Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista aktualnych promocji urodzinowych sklepu gram.pl

137 postów w tym temacie

gram.pl

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnych promocji urodzinowych! Tutaj, w jednym miejscu, zbieramy i aktualizujemy wszystkie oferty przygotowane wspólnie z dystrybutorami. Wszystko po to, abyście nic nie przeoczyli i łatwo wybrali interesujące Was tytuły na PC i konsole.

Przeczytaj cały tekst "Lista aktualnych promocji urodzinowych sklepu gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przesuwam suwakiem i patrzę, EK z figurkami + HW za 199,90zł?! ... niestety, centymetr niżej rozwiał moje wątpliwości :P. Ja już swój prezencik dostałem i bardzo się cieszę. Jeszcze raz sto lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nic na PS3. Bieda straszna z tymi promocjami. To nie jest promocja urodzinowa tylko pozbywanie się zalegających śmieci z magazynów. Rozumiem, że to też jest potrzebne ale nie z okazji PROMOCJI URODZINOWYCH!!! Przez takie "promocje" tracicie wizerunek firmy. Po co Wam to. Już lepiej wogóle nie było robić żadnej promocji i tylko dac info z materiałem informującym. Z pewnością posypały by się Wam same pozytywne życzenia. A tak to ludzie (w tym ja) sa rozczarowani przygotowana przez Was "promocją". Radzę się spotkać jakoś działem marketingu i jeszcze zmienić coś w tej promocji póki macie czas.
Oby się nie sprawdziło, że jakie promocje urodzinowe takie następne 5 lat.

Pozdrawiam,

Sebastian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesada, jeśli nie znajdujesz w ofercie nic dla siebie - ok. Ale to absolutnie nie znaczy, że inni nie mają chrapki np. na Halo w zestawie. Zresztą jest naprawdę dużo zamówień, znaczy teorię jednak po raz kolejny weryfikuje rzeczywistość :)
Kolejne, fajne promocje przed nami - jeśli jednak spodziewałeś się konsol za złotówkę i gier do nich za friko... no cóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 11:43, Kryzysowy napisał:

Póki co trochę śmieszna ta promocja...


Dlaczego śmieszne? Bo nie ma żadnej gry,którą Ty byś chciał? No wybacz ale nigdy się nie trafi we wszystkie gusta. Osobiście uważam, że warto skorzystać z tych promocji,które gram.pl przygotowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba błąd, bo jest napisane od 13 października od godziny 12:00 od wyczerpania zapasu.
Chyba, że promocja dopiero się zaczyna jak sprzedacie wszystko co jest w promocji... Czy jakoś tak.

A z tej całej promocji to mnie akurat nic nie interesuje. Pokusiłbym się jedynie o Call of Juarezy, gdybym ich nie miał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już EA robi lepsze promocje typu 2 za 1, ale chyba tylko dlatego są lepsze, bo i gry wiadomo porządniejsze. Może i wszystko posprzedajecie, ale liczyłem na coś więcej (póki co, mam nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 11:46, Isildur napisał:

Dlaczego śmieszne? Bo nie ma żadnej gry,którą Ty byś chciał? No wybacz ale nigdy się
nie trafi we wszystkie gusta. Osobiście uważam, że warto skorzystać z tych promocji,które
gram.pl przygotowało ;)

Jeśli chodzi o Techland to w większości są to stare gry, które nie chcą schodzić.
Jeśli chodzi o Halo jest to fajna oferta, ale zapewne większość fanów serii już zakupiła (dość niedawno) swoje wymarzone edycje, a teraz mogą je kupić taniej. (Gdybym był jednym z nich to bym się zirytował)
Osobiście uważam, że znajdzie się sporo chętnych by skorzystać z tej promocji, ale mimo to uważam ją póki co za śmieszną z ww powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się uśmiałem przy tej argumentacji, że jedno stare, a drugie z kolei za nowe - więc i tak źle i tak niedobrze. Bo to niby jak robić promocje, skoro ktoś mógł wcześniej kupić grę drożej, a teraz jest taniej i spowoduje u niego irytację? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 12:28, Laid_back napisał:

Trochę się uśmiałem przy tej argumentacji, że jedno stare, a drugie z kolei nowe...

Hmmm. To bardzo dobrze, bo to miało być śmieszne.
To się obaj pośmialiśmy, a tak serio:
Co to za promocja polegająca na czyszczeniu magazynów ze starych gier i obniżeniu cen Halo do standardów w konkurencyjnych sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję się trochę uspokoić i poczekać na następne promocje jeśli te was nie interesują,proste ?Ja czekam na odsłonę z grami na PS3 i jakoś nie płaczę z tego powodu,wiem,że będzie i tyle mi wystarczy.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i póki co nie ma tu gier które miałyby spowodować u mnie ślepy szał zakupów, ale naprawdę dajecie radę, tak trzymać ;) czekam na następne promocje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 12:49, ZiOM4L napisał:

Proponuję się trochę uspokoić i poczekać na następne promocje jeśli te was nie interesują,proste
?Ja czekam na odsłonę z grami na PS3 i jakoś nie płaczę z tego powodu,wiem,że będzie
i tyle mi wystarczy.

Pozdro.


Ja mam podobnie. Szału zakupowego nie dostałem, ale poczekam, popatrzę. Jak będą kolejne promocje, to może wezmę więcej w całym pakiecie ;)), żeby nie robić nie wiadomo ilu zamówień. Póki co zastanawiam się nad Falloutem 3 GOTY, ale trochę szkoda mi odpuścić kolekcjonerki, z drugiej strony jakbym dokupił 2 dodatki, to nie miałbym jednego dodatku jaki jest w wydaniu GOTY. Co Wy na to? Lepiej kolekcjonerkę + 2 dodatki czy po prostu GOTY (nie patrzcie na cenę). Warto ten jeden dodatek (chyba Mothership Zeta) poświęcić dla edycji kolekcjonerskiej, którą ogółem chciałbym mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować