Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista aktualnych promocji urodzinowych sklepu gram.pl

137 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2010 o 21:58, akne napisał:

7) Zapraszam Cię serdecznie do pracy w naszym dziale marketingu


A kogos z doswiadczeniem nie poszukujecie? Co prawda mam jeszcze prace, ale juz szukam nowej. I pisze to calkiem serio, dowiadczenie z marketnigiem mam, a jesli dostalbym pensje na podobnym poziomie jak mam obecnie to nawet bym sie i w okolice Warszawy przeprowadzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 08:02, karolekx23x napisał:

Promocje jak dla kogo , ja czekam na kolejne moze znajde coś dla siebie .


To proponuje Allegro lub Wirtusa. Przynajmniej bedziesz potraktowany powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 09:37, Galnospoke napisał:

To proponuje Allegro lub Wirtusa. Przynajmniej bedziesz potraktowany powaznie.


O tak. Wirtus traktuje swoich klientów bardzo poważnie... Kłamią u nich ile się da i ja nigdy już od nich niczego nie zamówię. W tym roku jeszcze zamówiłem u nich BF: BC 2 w edycji pre-orderowej oczywiście pre-orderem. Zapytałem ich kiedy mogę się spodziewać dostawy, powiedzieli, że najpóźniej w czwartek zaczną rozsyłać (w piątek była premiera). No to ok. Czekałem sobie, ale usunęli ofertę na BF z Xboxa 360. (To było jakieś 2 tygodnie przed premierą), więc znów zapytałem. Znowu ta sama gadka. Zależało mi bardzo, żeby doszło przed piątkiem, bo akurat w poniedziałek wyjeżdżałem nikt by nie mógł odebrać, a ja chciałem sobie pograć "na wyjeździe". Dlatego zapytałem 3 dni przed premierą, powiedzieli, że będę miał, więc mam się nie martwić i czekać. No, ale w czwartek patrze, że coś nie wysyłają, więc znowu napisałem, nie dostałem odpowiedzi. Skończyło się na tym, że nie wysłali w ogóle, bo zrezygnowałem, nawet nie raczyli przeprosić. Powiedzieli tylko, że dziękują, że ich poinformowałem. Sklep na wysokim poziomie. Miałem szczęście, że wziąłem wysyłkę za pobraniem, bo podobno jak się im zapłaci z góry to nawet miesiąc się walczy o te pieniądze.

Gram.pl jest na dużo wyższym poziomie jako sklep. Nigdy nie wysłali mi później niż obiecywali, zawsze realizacja była bardzo szybka, tak jak i odpowiedź na pytanie zadane w sprawie zamówienia. Ja oceniam ten sklep bardzo pozytywnie. Do tego mają czasami bardzo dobre promocje, a teraz ceny nie odstają tak bardzo jak kiedyś (teraz parę złotych drożej jest niż gdzie indziej, jeśli to różnica 5-6 zł to wolę dopłacić i mieć pewną wysyłkę). Fakt, że u mnie w mieście nie ma konkurencji, więc tak czy inaczej musiałbym zapłacić więcej, rzadko kiedy ceny są na normalnym poziomie (jest tylko TESCO i Media Expert).

Wiem jak trudno cokolwiek uzyskać taniej od dystrybutora, więc bardzo doceniam te promocje, szczególnie, że Halo Reach: EL + Halo Wars to nawet na allegro nie dostanę w takiej cenie. Bo nawet jakby liczyć, że EL sprzedają za te 179 zł to wychodzi 21 zł na Halo Wars, w takiej cenie nówki nie kupię, a nawet gdyby to dochodzi cena kolejnej wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 12:16, Galnospoke napisał:

Twoj problem, wiec nie rozumem dlaczego mi o tym mowisz?


Dzisiaj ja, jutro Ty. Zamawiaj dalej, aż w końcu się przekonasz, ja chciałem oszczędzić 6 zł w stosunku do ceny z gram.pl.

PS. Nie tylko ja zostałem tak okłamany. Jest cała strona na serwisach z opiniami opisująca ich jako firma, która kłamie i zbywa klientów. Kiedyś zamawiałem było wszystko OK. Ale jak widać ostatnio się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 11:09, otto-b napisał:

zgadnijmy, ze bedzie to World in Conflict - gra z pewnej promocji, ktora byla juz chyba
we wszystkich liczacych sie sklepach z grami....



Czy World in Conflict jest grą niszową i niedocenioną? Chyba mi coś tutaj nie pasuje... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 11:09, otto-b napisał:

zgadnijmy, ze bedzie to World in Conflict - gra z pewnej promocji, ktora byla juz chyba
we wszystkich liczacych sie sklepach z grami....

A nie zgadłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jestem zbyt naiwny, ale liczę po cichu na to że CDP sypnie Edycją Rozszerzoną Wiedźmina za 20zł. Wydaje się że nie jest to nierealne, bo ta gra pojawiła się już bodajże w promocji weekendowej za taką cenę, była też wcześniej w WPLNomanii no i niedawno na giermaszach. Niestety ja te wszystkie okazje z różnych względów przepuściłem, ale teraz jakby co nie zastanawiałbym się nawet minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle ale jeśli ktoś lubi Fallouta, Halo albo nie ma jeszcze Call of Juarez. Mnie te tytuły nie ruszają, liczyłem na jakiegoś Risena w promocji, ale poczekam może jakieś promocje od EA jeszcze fajne będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 12:18, Xjumpaytech napisał:

Dzisiaj ja, jutro Ty. Zamawiaj dalej, aż w końcu się przekonasz, ja chciałem oszczędzić
6 zł w stosunku do ceny z gram.pl.


Owszem bede zamawiac. Aha, co do "6 zl", czasami roznice sa na poziomie 30-50 zl. Gram ma najwyzsze ceny w Polsce, nie reaguje na obnizki, kupowanie w tym sklepie to BZDURA. Ultima jest w podobnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 09:52, Galnospoke napisał:

> Dzisiaj ja, jutro Ty. Zamawiaj dalej, aż w końcu się przekonasz, ja chciałem oszczędzić

> 6 zł w stosunku do ceny z gram.pl.

Owszem bede zamawiac. Aha, co do "6 zl", czasami roznice sa na poziomie 30-50 zl. Gram
ma najwyzsze ceny w Polsce, nie reaguje na obnizki, kupowanie w tym sklepie to BZDURA.
Ultima jest w podobnej cenie.


Bredzisz. Często porównywalne ceny. Przy uwzględnieniu odbioru osobistego za 3,99PLN robi się czasami taniej niż w innych sklepach gdzie płacisz minumum 10PLN za przesyłkę. Co rozumiesz pod pojęciem "nie reaguje na obniżki?" - promocje są/były dostępne EK za 50%, EA druga za złotówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować