Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox Live zadebiutuje w Polsce 10 listopada; znamy cenę złotego abonamentu

104 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Microsoft Polska poinformował dziś, że premiera Xbox Live w Polsce nastąpi 10 listopada, czyli za niecały miesiąc. Wygląda więc na to, że prace nad rodzimym Xbox Live przebiegają sprawnie i nic mu nie zagraża.

Przeczytaj cały tekst "Xbox Live zadebiutuje w Polsce 10 listopada; znamy cenę złotego abonamentu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze to liczyłem na to, że w ramach swoistego zadośćuczynienia posiadaczom x360 braku pełnej funkcjonalności klocka w naszym kraju microsoft zdecyduje się na promocję przynajmniej do końca roku i da możliwość wykupienia abonamentu za np. 99zł lub coś około tej kwoty razem z jakimś tytułem arcade do ściągnięcia gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena Golda niech nikogo nie dziwi. Jak tylko wystartuje usługa w "nowych" krajach, w reszcie państw ceny też od razu podskoczą do tego pułapu. Już z resztą rosną od kilku miesięcy - i to bardzo szybko.

Tak czy inaczej ja się na to piszę - prywatnie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak dobrze, że ostałem przy starym, poczciwym PeCecie, który i tak daje buty do lizania, jeśli chodzi o konfrontację z konsolami. Takie jest MOJE zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 15:03, KrisPL napisał:

Normalna cena przystowana do europeskich standardow , we wloszech placilem 60 euro czyli
prawie tyle samo to czym sie dziwicie?


Czy naprawdę uważasz, że Polska jest krajem w którym powinny obowiązywać "europejskie standardy cenowe?". Moim zdaniem owszem pod warunkiem, że będą także obowiązywać "europejskie standardy płacowe". No a póki co wcale tak nie jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie czego wy chcecie, traktują nas jak resztę świata, cena po wyliczeniach jest taka sama, nie wiem o co ten płacz. Oczywiście Polacy by chcieli wszystkiego po tańszej cenie albo w ogóle za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę. Świat się kończy. DNF będzie miał premierę, Xbox Live będzie dostępny w Polsce. To w sumie można już umrzeć mówiąc "teraz widziałem już wszystko" ;)

A tak serio. Cena 250 zł za rok... Fakt drogo. Ale przecież to jest mniej więcej cena jednej gry na Xa.
Więc myślę, że za możliwość grania przez rok online raczej gracze wybulą.
Jednak zastanawiam się dlaczego w kraju który jest biedniejszy, usługa jest droższa od tej w UK (40 funtów to jakieś 180 zł).
Hmm... Biedny kraj bogatych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhaha cena z dupy i to 2x więcej nie dotychczas, normalna niezła kpina, ale to przecież Polska kraj absurdu i najbogatsze Panśtwo na świecie. Już wole żeby takiego shitu jak Xbox live nie było w Polsce. Wole taniej i mniej niż drożej i też niewiele więcej.

@mistrzukrak chcemy tego co wszyscy czyli cena na miare zarobków w państwie. My nie jesteśmy brytyjczykami którzy płacą 60 funtów jak na gre do xboxa a mają z tego xbox live na cały rok. Pracujemy praktycznie za darmo a mym jeszcze płacić 250 zł na rok ? :P Za takie pieniądze można kupić cos o wiele cenniejszego jak np jedzenie czy opłacić rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 15:18, Phobos_s napisał:

No proszę. Świat się kończy. DNF będzie miał premierę, Xbox Live będzie dostępny w Polsce.
To w sumie można już umrzeć mówiąc "teraz widziałem już wszystko" ;)

A tak serio. Cena 250 zł za rok... Fakt drogo. Ale przecież to jest mniej więcej cena
jednej gry na Xa.
Więc myślę, że za możliwość grania przez rok online raczej gracze wybulą.
Jednak zastanawiam się dlaczego w kraju który jest biedniejszy, usługa jest droższa od
tej w UK (40 funtów to jakieś 180 zł).
Hmm... Biedny kraj bogatych ludzi?


W UK zobaczymy jak będzie za miesiąc.

Co do wysokich cen, to w Polsce muszą byc takie same jak w innych krajach EU, gdyż w przeciwnym wypadku wszyscy by kupowali Polskie kody, a w innych krajach MS by nic nie sprzedawał:)

Stąd MS i SONY wprowadzili jednolite standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że cena jest dostosowana do poziomu europejskiego (kij że w innych miejscach jest taniej) no ale przecież polskie zarobki już na europejskim poziomie nie są. Niestety motywacji do migracji nie ma żadnej.

@mistrzukrak: bo nikt się nie przyzna że nie chodzi o ceny tylko o nasze zarobki :]
Już nie chce mi się bawić w matematykę bo to ten temat się przewijał przez fora wielokrotnie. A teraz wybaczcie, muszę się zalogować na swoje konto brytyjskie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 15:22, Isilothar napisał:

W UK zobaczymy jak będzie za miesiąc.

Co do wysokich cen, to w Polsce muszą byc takie same jak w innych krajach EU, gdyż w
przeciwnym wypadku wszyscy by kupowali Polskie kody, a w innych krajach MS by nic nie
sprzedawał:)

Stąd MS i SONY wprowadzili jednolite standardy.


No tak, racja :) To tak jak u nas ze sprowadzaniem gier czy innych rzeczy z USA czy UK. W przeliczeniu wychodzi taniej więc się kupuje tam :)
Jeśli ceny zostaną wyrównane we wszystkich regionach to wtedy nie będzie biadolenia że jest drożej niż gdzieś indziej.

@vegost
A Ty znów się podniecasz siedząc na forum :) Mówiłem Ci już. Trochę spokoju, opanuj emocje, wyjdź na dwór, bo Ci pikawka w tak młodym wieku wysiądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować