Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista aktualnych promocji urodzinowych sklepu gram.pl

137 postów w tym temacie

Nie mówię, że zła promocja bo Halo i Fallout 3 jest ok, ale reszta to kiepskie gry. Oczywiście gry ubisoftu są ok, ale ten gratis w nich jest najgorszym wyborem, wolałbym dopłacić niż dostać ten gratis. Moim zdaniem najlepsze promocje to były "Kup grę, druga gra za 1 zł!", a dlaczego? Bo tu jest 3za2 ale to są gry z najniższej półki, ta promocja o której wspominałem miała dużo lepsze tytułu jak Left4Dead. Nie jestem wybredny, przejrzałem całą oferte z 3za2 i nic mnie nie zaciekawiło, naprawdę kiepski wybór.
Oby na 10urodziny było coś mega :) dobrego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej promocji nie zaskoczyliście mnie niczym. Nie powiem, Legend Hand of God, Call of Juarez oraz Chrome to fajne gierki, ale reszta to raczej gry które przeszły po cichu lub są po prostu do kitu. Druga promocja, Fallout w różnego rodzaju wersjach. No tu akurat się, że tak się wyrażę, postaraliście. Fallout to nie gra dla mnie, przynajmniej trzecia część, ale dość ciekawa propozycja. Laptopy, śmieszna "promocja" wyraziłbym się podwyżka cen, no i teraz kup grę a dostaniesz Shaun White Snoboarding. Same gry od Ubisoftu są ok, ale żeby SWS gratis dać to strach. :D Jak dla mnie gra do kitu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak 95% opinii tutaj, jest to czyszczenie. szczegolnie F3 przed wejsciem nowej czesci F3:NV ..

Moze by tak nowego F3:NV na PS3 sprzedawac po 99,99 PLN ?? To jest promocja.. nawet przez 5h niech trwa, ale mozna to przynajmniej promocja nazwac.

dajcie info na temat "promocji" na ps3..

i Ci co pisza o wizerunku, maja moim zdaniem troche racji... to sie nie godzi.. w koncu jestescie najwiekszym sklpem internetowym z grami itp. a napewno najbardziej rozpoznawalnym..

wiec jak z tymi promocjami ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 22:15, Bllu-Man napisał:

wiec jak z tymi promocjami ?? ;)


Pracowałeś kiedyś w handlu, najlepiej internetowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 14:39, Muradin_07 napisał:

Oprócz tej "gry-niespodzianki" będzie jakaś zniżka? ;D

Jeśli chodzi o Ubisoft PL, to tylko taka promocja z Shaunem gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2010 o 10:57, akne napisał:


Pracowałeś kiedyś w handlu, najlepiej internetowym?


W handlu pracuje cały czas, ale nie internetowym. I o dziwo dla kilkunastu największych klientów, zawsze znajdzie się jakiś gratis..

Na pewno co jakiś czas dostajecie towar, plus kilka sztuk w postaci dodatku "dla zachety" w promowaniu... ble ble.. itd. jezeli nie rozdajecie ich pomiedzy pracownikow lub kierownikow dzialow.. to lepiej zrobic konkurs urodzinowy za te zebranych kilka, kilkanascie szt. gier sprzetu itp.. a nie urzadzac pseudo promocje..

Nie wierze że nie dostaliscie jakijs myszki, klawioatury, sluchawek gratis ... od jakiegos handlowca.. heh.. nie wspominajac o "przychylnych recenzjach" ... macie potencjal, a zwijacie wszystko dla siebie, a mozna latwo zapunktowac klientom, i zebrac bonus od szefa z kreatywnosc, a nie za sprzedanie myszki z gratisu znajomemu!

jezeli chcesz o tym pogadac, zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisane, zgadzam sie z twoja wypowiedzia jak wielu, nie lubie takich rzeczy że duze sklepy dostaja i rozdaja pomiedzy soba. Sam jakis czas temu mialem taka sytuacje, ale nie w sklepie internetowym lecz w hipermarkecie, jednego dnia przegladam reklame z tv super tanim nastepnego dnia ide do hipermarketu dowiaduje sie ze nie ma juz ich, zas jeden uczciwy pracownikow powiedzial mi jak to z tym bylo ze tylko zdarzyly dojechac a pomiedzy soba wykupili pracownicy. Gram.pl powinno robic powazne konkursy.
Bo szczerze napisze konkursy to na gram.pl ciekawa i pozytywna rzecz, zawsze wyczekuje konkursow i moze kiedys tez jakis wygram, mozna pomarzyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 10:57, akne napisał:

Pracowałeś kiedyś w handlu, najlepiej internetowym?


Anke, nie obrażaj się na forumowiczów;) Szanuję fakt, że musisz przeznaczyć wiele pracy i nerwów na uzyskanie jakichkolwiek obniżek czy gratisów umożliwiających promocję na gram.pl. Nikt nie kwestionuje Twojego wkładu pracy w rozwój sklepu. Jednak nie powinno to powodować, że zaczynasz patrzeć na wszystkich z góry, odnosząc się bardzo krytycznie (choć z zachowaniem minimum kultury) do wypowiedzi własnych klientów. Nie da się ukryć, że promocje nie są najatrakcyjniejsze.
Z drugiej strony, jak mawia pewien sklep - "lepiej cały rok niskich cen niż kilka dni promocji", a na co dzień macie dość atrakcyjne ceny, zaś produkty w sekcji wyprzedaż lub oferta dla ciebie są świetną okazją. Wiedźmin za 50 zł z przesyłką, Guild 2 za 14, za to ceni was wielu kupujących.

A tak na marginesie - będą jeszcze jakieś promocje czy jak coś to zamawiać już teraz. Promocje od CDP tak jak się spodziewałem najlepsze, tylko szkoda, że nie ma obniżki cen mass effect 1 do jakiś 25 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 16:28, Bllu-Man napisał:

W handlu pracuje cały czas, ale nie internetowym. I o dziwo dla kilkunastu największych
klientów, zawsze znajdzie się jakiś gratis..


Jasne, ale w przypadku handlu przez internet ciężko to zorganizować.
W sklepie tradycyjnym wyjmujesz gratis "spod lady" i dajesz klientowi.
W internetowym wszystko przebiega automatycznie, gratisy dodajemy zwykle w przypadku problemów z zamówieniem - wtedy ręcznie edytujemy zamówienie.

Dnia 19.10.2010 o 16:28, Bllu-Man napisał:

Na pewno co jakiś czas dostajecie towar, plus kilka sztuk w postaci dodatku "dla zachety"
w promowaniu... ble ble.. itd. jezeli nie rozdajecie ich pomiedzy pracownikow lub kierownikow
dzialow.. to lepiej zrobic konkurs urodzinowy za te zebranych kilka, kilkanascie szt.
gier sprzetu itp.. a nie urzadzac pseudo promocje..



Nie wiem, jak duże sklepy internetowe (polskie "amazony" itp.), ale my w przeciwieństwie do sklepów tradycyjnych (sieciowych) nie dostajemy ŻADNYCH gratisowych egzemplarzy gier od wydawców w ilościach kilkunastu sztuk z danego tytułu.
Dostajemy tylko pojedyncze egzemplarze dla redaktorów serwisu gram.pl - do recenzji.
Dlatego zadałam pytanie, czy pracujesz w e-commerce :)

Dnia 19.10.2010 o 16:28, Bllu-Man napisał:

Nie wierze że nie dostaliscie jakijs myszki, klawioatury, sluchawek gratis ... od jakiegos
handlowca.. heh.. nie wspominajac o "przychylnych recenzjach" ... macie potencjal, a
zwijacie wszystko dla siebie, a mozna latwo zapunktowac klientom, i zebrac bonus od szefa
z kreatywnosc, a nie za sprzedanie myszki z gratisu znajomemu!

jezeli chcesz o tym pogadac, zapraszam do kontaktu.


Uzupełniając: jedyne gratisy, jakie dostaliśmy ostatnio to:
1) demo TCSC Conviction na iksa - dodawaliśmy je gratis do każdego zamówienia na grę na iksa
2) film AC II Rodowód - dodawaliśmy go gratis do zamówień na AC II.
3) podkładka pod mysz L4D2 - dodawaliśmy ją gratis do zamówień na gry Valve.

Wy w tych marketach murowanych naprawdę macie słodkie życie z tymi gratisami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 19:26, buggeer napisał:

Anke, nie obrażaj się na forumowiczów;)


Emocjonalna interpretacja zwykłego pytania o doświadczenie w branży.
Czyli domniemanie, że skoro pytam o kogoś o doświadczenie, to czuję się lepsza = patrzę z góry.
G.wno prawda :)


A tu masz uzasadnienie pytania, które zadałam:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62392&pid=93

P.S. Prawda jest taka, że sklepy internetowe wciąż nie są szanowane przez polskich wydawców.
(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ups, ceny ze Sferisa zmieniają się po umieszczeniu w uwagach do zamówienia odpowiedniego hasła? Bo na ich stronie raczej są ceny dużo wyższe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja szanuje skllepy internetowe bo w takich sklepach jest taniej i lepiej zostaje obsługiwany. jak ide do jakiegoś sklepu to z musu zostaje obsłuzony , jeszcze jak trafie na kogos nie miłego.

Ale cóz sklep gram przez 2 lata rozwinał sie dość szybko a w szcególnosci przez wprowadzanie odbiorów osobistych , gdzie mało jaki sklep to posiada i to jest wielki plus.
No i ceny kiedys był to sklep gdzie ceny dość wolno spadały a teraz łatwo o jakas promocje , dzieki przez takie osoby jak Ty , oby wiecej takich kompetentnych osób.

Wiem ze o promocje nie jest łatwo ale moze nie wszyscy to rozumieją ze to takie proste.Licze tylko ze dajecie z siebie wszystko aby bylo najtaniej i najlepiej dla nas. Z roku na rok bedzie coraz lepsza marka tego sklepu i nie bedzie osoby która nie słyszała o tym sklepie i moze wtedy bedzie troche łatwiej z kazdym się dogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 21:07, Yupik napisał:

ups, ceny ze Sferisa zmieniają się po umieszczeniu w uwagach do zamówienia odpowiedniego
hasła? Bo na ich stronie raczej są ceny dużo wyższe..


"Pragniemy zaznaczyć, że poniższe laptopy można zamówić w sklepie Sferis w niższej cenie wpisując w uwagach hasło 5 urodziny GRAM"
Czyli wpisz to hasło w uwagach do zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować