Zaloguj się, aby obserwować  
FranTic69

Return to Castle Wolfenstein: Single Player - Temat ogólny

138 postów w tym temacie

Nie znalazłem tematu o multi playerze więc muzę zappytać tu. Gdy gram i nazbieram doświadczenie, to jak wyłącze grę i włącze inną nie mam doświadczenia. Jak je zapisywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświerzyć temat.
Wczoraj robiłem formata. Powgrywałem najnowsze stery. Później przypomniało mi się, że przecież nie przeszedłem jeszcze starego dobrego Wolfensteina (dawno temu przeszedłem kilka poziomów, ale gry nie ukończyłem). Instalacja przebiegła prawidłowo. Na pulpicie ujrzałem dwie nowe ikonki :) Kliknąłem na pierwszą (tryp SinglePlayer). I tutaj zaczął się kłopot. Mianowicie ukazało mi się takie sraczkowate (xD) tło, chwila ciszy i bum. Na całej okazałości ekranu ukazał mi się błąd, Wystąpił problem z aplikacją... i zostanie ona zamknięta. I na dole Nie wysyłaj, albo Wyślij. Błąd powtarza się nadal. Co zrobić, aby włączyć poprawnie grę?
P.S. - Konfiguracja kompa w opisie.
P.S.2- Tryb Multiplayer o dziwo działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam kilka dni temu grałem w starego Wolfensteina na konfiguracji bardzo podobnej do Twojej (Core 2 Duo E4500, GeForce 9600GT i 2GBRam, Win XP) i żadnych problemów z grą nie miałem. Być może sprawę uda się rozwiązać instalując jakieś starsze sterowniki do karty graficznej, bo nie jest to już gra pierwszej młodości. Ja w każdym bądź razie grałem na driverach 178.24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 15:44, dave03 napisał:

Sam kilka dni temu grałem w starego Wolfensteina na konfiguracji bardzo podobnej do Twojej
(Core 2 Duo E4500, GeForce 9600GT i 2GBRam, Win XP) i żadnych problemów z grą nie miałem.
Być może sprawę uda się rozwiązać instalując jakieś starsze sterowniki do karty graficznej,
bo nie jest to już gra pierwszej młodości. Ja w każdym bądź razie grałem na driverach
178.24.

Sprówać nigdy nie zaszkodzi :)
EDIT: Dosyć ciężko znaleźć stare sterowniki.... Może jest jakiś plik, który trzeba wrzucić do folderu z grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą. Gdy włączam singla wyskakuje mi komunikat, że gra przestaje działać i po chwili wyskakuje mi okienko z opcją "Zamknij program". Multi działa bez zarzutu. Co mam zrobić, abym mógł pograć w singla?

Vista
Radeon HD 4650
AMD Anthlon Dual-Core
4gb RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam prosbe:

Mianowicie, nie potrafie przejsc pewnego etapu w grze "Return to Castle Wolfemstein".
Chcodzi o to, ze ten etap gry polega na tym, aby nas nie wykryto i tu lezy caly szkopul.

Posluze sie fotkami z planszy:

Fotka nr.1 i nr.2 (w normalnej perspektywie i w zblizeniu przez lunetke snajperska) przedstawia Helmuta, ktory caly czas mnie wkurza, bo nie moge go zabic z miejsca, gdzie teraz jestem (jak go zabije, to od razu wyswietla sie komunikat, ze strzelalem przez oboz i jest koniec gry).

Fotka nr.3 pokazuje wieze, z ktorej juz sciagnalem innego Helmuta.

Fotka nr.4 pokazuje wyczyszczone pomieszczenie.

Fortka nr.5 pokazuje mur, do ktorego mozna dojsc, ale Helmut przy budce ma sokoli wzrok i od razu mnie kabluje.

Wszystkich wybilem, oprocz tego jelenia przy budce z pierwszej fotki.

Prosze o pomoc w przejsciu planszy, bo juz mi witki opadaja i zaczynam tracic chec do gry :(

Dzieki.

20110127003058

20110127003132

20110127003246

20110127003352

20110127003416

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz wyjść z tego całego obozu kawałeczek i jak idziesz na wprost od wyjścia, to na końcu po lewej masz tam górkę małą i tam masz sprzęt zrzucony. Bierzesz sprzęt, wracasz do bazy, zabijasz całą resztę i idziesz tam gdzie na tył ciężarówki w tej bazie :)

EDIT: Szajs, nie przeczytałem, że nie chodzi o tę snajperkę ;D Bo ja akurat z tym miałem problem, ze znalezieniem snajperki na podczerwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 00:54, Mateuszencjowaty napisał:

Musisz wyjść z tego całego obozu kawałeczek i jak idziesz na wprost od wyjścia, to na
końcu po lewej masz tam górkę małą i tam masz sprzęt zrzucony. Bierzesz sprzęt, wracasz
do bazy, zabijasz całą resztę i idziesz tam gdzie na tył ciężarówki w tej bazie :)


Snajperke juz mam :)
Nie umiem tylko przejsc z pod baraku do tylu ciezarowki, bo ten gogus kolo budki mnie zauwaza i wstrzyna alarm.
Juz sie skradalem, bieglem, wysadzalem beczke, zeby odwrocic uwage i nic.
Zawsze mnie wyczai i wszystko od poczatku.
Wczoraj siedzialem do 3 rana i nic nie zdzialalem.

Help !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz opanowalem wszystko :))
Musialem cofnac sie do poprzedniej planszy i isc jeszcze raz.
Nie wiem dla czego wczesniej ten Helmut mnie widzial, a teraz za pierwszym razem dostalem sie do ciezarowki.
Dzieki za pmoc, bo mysle, ze wlasnie nalezalo odszukac w pierwszej kolejnosci snajperke na podczerwien, a potem dopiero isc dalej :)

AVE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2014 o 14:08, Orion napisał:

Jest jakieś dobre spolszczenie tej gry?


Pewnie, że jet w internecie można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2014 o 14:21, XywkaToy napisał:

> Jest jakieś dobre spolszczenie tej gry?

Pewnie, że jet w internecie można znaleźć.


Ale z tego co widzę to są różne wersje, a mnie zależy na najlepszej. Bo jak ma być jakaś do kitu, to wolę po angielsku grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
po latach postanowiłem sobie odświeżyć grę. Po instalacji gra za pierwszym razem włączyła mi się normalnie. Pogrzebałem w ustawieniach grafiki (przede wszystkim zwiększyłem rozdzielczośc na max) i gra nie chce mi się już drugi raz uruchomić. Za każdym razem pojawia się błąd o nazwie:
GLW_StartOpenGL () - coluld not load OpenGL subsystem

Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 10:32, Dark_elves napisał:

Witam,
po latach postanowiłem sobie odświeżyć grę. Po instalacji gra za pierwszym razem włączyła
mi się normalnie. Pogrzebałem w ustawieniach grafiki (przede wszystkim zwiększyłem rozdzielczośc
na max) i gra nie chce mi się już drugi raz uruchomić. Za każdym razem pojawia się błąd
o nazwie:
GLW_StartOpenGL () - coluld not load OpenGL subsystem

Co zrobić?

usunąć wszystko i zainstalować od nowa?

Mega fajna gra, ale ja wolę do niej nie wracać, bo mam zbyt dobre wspomnienia, pamiętam jak kiedyś wróciłem do SW: Episode I to się strasznie zawiodłem, we wspomnieniach było jak w filmie, a w rzeczywistości to było SW: Lego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 30.11.2014 o 13:02, Paoro napisał:

Mega fajna gra, ale ja wolę do niej nie wracać, bo mam zbyt dobre wspomnienia, pamiętam
jak kiedyś wróciłem do SW: Episode I to się strasznie zawiodłem, we wspomnieniach było
jak w filmie, a w rzeczywistości to było SW: Lego :P

Niestety gra średnio przetrwała próbę czasu. O ile początek na prawdę wciąż daje radę (żołnierze + nieumarli), o tyle cała reszta to jedna wielka nuda. Za dużo gier już człowiek widział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2014 o 13:36, kaczek93 napisał:

Niestety gra średnio przetrwała próbę czasu. O ile początek na prawdę wciąż daje radę
(żołnierze + nieumarli), o tyle cała reszta to jedna wielka nuda. Za dużo gier już człowiek
widział :)

Ja w FPS grałem mało, a teraz nie gram w nie w ogóle. Pamiętałem jeszcze Wolfensteina 3D i inne takie tam gierki jak Duke Nuken albo Doom i RtCW robił różnicę w porównaniu do tych gier, lepszy był graficznie od Quake''a i tak jak mówisz miał klimat. Najbardziej pamiętam scenę ucieczki z tego laboratorium szalone naukowca, kryptę, kościół, walkę z SuperSoldierem i finał. No i potem Enemy Territory. Wtedy to dawała ta gra czadu, jak wyszła to chodziłem do podstawówki, albo gimbazy, to były czasy, teraz niestety nie ma czasu na przechodzenie gier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować