Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

DOTA 2.0 od Valve

4167 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2012 o 15:03, Buachu napisał:

> Noż jasna cholera jakimi idiotami są te randomy to się w pale nie mieści!!! I weź
tu
> czerp przyjemność z gry z takmii debilami co robią co chwila 0/10.

Najlepiej grać w nowym trybie Random Draft, gdzie da się zauważyć znaczny wzrost poziomu
graczy w porównaniu do all picka.


Nie wiem jak teraz ale mniej więcej miesiąc temu Random Draft szukałem gdzieś 10 min i mi nie doszukało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 11:06, Ecko09 napisał:

Noż jasna cholera jakimi idiotami są te randomy to się w pale nie mieści!!! I weź tu
czerp przyjemność z gry z takmii debilami co robią co chwila 0/10.

Ja mam najlepiej przy dobieraniu bohaterów. Zawsze muszę grać jakimś tankiem/ supportem, bo staram się dostosować do wyborów drużyny. I albo kończy się tak, że wszyscy sobie wezmą jakichś carry, w stylu Drowki, Gondara, czy Rikiego, i ja muszę wziąć kogoś twardego, albo nikt nic nie wybiera, ja sobie wezmę na przykład Vipera, to reszta bierze nagle magów i carry. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 15:06, Magok napisał:

Nie wiem jak teraz ale mniej więcej miesiąc temu Random Draft szukałem gdzieś 10 min
i mi nie doszukało.

Pomyliłeś chyba z Single Draftem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy Riki i Magina to największe nooby. I wiele razy miałem że w Drużynie było aż LOL 3 czasem 4 Carry. Musiałem wziąć Tida ponieważ ma zwaliste Ulti ;) . Nie wiem co oni sobie myśleli, ale zachowali się jak debile . Brać do gry tyle carry. Komputer w treningu nie bierze aż tyle carry xD. Co do Random draft jest dobrze że dodali do gry w ostatnim patchu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj to większość bierze caryy np. takiego riki czy coś w tym stylu a prawda jest taka, że największy potencjał to mają takie postacie jak tide, liftstealer czy doom bringer (sry za literówke).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 15:03, Buachu napisał:

>


To jest ten tryb, gdzie kapitan banuje i wybiera picki dla całego teamu? mi tam zawsze wybierali coś czym kompletnie nie umiałem grać bez pytania co chce -,-'' Chociaż wnioskuje po postach, że to jakaś inna wariacja drafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 19:32, Madoc napisał:

> Nie wiem jak teraz ale mniej więcej miesiąc temu Random Draft szukałem gdzieś 10
min
> i mi nie doszukało.
Pomyliłeś chyba z Single Draftem.

Nie, Random Draft to zupelnie inny tryb dodany w ostatnim patchu.

Losowana jest pula 20 herosów z której na zmiane pickują obie drużyny + w każdej druzynie musi być przynajmniej 1 str, 1 agi i 1 int hero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2012 o 21:44, Buachu napisał:

> Pomyliłeś chyba z Single Draftem.
Nie, Random Draft to zupelnie inny tryb dodany w ostatnim patchu.

Dlatego sugeruję, że pomylił z SD, bo RD został dodany dopiero w ostatnim patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 20:09, Magok napisał:

Zazwyczaj to większość bierze caryy np. takiego riki czy coś w tym stylu a prawda jest
taka, że największy potencjał to mają takie postacie jak tide, liftstealer czy doom bringer
(sry za literówke).


Potencjał w czym ? Bo porównywanie tidehuntera do lifestealera jest troszkę bez sensu. To że obaj są str to nie oznacza, że są do siebie podobni.

@Ecko09

Pograj sobie wszystkimi postaciami, a nie ucz się grać jedną, bo to bez sensu i nigdy nie będziesz dobry. Oczywiście nie mówię, żebyś zaczynał od Chen''a czy Invoker''a, bo dużo tym nie zrobisz, ale większość postaci jest łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 01:05, Wielki_Bubba napisał:

>


Próbowałem już większość postaci. Ostatnio znowu sobie zaczynam grać tymi, którymi wcześniej failowałem, a nuż mi się spodoba coś nowego (jak Tidehunter wczoraj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 12:44, Ecko09 napisał:

Eh w tym drafcie czekam już 11 minut na gre...chyba sobie odpuszczę dote. Przynajmniej
dopóki nie wydadzą pełnej wersji.

U mnie spokojnie po 4 minutach znajduje, naprawdę jestem ciekaw kiedy nastąpi premiera, może na lato się wyrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 23:48, DarkWolf_PL napisał:

> Eh w tym drafcie czekam już 11 minut na gre...chyba sobie odpuszczę dote. Przynajmniej

> dopóki nie wydadzą pełnej wersji.
U mnie spokojnie po 4 minutach znajduje, naprawdę jestem ciekaw kiedy nastąpi premiera,
może na lato się wyrobią.


To jest ten tryb kapitanów? http://screenshot.xfire.com/s/122932181-4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valve zrobiło niezły Dick Move... Nie jestem fanem DotA, nigdy nie grałem w tą grę... W walce Blizzard DotA vs. DOTA 2 kibicuję Blizzadrowi, mimo iż ich z całego serca nienawidzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 00:02, Sigu napisał:

Valve zrobiło niezły Dick Move... Nie jestem fanem DotA, nigdy nie grałem w tą grę...
W walce Blizzard DotA vs. DOTA 2 kibicuję Blizzadrowi, mimo iż ich z całego serca nienawidzę...

Dobra a przynajmniej orientujesz się czym są dokładnie oba produkty?
Dota 2 od valve to wierna kopia DoTA w nowej szacie graficznej z paroma udogodnieniami, natomiast Blizzard DoTA jest dziwnym wytworem zamieci z odrębnymi regułami, jak brak last hitu, wieżyczki posiadające energie, czy punkty kontrolne z bonusami (trochę dominionem z lola pachnie). Ponadto Valve ma u siebie IceFrog'a jako lead designer, reasumując moim skromnym zdaniem prawo do użycia nazzwy DoTA (z punktu tego czym była poprzednia część a czym jest jego następca) ma valve, natomiast gra zamieci powinna nosić nazwę Blizzard MOBA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DarkWolf_PL ładnie ci wyjaśnił i ma racie, popieram . Blizzard DotA to badziewna gra . Jak widziałem tą grę to myślałem że padnę. Na pewno w to badziewie nie pogram. Szkoda to kupować i instalować .Rządzi tylko starsza Dota , i Dota 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować