewno nie pojawi się od razu (podobnie jak wcześniej Arthas). Znając największych wymiataczy WOWa, roznieśliby go momentalnie, nawet się przy tym nie pocąc :). Będą jeszcze kilka razy balansować rozgrywkę w kolejnych, obszernych łatkach, zanim dadzą nam możliwość zobaczenia go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@palpatine Deathwing pojawi się jak już zapowiedzą następny dodatek i ustalą premierę albo jeszcze później i jak większości osób znudzi się WoW, czyli tak jak było w przypadku Cataclysmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować