Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medal of Honor - porównanie jakości grafiki

42 postów w tym temacie

Buhahahaha widze roznice na screenie jak arab podaje reke aby pomoc to nie wyglada na zadowolonego na PS3. Pewnie ma gdzies ta plafomrme :D .

A tak naprawde nie wywyzszam z zadnej platformy i sam mam ps3:D
Tak jak ktos wspomnial wyzej to wolalbym pokazania jak gra sie spisuje w akcji bo porownanie grafiki jest zbednym pomyslem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wnioski takie, jakie były do przewidzenia - PC zdecydowanie odstawia konkurencję daleko w tyle, i to zarówno jeśli chodzi o jakość tekstur, jak i (a może przede wszystkim?) wszelkiej maści cienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 17:41, kodi24 napisał:

Tak tak, odstwka normalnie taka że szok 8D I to pewnie -standardowo jak na takich porównaniach-
na 5 razy mocniejszym sprzęcie, łaał ;DD


A czy ja twierdzę, że nie? Jasne, że sprzęt jest nowszy. Co nie zmienia faktu, że w tym PC góruje nad konsolą - PC''ta można spokojnie i powoli modernizować element po elemencie, w miarę starzenia się układów. Z konsolą - trzeba czekać na pełną, nową generację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkich platformach gra wygląda równie szpetnie. Mam nadzieje że nie sprzeda się w zakładanych 3mil szt. wtedy zgodnie z obietnicą EA nie zrobi już kolejnej części. I zasłużona seria MoH będzie mogła spoczywać w spokoju, nie hańbiona kolejnym takim gniotem jak ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za cenne info, ale wciaz konsternuje "daleko w tyle"- dla mnie to oznacza cos wiecej niz ciut lepsze teksturki i ciut lepsze AA (albo nawet nie, nieraz to tylko rozdzialka) zwlaszcza na mocniejszym sprzecie ;) Czepiam sie, wiem. Ale tak samo mozna by rzec ze 90% gier na ten super-sprzet ssie kapcie Uncharted, ale niejeden dostalby tutaj takiej piany ze historia ;)) Dlatego potraktuj te slowa jako delikatna dygresje, ale nie moglem sie powstrzymac od konkluzji, ktora zazwyczaj zostaje przekrzyczana przez trolli i e-penisistow w roznych ciekawych tematach na mocno skrzywionym w jedna strone forum ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś różnice owszem.... ale nie tylko w grafice. Spójrzcie na screen nr. 6 i na kluczyki w aucie. Na ps3 chyba znalazł się nie na swoim miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Newsy typu "Wywołajmy kolejny forumowy flame" nigdy się nie zestarzeją. I pomyśleć, że moderatorzy się godzą na takie praktyki... To jest po prostu podburzanie ludzi do krwawej rozprawy. Tak się nie godzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 00:45, Vojtas napisał:

Newsy typu "Wywołajmy kolejny forumowy flame" nigdy się nie zestarzeją. I pomyśleć, że
moderatorzy się godzą na takie praktyki... To jest po prostu podburzanie ludzi do krwawej
rozprawy. Tak się nie godzi.


Yyyyy, że jak? Przecież to, co napisałem, widać jak na dłoni - ewidentnie na PC gra wygląda LEPIEJ niż na konsole. Zresztą, temat jest o PORÓWNANIU, więc trudno, by nie porównywać. Nie rozumiem więc, o co Ci idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC zdecydowanie odstawia konkurencję

Dnia 12.10.2010 o 16:54, Tenebrael napisał:

daleko w tyle


Z tym "daleko w tyle" to się BARDZO mocno rozpędziłeś - ja tam widze tylko lepszy AA (w wersjach konsolowych są wyraźne ząbki, na PC nie ma tego problemu), ale rozumiem, że "platforma czyni fanboja" :)

Postulat do redakcji jak zawsze ten sam: dajcie kiedyś te screeny bez podpisów. Niech się graficzni fetyszyści walący konia nad każdą teksturką,nad każdym dodatkowym krzaczkiem zabijają i wydrapują sobie oczy. Niech piszą to z "uber PC", to ze złomboxa, a to z chlebaka. Niech pokazują jakimi to są "znawcami", którzy rozpoznają każdy pixel ;-)

Po czym po dwóch-trzech dniach napiszcie,że np. wszystkie screeny były z wersji PS3 :))) Naprawdę - nie możecie chociaż raz dla jaj tak zrobić, tylko wiecznie tworzycie z taką powagą te flejmotwórcze newsy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 07:20, Tenebrael napisał:

Yyyyy, że jak? Przecież to, co napisałem, widać jak na dłoni - ewidentnie na PC gra wygląda
LEPIEJ niż na konsole. Zresztą, temat jest o PORÓWNANIU, więc trudno, by nie porównywać.
Nie rozumiem więc, o co Ci idzie.


Takie newsy po prostu podburzają ludzi do kłótni. O to mi idzie - pisałem ogólnie, a nie o antyaliasingu, którego nie ma na konsolach.


@ Pilot

To byłby b. ciekawy eksperyment pod warunkiem, że nikt by nie sprawdzał w innych źródłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować