Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gram.5 lat z Wami - promocje urodzinowe, odsłona 1: Techland

16 postów w tym temacie

gram.pl

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu cyklu promocji przygotowanych z okazji piątych urodzin serwisu gram.pl. W pierwszej odsłonie oferujemy gry z oferty wydawniczej firmy Techland. Kolejne promocje będą pojawiały się sukcesywnie.

Przeczytaj cały tekst "gram.5lat z Wami - promocje urodzinowe, odsłona 1: Techland" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej promocji nie interesuje mnie niestety absolutnie nic. Czekam na obniżkę cen gier od Cenegi (o ile taka będzie), w szczególności Batman''a i Risen''a, które od dawna mam na celowniku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że pojawiły się jakieś promocje :)
Co prawda raczej nie skorzystam bo wszystkie gry, które mnie interesował z tej listy już mam :)
Choć może nad pakiem CoJ się zastanowię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy z promocjami! Ta jak dla mnie odpada tak wiec czekam na kolejne... Dajcie cos na PS3 albo gry ktore nie maja po kilka lat a bede wniebowziety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem tylko Experience 112 w ładniejszej edycji premierowej - świetna przygodówka. Reszta mnie nie interesuje raczej, słabe gry. Czekam na coś lepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym jeszcze nie miał tych gier, to brałbym zestaw Call of Juarez + Drakensang: The Dark Eye + Legend: Hand of God. Obie części CoJ-a za tę cenę to też świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować