Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista aktualnych promocji urodzinowych sklepu gram.pl

137 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2010 o 20:48, dave03 napisał:

Tylko że ta promocja Risena w Media Marktach z tego co słyszałem dotyczy tylko i wyłącznie
Wałbrzycha więc jaki procent graczy z tego skorzysta? Z całą pewnością znikomy, bo przecież
nikt nie pojedzie kilkudziesięciu kilometrów tylko po to żeby kupić jedną grę. Druga
sprawa to to że w obecnej chwili raczej już i tak po tej grze nie ma tam nawet śladu,
bo raz że za wiele egzemplarzy prawdopodobnie nie było, a dwa że pewnie amatorzy allegro
też nie próżnowali i brali po kilka sztuk.


Wiec Cenega - od reki za 39 zl. Nie jestem wybredny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 20:56, Galnospoke napisał:

Wiec Cenega - od reki za 39 zl. Nie jestem wybredny...


No niby tak tyle tylko że jak ktoś ma możliwość odbioru osobistego w jednym z salonów Sferis (a tych punktów jest obecnie całkiem sporo) to i tak bardziej mu się opłaca kupić tutaj, bo najtańsza przesyłka w sklepie Cenegi kosztuje 16zł, tutaj natomiast przy odbiorze osobistym tylko 4zł. I tym sposobem kupując Risena na grami jesteśmy 12zł do przodu :) Oczywiście nie są to jakieś kokosy, ale zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 10:30, Zashi-Zashi napisał:

Będzie jeszcze dostępna oferta dotycząca pakietu Dragon Age + dodatek? Niestety wcześniej
się nie załapałem :|

Niestety już nie. Zapas Przebudzenia się wyczerpał i nie dostałam zgody od EA na przedłużenie promocji.
Ale będzie od piątku nowa fajna promocja od EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z LEM? Jakiś czas temu chyba właśnie Ty akne pisałaś, że negocjujecie z LEMem. Czy coś z tego wyszło? Jest jakaś szansa na promocje gier od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 14:55, ruden napisał:

A co z LEM? Jakiś czas temu chyba właśnie Ty akne pisałaś, że negocjujecie z LEMem. Czy
coś z tego wyszło? Jest jakaś szansa na promocje gier od nich?


Jakbyś śledził wszystko to byś wiedział... Promocji od LEM''a nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 14:55, ruden napisał:

A co z LEM? Jakiś czas temu chyba właśnie Ty akne pisałaś, że negocjujecie z LEMem. Czy
coś z tego wyszło? Jest jakaś szansa na promocje gier od nich?

Nie ma szans na żadną promocję urodzinową od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, teraz to ja rozumiem. Punkty bioware za pół ceny- super. Jak mówiliście o promocji EA, to przyznam szczerze, że zapomniałem całkowicie o tych punktach. Mimo, że byłem wśród tych, którzy jeszcze przed urodzinami proponowali właśnie taką promocję. Myślałem, że może będzie kolejna gra o ileś procent taniej, a tu taka niespodzianka. Teraz na bank to kupię, ale mam jeszcze tylko dylemat.

Jaka jest różnica pomiędzy punktami bioware w pudle, a punktami w formie elektronicznej? A dokładniej: czy w pudle jest cokolwiek ciekawego, co mogłoby się przyczynić do tego, aby właśnie je kupić. A może jednak lepiej sobie odpuścić i wziąć sam kod, bo w środku jest tylko ulotka itd. Proszę o odpowiedź osoby zorientowanej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 14:10, ruden napisał:

Jaka jest różnica pomiędzy punktami bioware w pudle, a punktami w formie elektronicznej?

Już Ci odpowiedziałam w wątku konsularnym, że w sumie nie ma :)
Ale może kogoś też to zainteresuje: wersja pudełkowa zawiera tylko kartkę z kodem i instrukcją użycia kodu.
Ale może się komuś pudełko przyda - to jest takie DVD pudełko, nie takie cienkie jak do prepów WoW.

Uwaga: Punkty Bioware w postaci klucza prawdopodobnie skończą się dziś, jest jeszcze sporo wersji pudełkowej.
Nowa mała dostawa we wtorek lub w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka rzeczy, które bym kupił... gdybym już ich nie miał. Promocja w sumie niezła, ale nic dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy mi się, że po świętach miała ruszyć kolejna promocja, chyba "za 1 zł". Można coś więcej w tej kwestii?? Kiedy- jeśli dzisiaj to o której godzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować