Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medal of Honor - przegląd ocen

45 postów w tym temacie

Po becie, jestem w stanie zgodzić się z tymi szóstkami. Na upartego, gdyby nie nadchodząca premiera BO, nawet siódemki bym przyjął do wiadomości. Ale ósemki? I wyżej? Jawna kpina. Króciutki single, niedorobione multi... to lekkie przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba powiedzieć wprost - ta gra jest słaba, a ujmując bardziej... eufemistycznie - mocno średnia ze wskazaniem w dół. Kampania ssie. Zarówno dynamika, jak i reżyseria. Jest efektownie? Jest. Nudno jest? Owszem. I to do tego stopnia, że podczas gry cały czas chodzi mi po głowie myśl, że bezmyślnie przechodzę od jednej oskryptowanej scenki do drugiej. W innych FPSach obecnej generacji jakoś się o tym zapominało, bo nie było nudy.

Multi? Nie wiem, czy poprawnie, ale określam to sobie tak - multi MW2 jest bardziej skillowe, multi BF: BC2 bardziej taktyczne. Tutaj devy chciały zrobić multi do wszystkiego. I wyszło do dupy.
Na szczęście nie jestem zawiedziony, bo po tej grze nie spodziewałem się niczego więcej. Gratulacje dla renenzenta IGN. Nie dlatego, że dał najniższą ocenę. Po prostu za rozsądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak czy jest dobra to opinia subiektywna, kazdy lubio cos innego ale napewno nie jest warta swojej ceny!!!!!!!!!!!!! cena na poziomie 79zł byłaby ok za jej zawartosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie grałem bo nie mogłem założyć konta na EA, ale widzę po ocenach i komentarzach że nie jest za dobrze z tą grą i że nie jest warta swej ceny. A szkoda bo miałem cichą nadzieje że nowy MoH będzie w końcu odpowiedzią EA na Coda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 16:38, Gumisiek2 napisał:

Średnia ocen wynosi 82,65/100, więc nie jest tak źle, ale cieszyłbym się, gdyby było
te kilka punktów więcej.


O jakiej średniej mówisz? Tej z ocen powyżej? Nie wiem, jakim cudem otrzymałeś tak wysoką średnią, biorąc pod uwagę fakt, że kilka ocen to 6... Po zsumowaniu ocen (wszystkie podciągnąłem do skali 100-punktowej, czyli 4/5 to 80, 6/10 to 60 itp) otrzymujemy średnią na poziomie 75, czyli raczej "odrobinkę" niższą, niż Twoja.

A i tak, moim zdaniem, zbyt wysoką, jak na poziom tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NowGamer – 8.6 (PS3), 6.6 (360) - że co? Aż takie różnice?

Tak btw, oceny w przedziale 70-85 to nie tragedia. Mogło być ZDECYDOWANIE gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 16:35, Undertaker napisał:

A potem będą płakać, że nie sprzedano 3 milionów. :/ Jak nie sprzedadzą to dlatego, że
nie zasługują.


Że będą płakać, to i dobrze, może następnym razem zrobią grę wartą swojej ceny. Gorzej jednak, że najpewniej zamiast przyjąć swoją winę, winą obarczą... nieuczciwych graczy (piratów), którzy winni są całemu nieszczęściu tego świata. Bo najprościej obwinić kogoś, gdy samemu wyda się bubel.

Co do ocen, to mnie nie dziwią. Raczej dziwią mnie te wyższe - od 8/10 wzwyż. Gdyż gra po prostu na nie nie zasługuje. Jest do bólu sztampowa, oskryptowana do granic możliwości, i po prostu bezmyślna, występuje w niej syndrom "gry przechodzącej się samej". A multi? Fajne - tyle, że to żywcem zerżnięte (i w dodatku okrojone) Bad Company 2. O ile jeszcze w tym ostatnim ważna była jakaś taktyka, o tyle tutaj jest po prostu młócka, nic więcej.

Tak więc gra na takie 6-7/10. 6 dla przeciętnego gracza, 7 dla fana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy MoH jest strasznie przereklamowany. Recenzja na stronie cidiekszyn właśnie utwierdziła mnie w przekonaniu, że nie warto w niego inwestować, a przynajmniej nie teraz w dniu premiery. Kampania na 4,5h? Ja rozumiem, że teraz są takie czasy, a nie inne, ale bez przesady, że scenariusze stają się coraz krótsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 16:57, Henrar napisał:

Tak btw, oceny w przedziale 70-85 to nie tragedia. Mogło być ZDECYDOWANIE gorzej.


Czyżby? Tragiczne APB, które żyło "aż" cały miesiąc, ma średnią ocen 65. Naprawdę uważasz, że w takiej sytuacji 70 to nie tragedia, jak na grę, która chciała rywalizować z CoD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 17:10, tosz napisał:

kazda gra którs wychodzi na swiatłp dzienne zawsze ma jakiw.s minusy


Kot Ci przeszedł po klawiaturze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 17:10, tosz napisał:

kazda gra którs wychodzi na swiatłp dzienne zawsze ma jakiw.s minusy


Problem zaczyna się, gdy minusów tych zaczyna być niebezpiecznie dużo, natomiast plusów, rzeczy, które wybijają grę ponad inne, trudno szukać, gdyż jej elementy są żywcem zerżnięte z innych produkcji, i to raz lepiej, a raz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować