Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox Live zadebiutuje w Polsce 10 listopada; znamy cenę złotego abonamentu

104 postów w tym temacie

Przestańcie bulwersować się w gacie, że XBL za 250 zł, haracz, skandal, itp.

To ZAWSZE tyle kosztowało oficjalnie. To że wy kupowaliście jakieś zdrapki nieznanego pochodzenia na Allegro za 150 zł, to nie znaczy, że to była oficjalna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, odnośnie kont z adresem na ambasadę.
Otóż ambasada RP w Anglii (tak samo jak ambasada dowolnego państwa w dowolnym państwie, przynajmniej zazwyczaj) znajduje się na terytorium Polski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 18:41, Krzycho napisał:

>(tak samo jak ambasada dowolnego państwa w dowolnym państwie, przynajmniej zazwyczaj)
Od kiedy to? ;o

Chodzi o to, że ambasada, (podobnie jak np. pokład samolotu), jest eksterytorialna. Traktuje się ją jak terytorium danego państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mnie niepokoi ta sprawa z przenoszeniem danych. Jeżeli mam wszystko ściągnięte to ok, a gdy zrobię migrację do Polski to wszystkie rzeczy, które są zapisane na dysku będą działać ale nie będą możliwe do ponownego ściągnięcia (przynajmniej na tę chwilę). A jeżeli przerzucę dane na nowego xboxa(załóżmy, że stary się zepsuje, a jeszcze nie dodadzą kodów do konta, które migrowało) to też będą działać? Zawsze można kupić specjalny pen-drive i zgrać na niego wszystkie DLC, zapisy itd. :) Mam tylko nadzieję, że na migrację kodów(ja wolę mieć możliwość ponownego ściągnięcia np. Castle Crashers tak zresztą jak wszyscy) nie będziemy musieli czekać tyle co na XBL. O ile w ogóle spróbują przenieść te kody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 18:54, barsum napisał:

Zawsze można kupić specjalny pen-drive i zgrać na niego wszystkie DLC, zapisy itd. :)

Można też kupić zwykły pendrive. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 17:31, Lordpilot napisał:

Że gimdebile nie rozumieja słowa pisanego i podstaw matematyki to jeszcze rozumiem, ale
Ty, dorosły podobno człowiek ? Nawet gdybym płacił te 249 zł. (co jest bzdurą bo roczne
zdrapki na allegro to 120- 150 zł) to koszta karty graficznej (średniego segmentu, gdybym
chciał jakis high end to... ho ho) osiągnę po plus - minus 4 latach. Samej karty graficznej.
Twój nowiutki komp po tych 4 latach będzie już totalnym złomem, na którym pograsz co
najwyżej w pasjansa.

Mój nowiutki komp ma już 3 lata i spokojnie będę na nim grał do końca obecnej generacji konsol, co według wszelkich znaków na niebie daje jeszcze kilka lat. Uzbiera się na ten komputer, a nawet jeśli dołożę, to nie więcej niż do konsoli. Zatem nie wiem, gdzie trolluję. Zwłaszcza, że nie powtarzam z premedytacja trzykrotnie jednego posta w celu sprowokowania innych trolli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 19:29, necron1501 napisał:

Trudno, nie będę grał na Polsce. Kupię za 130 zł na 12 miesięcy ale na EU.

Ahahahaha, lol. Pfff, nie będę grał na Polsce. Kupię za to zdrapki, które będą działać z polskim Live''em i będę grał na UK. Pfff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście Games for Windows Live też zaczną supportować?

Tak.

Czy nigdy nie zagram w multi

Dnia 12.10.2010 o 18:22, Outlander-pro napisał:

niedawno kupionego DoW II?


Załozyles konto na Polskę ? Ups... :) Spokojnie - w listopadzie już pograsz po sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2010 o 19:50, Lordpilot napisał:

Załozyles konto na Polskę ? Ups... :) Spokojnie - w listopadzie już pograsz po sieci.


Gra odesłała mnie do strony z rejestracją, a tam nie było możliwości zmiany kraju, było domyślnie Polska :< Nigdy wcześniej z Livem nie miałem do czynienia to nie wiedziałem, że takie cyrki są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bana nie dostane jesli pozostane zarejestrowany na USA? Taka cena za abonament zdecydowanie mnie zniecheca, a jak juz mam dawac komus zarabiac to napewno nie polskiemu oddzialowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 19:36, Dared00 napisał:

> Trudno, nie będę grał na Polsce. Kupię za 130 zł na 12 miesięcy ale na EU.
Ahahahaha, lol. Pfff, nie będę grał na Polsce. Kupię za to zdrapki, które będą działać
z polskim Live''em i będę grał na UK. Pfff.


Czyli się nie da? xD Dupa lekka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw, że na końcu tytułu newsa nie ma wykrzyknika. I w ogóle jakoś mało kontrowersji. Powinno być coś w ten deseń:

XBOX Live w Polsce od 10 listopada. Ale tylko dla bogaczy!

Tak, to byłoby dużo lepsze.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 21:05, Vojtas napisał:

XBOX Live w Polsce od 10 listopada. Ale tylko dla bogaczy!


Raczej:

XBOX Live w Polsce od 10 listopada! Ale czy dla wszystkich?!
Pan Marian (97 l.) bardzo chciał zagrać w Halo: Reach na multi, ale jak zobaczył, ile trzeba zapłacić za abonament Gold złapał się za głowę. Czy na świecie jest jeszcze sprawiedliwość?! Przekonajmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować