Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista aktualnych promocji urodzinowych sklepu gram.pl

137 postów w tym temacie

Wczoraj akurat byłem w Auchanie w Gdańsku i zwróciłem uwagę na cenę Fallout 3 GOTY - 79,99zł.
No patrzcie, tam mają promocję cały rok ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to koniec promocji, to niestety nic ciekawego na ps3 nie ma..

Pech chciał że nie trafiliście.. ;/

To co z tym konkursem ???

P.S.
Pisałem kilku sztukach, ew. kilkunastu.. "gratisow".. cos zawsze dla graczy uszczypnac mozna.. szczegolenie jak sie ma taka pozycje w firmie... ;)
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 17:47, buggeer napisał:

O cholibcia, to na zarzucili "okazjami" w tym EA.
Te wszystkich promocje to wietrzenie magazynów.


Człowieku... wietrzenie magazynów z EA było jak rozdawali 2 w 1... Wtedy rozdawali jak popadnie bo po prostu trzeba było się pozbyć oryginałek bo wchodziły do Classics. Nie raz już mówiłem... od EA nic mocnego, wyrywającego siedzenia nie można było się spodziewać bo to co mieli to już dali dawno temu w tamtej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 17:51, Muradin_07 napisał:

> O cholibcia, to na zarzucili "okazjami" w tym EA.
> Te wszystkich promocje to wietrzenie magazynów.

Człowieku... wietrzenie magazynów z EA było jak rozdawali 2 w 1... Wtedy rozdawali jak
popadnie bo po prostu trzeba było się pozbyć oryginałek bo wchodziły do Classics. Nie
raz już mówiłem... od EA nic mocnego, wyrywającego siedzenia nie można było się spodziewać
bo to co mieli to już dali dawno temu w tamtej promocji.


Człowieku... czy ty rozumiesz słowo wszystkie? Do tej od EA odnosiło się tylko 1 zdanie, co zostało dodatkowo podkreślone przeniesieniem kolejnego do nowego wiersza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy Ty człowieku rozumiesz że pisząc WSZYSTKIE odniosłeś to WSZYSTKICH promocji, więc też do promocji EA... Więc rozumiem słowo wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 09:47, Muradin_07 napisał:

Tylko czy Ty człowieku rozumiesz że pisząc WSZYSTKIE odniosłeś to WSZYSTKICH
promocji, więc też do promocji EA... Więc rozumiem słowo wszystkie.


Możesz iść do polityki albo na księdza;] Tam też lubią odwracać kota ogonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre promocje Ubisoftu i CD Projektu (który, nawiasem mówiąc, przez ostatnie 2 lata praktycznie niczym nie zachwycał). Złożyłem już swoje zamówienie, ponieważ nie spodziewam się już żadnych interesujących mnie obniżek. Przy okazji, bardzo dobra inicjatywa, 100 lat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 16:05, manny_calavera napisał:

Czy promocja na Risen za 39.90 zł już się skończyła (wyczerpany zapas), czy też będzie
jeszcze kontynuowana?


Chyba jeszcze się nie skończyła, bo wczoraj wieczorem jak patrzałem był jeszcze spory zapas, a dzisiaj rano nie wiedzieć czemu wymiotło wszystkie gry ze sklepu (zwróć uwagę na to że nie ma dostępnego teraz jakiegokolwiek innego tytułu). Prawdopodobnie więc jest to jakiś błąd i jak tylko on zostanie naprawiony to Risen będzie dostępny. Tak więc jeśli Ci na nim zależy to regularnie tam zaglądaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 16:05, manny_calavera napisał:

Czy promocja na Risen za 39.90 zł już się skończyła (wyczerpany zapas), czy też będzie
jeszcze kontynuowana? Będę wdzięczny za opdowiedź


Albo po prostu zapytaj Akne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 17:05, dave03 napisał:

Chyba jeszcze się nie skończyła, bo wczoraj wieczorem jak patrzałem był jeszcze spory
zapas, a dzisiaj rano nie wiedzieć czemu wymiotło wszystkie gry ze sklepu (zwróć uwagę
na to że nie ma dostępnego teraz jakiegokolwiek innego tytułu). Prawdopodobnie więc jest
to jakiś błąd i jak tylko on zostanie naprawiony to Risen będzie dostępny. Tak więc jeśli
Ci na nim zależy to regularnie tam zaglądaj.


Faktycznie coś jest nie tak z dostępnością gier; tak czy inaczej dzięki za odpowiedź, może po weekendzie wszystko wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 19:25, buggeer napisał:

No ta promocja z Risenem jest najlepsza mimo, że chyba nie urodzinowa;p


W MM Risen jest za 29 zl. Wiec znow trudno Gram powaznie traktowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 20:39, Galnospoke napisał:

W MM Risen jest za 29 zl. Wiec znow trudno Gram powaznie traktowac.


Tylko że ta promocja Risena w Media Marktach z tego co słyszałem dotyczy tylko i wyłącznie Wałbrzycha więc jaki procent graczy z tego skorzysta? Z całą pewnością znikomy, bo przecież nikt nie pojedzie kilkudziesięciu kilometrów tylko po to żeby kupić jedną grę. Druga sprawa to to że w obecnej chwili raczej już i tak po tej grze nie ma tam nawet śladu, bo raz że za wiele egzemplarzy prawdopodobnie nie było, a dwa że pewnie amatorzy allegro też nie próżnowali i brali po kilka sztuk.

manny_calavera --->

Dnia 23.10.2010 o 20:39, Galnospoke napisał:

Faktycznie coś jest nie tak z dostępnością gier; tak czy inaczej

>dzięki za odpowiedź, może po weekendzie wszystko wróci do normy.

Ten błąd powinien już jutro być naprawiony więc lepiej do poniedziałku aż nie czekaj, bo możesz się czasami obudzić z ręką w nocniku.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=4763

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować