Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Mam problem od ostatniego patcha. Nie moge zastosować zmian w ustawieniach gdy mam gre włączoną na pełny ekran. Po ostatnim patchu resetowały mi się ustawienia przycisków do kuriera i nie mogłem ich zmienić, żeby sprawdzić czy da się zmieniać ustawienia wcisnąłem "ustawienia domyśle" i strasznie przyciemniło mi ekran, teraz nie mogę tego zmienić jak mam włączoną gre na pełny ekran, ale jak zmienie na gre w oknie to już mogę ustawienia zmieniać, ale jak wróce do pełnego ekranu to znów jest ciemno. Macie jakiś pomysł jak to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał podobny problem, ale ustawił sobie na "w oknie (bez ramki)" i tak zostawił. Mówi, że wygląda to tak, jakby grał normalnie na pełnym ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2012 o 21:36, Madoc napisał:

Kolega miał podobny problem, ale ustawił sobie na "w oknie (bez ramki)" i tak zostawił.
Mówi, że wygląda to tak, jakby grał normalnie na pełnym ekranie.

Prawda, można też przez parametry startowe -sw -w 1440 -h 900 -noborder. Nawet lepiej jak na pełnym ekranie, bo alt-tab działa płynnie jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi ale ostatnio dokładnie od ostatniego patchu jestem wrzucany do teamów głównie z 3 osobami które nie wygrały nawet 10 meczy, w przypadku gdy przeciwnicy w większości mają grubo ponad 100 wygranych (jak ja), czyżby match making uległ awarii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 23:57, DarkWolf_PL napisał:

czyżby match making uległ awarii
?


Po prostu jesteś tak dobry, żeby dać noobom jakąś przewaga wrzuca cię do nich... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli to głupie pytanie:
Jak zacząć grę w dota 2, tzn. gdzie się zarejestrować i gdze pobrać grę?
Przez steama chyba nie da rady.
Macie jakieś rady dla początkującego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 13:15, Drazok napisał:

Przepraszam jeśli to głupie pytanie:
Jak zacząć grę w dota 2, tzn. gdzie się zarejestrować i gdze pobrać grę?
Przez steama chyba nie da rady.
Macie jakieś rady dla początkującego ?


Klucz trzeba dostać. Aktualnie Dota 2 nie jest jeszcze oficjalnie wydana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 13:20, Drazok napisał:

> Klucz trzeba dostać. Aktualnie Dota 2 nie jest jeszcze oficjalnie wydana.

Z tej strony?
http://www.dota2.com/survey/experience/

Drugą darmową opcją jest udział w loterii na www.playdota.com, wystarczy napisać post w teamcie konkursowym, jest to chyba najłatwiejsza opcja otrzymania klucza, przedwczoraj mój znajomy wygrał od nich po dwóch miesiącach oczekiwania klucz. Jest oczywiście nasz rodzimy serwis aukcyjny, cena kluczu waha się pomiędzy 60-100 zeta, jak za kluz do bety, gry która jak dla mnie na 75% będzie darmowa (wskazuje na to ukryty sklepik z itemkami, między innymi tym na zwiększenie drop rate) nie warto w to inwestować i poczekać do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyborgmatt.com/2012/04/dota-2-11th-april/#more-994

Ukryte pierdółki z ostatniego patcha, w tym już finalne portrety Brewmastera i Phantom Lancera, pierwsze materiały dotyczące Chaos Knighta (tekstury i wczesny portret), beta portret Meepo, nowe animacje, nowi kurierzy, teksty Gyrocoptera (w tym odzywka do Techiesów), nowe muzyczki (między innymi "gankowe"), tekstury zombiaków Dirge''a i takie tam inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 11:27, Ecko09 napisał:

Na Tidehuntera maksuje się Q czy E?


osobiście maxuje najpierw E, już na 2gim lvlu tego skilla masz cooldown równy dlugosci trwania dmg reduction, a na ostatnim cd wynosi 4s, więc możesz spamować dokoła zmniejszając znacząco dmg wroga ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noż jasna cholera jakimi idiotami są te randomy to się w pale nie mieści!!! I weź tu czerp przyjemność z gry z takmii debilami co robią co chwila 0/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 11:06, Ecko09 napisał:

Noż jasna cholera jakimi idiotami są te randomy to się w pale nie mieści!!! I weź tu
czerp przyjemność z gry z takmii debilami co robią co chwila 0/10.

Znajdź team i od razu gra się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 11:06, Ecko09 napisał:

Noż jasna cholera jakimi idiotami są te randomy to się w pale nie mieści!!! I weź tu
czerp przyjemność z gry z takmii debilami co robią co chwila 0/10.


Najlepiej grać w nowym trybie Random Draft, gdzie da się zauważyć znaczny wzrost poziomu graczy w porównaniu do all picka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować